269 Shares 6635 views

Jak dokręcić skóry na brzuchu

Zdarza się tak, że skóra na brzuchu następnie drastyczna utrata masy ciała po porodzie lub traci elastyczność, staje się miękka i wygląda nieatrakcyjne. Korzystanie z tych wskazówek, jesteś bez większych kosztów i wysiłku zwróci go do zdrowia i urody i dowiedz się , jak dokręcić skóry na brzuchu.
Być może najważniejszym w walce o jego odwołaniu – ciągłego wysiłku. Niech to będzie jogging, aerobik, pływanie, skakanka, joga i ćwiczenia brzucha, to jest bardzo ważne, aby wybrać program ćwiczeń i osiągnąć prawidłowości, to tylko na regularnym sportowych małych naczyń wypełnionych krwią, przyczyniając się do zaostrzenia skóry po utracie wagi poprzez ją gładką i młody , Lepiej, oczywiście, zacząć korzystać z centrum fitness lub klubu, zwracając się do wizyty raz w miesiącu. Pieniądze, zwłaszcza już spędzony na wizytę w klubie – bardzo dobra zachęta i wielkie lekarstwo na lenistwo.
Ważne jest również, że mamy jeść – dieta powinna być zbilansowana i zdrowa. Kofeina i mąka fast-food nie poprawia kondycję i koloryt skóry. Preferowanie różnych sałatek, wędlin i świeżych soków. Ogromna ilość przeciwutleniaczy znaleźć w produktach roślinnych jest w użyteczne, ale co ważniejsze, pysznych owoców i warzyw. Ponadto, zawierają one dużą ilość niezbędnych witamin skóry. I nie zapomnij, aby napić się wody, jak już dawno udowodniono, że osoba, która pije dużo wody przez dłuższy czas pozostaje młody. Dlatego każdy, kto nie wie, jak zacisnąć skórę, wskazane jest, aby przemyśleć swoje preferencje pokarmowe.

Wielki wpływ na skórę brzucha jest douche, zwłaszcza rano i wieczorem. Taki prysznic najlepiej wykonane przy pomocy twardej szczotki lub gąbki naturalne po obraniu obszar problemu. Plus prysznic kontrast jest to, że poprawia krążenie krwi, w wyniku – doskonały efekt.
Nawilżają i odżywiają skórę po natryskiem, użyj kremu, jak dokręcić skóry na brzuchu może być najbardziej efektywne w użyciu krem o właściwościach regenerujących. To może być wykonane w domu. Podjąć normalne dziecko krem, to lepiej, jeśli jest to śmiałe i bez żadnych dodatków, do czystego słoika ściskanie około 4 łyżek i dodać składniki, które można kupić w każdej aptece – ekstrakt z zielonej herbaty (Guarana, wodorosty, kakao, ananas), 6 kropel pomarańczy olej, witamina a i E, kapsułki (kapsułek) oraz 5 1 łyżka oleju roślinnego. Regenerujący Krem doskonale nawilża skórę i pomaga szybko przywrócić jego właściwości.
bardzo użytecznym dodatkiem do prysznicem kontrastu przynajmniej raz w tygodniu, aby odwiedzić łaźnie. W wannie jest aktywne natlenienie skóry, miotła najlepiej nadaje się na obszarach problemowych.

Doskonały środek na zwiotczenie skóry – masaż, najlepiej jest połączyć z kremów. Podczas masażu mięśnie przyjść w tonie, czuć się lepiej, normalne stolce. Masaż daje widoczny efekt w walce z zwiotczenie skóry brzucha w dość krótkich terminów.

W domu jest przydatna do masek i zawija do elastyczności i gładkości skóry brzucha. Od dokręcić skóry na brzuchu w domu? Oczywiście, za pomocą maski. Oto niektóre z nich:
Maska pokrzywy 2 łyżek suszone pokrzywy wlać 1 filiżanka wrzącej wody do gotowania na małym ogniu przez około 10 minut. Po bulionu do ochłodzenia zwilżyć warstwy gazy i przymocowany do brzucha folią. Nie zdjąć maskę 45-60 minut.
Octowy okład W gotowanej szkło wodne mieszano przez 1 łyżka ocet (9%) w roztworze, aby zwilżyć gazę, umieszczonej w żołądku, folii do pakowania żywności. Należy zachować tę maskę powinno być 30-40 minut.
Maseczka z drożdży: Take 5 łyżeczek śmietany i miodu, 20 g drożdży i wymieszać. Nakłada się na skórę brzucha na 45-60 minut.
Dla dobrego wyniku wszystkich powyższych najlepiej jest wykonywać w kompleksie, łącząc odpowiednie dieta, ćwiczenia, masaże, kremy i Bicze, aby dokręcić skóry na brzuchu może być tylko całościowe podejście do tego problemu.