601 Shares 5498 views

Andrey Maltsev: aktor, reżyser, poeta …

W maju 2016 roku we wszystkich mediach przeszedł szokującą wiadomość, że w podmoskovskom Electrogorsk został pobity na śmierć przez Andrey Maltsev, aktor. Mówi się, że jego zachowanie skargę do kelnerka lokalnej kawiarni. Podziemny były, podczas której otrzymał obrażeń niezgodnych z życia.


Aktor był romantyczny charakter, pisał wiersze pod pseudonimem wiatrem.

Początek podróży życia

Andrey Maltsev, aktor i reżyser, pisząc ciekawe wiersze i muzykę, urodził się w dziewiątym dniu marca 1973 we wschodniej Syberii. To gdzie spędził swoje dzieciństwo i młodzieńczych lat.

Od wczesnego dzieciństwa, chłopiec ciężko i wytrwale pokazał subtelnego kunsztu, starał się rozwijać twórczo. Trochę Andrew studiował w Wyższej Szkole Muzycznej w klasie fortepianu, a nawet całkiem poważnie zaangażowany wokal akademickich z nauczycielem.

Po ukończeniu szkoły średniej, Andrey Maltsev, aktorem w przyszłości stać się uczniem wschodniosyberyjskich Akademii Kultury i Sztuki w Ułan-Ude. Studiował w trakcie A.Zyuzina na wydziale reżyserii, sceny i spektakli teatralnych.

Następnie w Moskwie!

Po zabawa lata uczelni jest ponad, młody człowiek otrzymał dyplom akademii i postanowił przenieść się do Moskwy. To właśnie w stolicy Rosji Maltsev, aktorem w tym czasie był tylko początek, zaczął współpracować z teatru autora „New Project”. Równolegle do tego, zaczyna prowadzić korporacji „stowarzyszenie firm wolnej kreatywności.” Nie zapomnij go przez minutę i o swoich marzeniach: Maltsev był w stanie zorganizować własną firmę produkcyjną „Veterfilm”, który został zorganizowany przez produkcję filmów krótkometrażowych.

kariera filmowa

Duży ekran otwiera swoje ramiona Andrey Maltsev, kiedy był już w dość dojrzałym wieku. Miał prawie osiągnęły wiek Chrystusa. W wieku 32 lat, zaczął pracę na planie filmowym w filmie „Miłość jak miłość” i grał w małym epizodzie uznanego thrillerze „Shadow Boxing”, gdzie jego partnerem był Andriej Panin i Denis Nikiforov.

Nieco później został zaproszony do słynnego serialu ostatnich lat – detektywa medycznego „Dr TYRSA” dramat kryminalny „Karpow” (drugi sezon), wojsko komedii „żołnierzy”. W ostatniej scenie Maltsev aktor zagrał niewielką rolę chorążego Kapitonov już w 13. sezonie ulubionych milionów widzów sagi o przygodach poborowych, żołnierzy, czekających sto dni przed rzędu i ich przełożonych. Ponadto znak „świeci” w nowoczesnej historii znanych bohaterów serii. To właśnie tam i sfilmowała aktora Andrey Maltsev. „żołnierzy. Album Discharge „stał się w pewnym sensie jego wizytówka kina rosyjskiego.

Jego ostatnia praca na planie był film telewizyjny „Geniusze i czarne charaktery”, które zdecydowano się strzelać specjalnie dla „Kultury” kanału. Aktor został zaproszony do roli młodego Winstona Churchilla.

Krótko o osobisty

Biografia aktora Andrzeja Maltsev znany w dość skromnej ilości. Źródła oficjalne praktycznie nic nie wiadomo o jego życiu osobistym Maltsev. Ale jeśli zaczniesz z informacji zamieszczonych na portalach społecznościowych, oficjalnie nie był żonaty.

Oprócz pracy z występów na scenie i kręcenia filmu, Andrew I. lubi pisać wiersze, które są okresowo publikowane na różnych stronach internetowych, przy użyciu wiatr nick. Pisał oryginalne utwory.

Andrey Maltsev, aktor z serialu „żołnierzy”, szanowany rosyjski sport, był jego oddany fan. Wszystkie inne sporty wolał piłka nożna, hokej i sztuk walki.

śmiertelne cafe

20 maja 2016 na łamach publikacji i ich wersje online wiadomościach rozprzestrzenia się, że 43-letni aktor, który zagrał małą rolę w „Żołnierze” serii, został bardzo ciężko pobity (w wyniku zmarł) w Elektrogorsk. Lokalnych stróżów prawa rozwiązać przestępstwa szybko.

W tym niefortunnym wieczór dla niego aktor Maltsev przypadkowo wędrował do lokalnej jadłodajni, gdzie alkohol sprzedawany w dowolnym momencie. Po zamówieniu kieliszek wódki, aktor starał się trzymać kelnerki. Ona początkowo starał się grzecznie odmówić stałego klienta, ponieważ nigdy przedtem sam niedozwolone. Ale w końcu odwróciła się o pomoc do swojego pijanego młodego mężczyzny, który znajduje się w pobliżu. Po krótkiej słownej sprzeczki mężczyzna zaczął się bardziej aktywne i zaczął bić Maltseva.

śmierć

Biografia aktora Andrzeja Maltsev Skończyło tej nocy. Udało mu się wyjść ze sklepu, ale człowiek stał za nim. Złapany w pobliżu parku. Tam były skazaniec (okazało się, że już został skazany na 5 lat i pół roku wcześniej) do śmierci zdobył swoją ofiarę. Podczas walki, uderzył aktora dużą liczbę wykrawania i kopiąc do ciała i głowy. Andrey Maltsev śmierć została spowodowana przez zamknięty czaszkowo kontuzji. Później, lekarze mówią, że nawet gdyby przybył na miejsce kilka minut po incydencie, aktor umarłby tak, tak ciężkie szkody spowodowane były do niego.

Ciało aktora w kałuży krwi znaleziono przechodnia późno w nocy. Sprawca zatrzymany niemal natychmiast. Na pierwszym przesłuchaniu przyznał się do zabójstwa. To był 27-letni wykorzystywane do ścigania mieszkaniec.

Kolega zabitego aktora w serialu TV „żołnierzy” Aleksiej Oshurkov że pamiętam jego radosny, zrelaksowany, uśmiechnięty człowiek. Był sumienny i bardzo miły w odniesieniu do zawodu artysty.