131 Shares 8918 views

Rewolwer Flaubert: opis, urządzenie

Rewolwery, amunicja działa jak „Flauberta”, dziś uważany za jeden z najbardziej wygodnych i efektywnych broni. Są one powszechnie akceptowane użyć do samoobrony. Popularność tego typu broni było spowodowane znakomity, niemal klasyczne linie tworzą ponadto, że świetnie wygląda w dłoni i może odstraszyć napastników. Charakterystyczną cechą jest wkłady Flauberta Rimfire. Jednocześnie są one całkowicie brakuje ładunku prochowego, a jako materiał pędny na rzecz gruntowania kompozycję.

W latach czterdziestych XIX wieku wymyślono sprytny francuski rusznikarz Lui Flober. Chciał stworzyć niezwykły patrona, i udało mu się. Flaubert używane łatwopalne specjalną nasadkę do okrągłego małych kul. W rezultacie, pozostawiając uczucie to, Chuck znacznie mniej śmiertelna.

informacja

Pistolety, utworzone pod kulami tego typu są podzielone na liczne gatunki. Jednym z najbardziej popularnych w naszym kraju jest tzw Flaubert. Ta broń może być stosowany do strzelectwa sportowego i obrony osobistej. Szczególnie popularny wśród Rosjan taki wariant jak pneumatycznych. Rewolwer eksperci Flaubert oszacować jako wygodny, funkcjonalny i nowoczesny wygląd broni.

Jest on dostępny w różnych wymiarach, a większość z nich to przedsiębiorstwa małe łatwo trzymać nawet w kobiecej dłoni. Najczęściej pistolet Flaubert strzelanie tytułowego uchwyt wyprodukowany z zawartością stopów niemagnetycznych, powodując jego wysoką jakość.

Ta broń jest nie tylko anturazhnye kopiowania odpowiedniki postrzałowe, ale również doskonałe narzędzie do samoobrony. W przeciwieństwie, na przykład, opony, wszystkie gatunki mają wystarczającą moc i imponującą masę pocisku. Dźwięk gdy wystrzelił z pistoletu, wypalanie kasetę Flauberta praktycznie nie do odróżnienia od bawełny, opublikowanej w broni konwencjonalnej. Główną zaletą charakteryzującą broń, jest fakt, że sprzedaż jest on wolny. Ponadto, aby uzyskać Flaubert Revolver – do samoobrony lub do innych celów – jak również może być noszony bez rejestracji i zgody.

modyfikacje

Obecnie zadartym rewolwer Flaubert różne modele. Wszystkie z nich mają stosunkowo prostą i niezawodną konstrukcję. Nadaje ona takie jak Kora Brno czwartego miernika wadze 0,75 kg i długości dziewiętnastu cm „Latek Safari RF-441” z prędkością pocisku 160 metrów na sekundę, z drewnianym rączką, floberty Ekol (główny Berg 4,5 „), i wiele innych.

Jednym z najbardziej popularnych modeli jest dość potężna marka Flaubert rewolwer Taurus mod. 409 2 „Charakterystyka St. ITS mała w porównaniu z analogami siedemnaście centymetrów długości wystarczająco dużej prędkości pocisku , a pojemność bębna (9 sztuk).

Rewolwer Flaubert, w zależności od gatunku, pędy amunicji małego kalibru: cztero-, sześcio- i dziewięć milimetrów. Taka broń jest uważany za klasyczny stylowy drogich broni, więc mieć swoje marzenie wielu fanów dobrych pistoletów.

projekt

Jak jest tworzony Flaubert rewolwer na podstawie szerokiej gamy półautomatycznych krótkich modeli, jej struktury, w zależności od wersji, to jest zgodne z bronią baza analogowych. Kaseta z tej broni ma gabaryty standardowego sygnału dziewięć milimetrów – gazu lub traumatycznych nabojów. Składa się z trzech części – przednią część, w której znajduje się PD, a rzeczywista napastnik z tyłu, co przekłada środek regularnej strzał w bok. W związku z miękkiego materiału wyrzucanego i strzał wysokiej procesu dynamicznego (ponieważ spalanie zachodzi w trybie detonacji) rewolwer Urządzenie Flaubert ma kilka cech. Jednak one doprowadzić do tego, że ten rodzaj broni, wraz z pewnymi korzyściami, istnieją wady.

urządzenie

W odniesieniu do wyłożenia, a następnie, w zależności od wersji, może być dwojakiego rodzaju: łatwo usuwalnych, zainstalowanych tuż przed strzelaniną i nieusuwalne, ustalona. Wewnętrzna wkładka kanał jest gładka, ma małą, ale równomierne zwężenie w kierunku wylotu lufy. Funkcja ta ma na celu uniknięcie niekontrolowanego obrotu wkładu podczas ruchu tułowia, a tym samym pozytywnie wpływa na dokładność podczas wypalania. Rewolwer Flaubert średnicy zewnętrznej ma wymiar 6,5 mm. Podczas dokonywania jakichkolwiek zmian w kluczowym elementem w technologii uważane kanału dornirovanie. Funkcja ta prowadzi do znacznego zwiększenia twardości powierzchni wykładziny wewnętrznej.

Zalety i wady

Nawet najpotężniejszy rewolwer Flaubert mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne strony. Korzyści z ich ekspertów budowlanych przypisują doskonałe wyrównanie lufy, która jest niezależna nawet ze znacznego pogorszenia niektórych częściach broni. Wysoka jakość montażu dwóch składowych pistoletu zapewnia pełną realizację wszystkich opcji energetycznych z standardowe wkłady Flauberta.

Wadą broni, niektórzy uważają warunkowo ręcznego ładowania. Fakt, że notorycznie parametry energetyczne charakterystyczna Flaubert nie pozwala na zapewnienie automatyzacji pracy. W tym przypadku, jak pokazuje praktyka, stopa strzelnicy w tej konstrukcji nie różni się od szybkości wypalania standardowym rewolwerem. Ponadto, po ręcznym ładowania właściciel ma potrzeby szukać upadły na ziemię lub wkładów traw.

funkcje

Testy, które odbyły rewolwer Flaubert, pokazują, że dokładność ognia broni zaczyna zauważalnie zmniejszyć znacząco po trzecim lub czwartym strzale. Liczne wydarzenia doprowadziły do powstania opcji, praktycznie wolne od wad, jak również na szereg istotnych zalet, które producenci stopniowo wprowadzanych do swoich modeli.

Dla miłośników pneumatyki i ogólnego rewolwer broni Flaubert może być świetnym prezentem. On będzie zachwycać jego właściciel długo bezawaryjną pracę.

W tym przypadku, Flaubert, w przeciwieństwie do odpowiedników pneumatycznych, stała się pełnoprawnym prototyp „dorosłych” rewolwerów. Poza tym nie wymaga cylinder i ma większą prędkość. Cieszy również mnóstwo pocisków i możliwość zwiększenia go bez żadnych problemów. Ten pistolet jest idealny do fotografowania i szkolenia, ale także uczyć zasad obchodzenia się z pistoletu.

aplikacja

To dzięki doskonałej wygląd i prawie prawdziwy odgłos wystrzału rewolweru Flaubert stał się tak popularny wśród krajowych fanów pneumatyki. W odległości trzech metrów laika jest praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych broni palnej. Oznacza to, że w przypadku ataku z jego właściciel ma wyraźną przewagę, gdyż instynkt samozachowawczy w oczach przestępców pistolet działa dobrze.

zakup

Pierwszą rzeczą, którą właściciel musi sprawdzić lufę rewolweru. Aby to zrobić, należy przechylić bęben i obracając broń na światło, starannie sprawdzić jakość łodygi, a liczba rowków. Następnie lekko przekręcić pistolet, upewniając się, że nie było zrównoważone pierścienie są oznaką bagażniku cios.

opinii właścicieli

które głównie pozytywne oceny wysoka niezawodność i doskonały wygląd rewolwer Flaubert. Wszystkie modele wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości produkowanych dzisiaj. Jednak niektórzy właściciele skarżą się na niemożność dokończenia czyszczenia lufy ze względu na brak dostępu do zamka broni. Rezydualnego skażenie może prowadzić do spadku dokładności.