754 Shares 9882 views

Tanie hotele w Kijowie: przegląd, cechy i recenzje

Archeolodzy nadal twierdzą, w jakim wieku trzech braci Kyi, policzek i Horeb, Kijów został założony i nazwał ją na cześć najstarszy z nich. Niektóre artefakty wskazują, że w tym miejscu już w V wieku była osada miejska, a inni – że plemię pomocnik dopiero w VIII wieku. Bez względu na to, co opinia może pochodzić z, jedno jest jasne: od starożytnego osadnictwa na przestrzeni wieków up piękne europejskie miasto, odwiedzane przez miliony turystów każdego roku.


W stolicy Ukrainy, ponieważ zakłada się, że goście są ciepło witani nie tylko drogie hotele. Tanie hotele w Kijowie też pozostawi najlepsze wspomnienia jak ogrzać i na temat miasta.

Svyatoshinskiy dzielnica miasta

U progu XX wieku w tym miejscu została przydzielona gruntów pod budowę domków zamożnych obywateli. dzielnica Svyatoshinskiy już w tym czasie był dość „cywilizowani” na przedmieściach Kijowa, jak miała swój własny szpital, poczta i nawet kino i co 25 minut w ośrodku wypoczynkowym wyruszył tramwaj od Łuku Triumfalnego.

Dziś obszar Svyatoshinsky – jest również częścią miasta, która rozciąga się ponad 12 kilometrów, ponad 65 hektarów nim – to parki. Ci, którzy są zainteresowani w hotelach tanich w Kijowie i niskich hoteli koszt będzie mile zaskoczony, ponieważ tutaj można odpocząć w pokoju w cenie 250 hrywien dziennie.

Hotel „Tisa”, w opinii klientów, jest najtańsze w mieście, ale oferuje wszystko, czego potrzeba do jakości rekreacji:

  • Oferuje on 60 pokoi z kategorii ekonomicznej, standard i deluxe.
  • Pokoje wyposażone są w niezbędne meble, mini-lodówkę i telewizor.
  • Najtańsze pokoje – ze wspólną łazienką, Standard i apartament posiada oddzielny węzeł sanitarny.
  • strefa Wi-Fi oraz bezpłatny parking.

Koszty utrzymania – od 250 hrywien, co jest korzystne dla tych, którzy szukają tanich hoteli w Kijowie. Niska cena nie jest spowodowana przez brak obsługi, wręcz przeciwnie, on tu jest na odpowiednim poziomie i odległości od zabytkowego centrum miasta. Tak więc, aby Chreszczatyk drogi zajmie około 30 minut.

Hotele w centrum miasta

Znajdź tani hotel w centrum jest niezwykle trudne w stolicy Ukrainy. Po tym wszystkim, oto kilka wspaniałych zabytków jak Askoldowa Mogiła, Łysej Górze, Chreszczatyk i Ugric oddechowych najbliższej gdzie książę Oleg w 882 zabity Askold i Dir osobiście edytować Kijów.

Wybór mini-hoteli w Kijowie, tanie spędzać dni bezpośrednio do jego serca, a mianowicie kapitału. Dla takiej odległości od zabytkowej części miasta, będzie musiał zapłacić od 680 hrywien dziennie, ale piękno starożytnego miasta warto.

„Chreszczatyk” pensjonat oferuje szereg kapitału dla 10 osób i jeden double. Wspólna kuchnia z niezbędnymi urządzeniami i naczynia oraz salon z telewizorem i relaksujące sofy czekają na gości przez cały rok.

Jako jedyny w swoim domu gości, zawsze jest czysty i wygodny. W „Downtown” działa Wi-Fi, a także wszyscy mieszkańcy mają oddzielną szafkę do przechowywania. Dogodna lokalizacja pensjonatu umożliwia głównych zabytków w odległości spaceru, a słynny Kijów-Pechersk – nie więcej niż 5 minut.

rejon hołosijiwski

Jest to największa część miasta, a także odnoszące się do części centralnej. Obszar Goloseevsky zajmuje powierzchnię 150 kilometrów kwadratowych., a po tych ziemiach Pecherska odbyło Laurel. Nazwa pochodzi od nieużytki, gdzie Metropolita Piotr Grave założył klasztor.

Znaczna część regionu jest znana Holosiivskyi drewno posadzone tu w XVIII wieku. Mimo że został poważnie uszkodzony podczas wyzwolenia Kijowa z Niemcami, nie można jeszcze znaleźć trzystu lat dęby, chronione jako pomniki przyrody.

Trudno jest znaleźć tanie hotele Kijów w regionie, ale cena 400 hrywien dziennie – jest to uzasadnione wydatki w tej starożytnej piękne miejsce.

Mini-Hotel SkyHome, znajduje się na alei Goloseyevsky, stolica oferuje jedno- i dwuosobowe kategorii gospodarka i standardu. W każdym pokoju – łazienką, sofą i telewizorem. Wspólna kuchnia ma wszystko, czego potrzeba do gotowania lub odgrzewania potraw. Najbliższa stacja metra – tylko 400 m Jako gości mini-hotel, ma bardzo dogodną lokalizację, ponieważ transport pozwala na dotarcie do historycznej części Kijowa w ciągu kilku minut ..

Hotele w Poznyaky

Już w XVI wieku, na ziemi, gdzie Poznyaki zawarte obecnie w dzielnicy Darnitskiy, należał do rodziny Poźniak. Był sobie kiedyś osada Putnam bojarzy, którzy przeprowadzili usługę u wojewody kijowskiego.

Dziś Poznyaki – to społeczność sypialnia stolicy Ukrainy, ale jeśli spojrzeć hotele edorogie w Kijowie, najniższe ceny – w tym samym mini-hotel na ulicy Elizaveta Chavdar. Indywidualne pojedyncze i podwójne „Poznyaki” pokoje są wyposażone w łóżka z materacami ortopedycznymi, klimatyzacją i TV, łazienka z niezbędnymi udogodnieniami. Na terenie jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, znajduje się mała kuchnia.

Mini-hotel zajmuje 6. i 7. piętra 25-piętrowego budynku, dzięki czemu widok panoramiczny na Kijów gwarantowana. Koszt noclegu będzie kosztować od 450 hrywien dziennie, w zależności od kategorii pokoju.

Hotele obszar Nivki

W XIX wieku w tych miejscach była tytułowa wioska, w pobliżu którego wkrótce zaczęli budować domy letnie i aż do połowy XX wieku, obszar ten jest prawie nie buduje się. Nivki dzisiaj – to duża dzielnica mieszkaniowa, położony w pobliżu parku o tej samej nazwie w naturalnych funduszu rezerwowego Ukrainy.

Nivki jest, aby wybrać tych, którzy chcą spokojne i relaksujące wakacje i szukasz hotelu w Kijowie niedrogo. Dla dwóch osób kosztuje 450 hrywien dziennie – jest to do zaakceptowania cena za pokój ze wszystkimi udogodnieniami w Green-Hotel. To jest tylko 3 stacje metra od słynnego Golden Gate. Ten zabytek jest zachowana od czasów Jarosława Mudrogo. To właśnie na jego rozkazy nowych bram przejściach, z których najbardziej wytrzymałe zostały zbudowane w szybko rosnącej Kijowie były ze złota, który jest wymieniony w „Kronice minionych lat.”

Hotel posiada 24 pokoje wyposażone we wszystkie udogodnienia, klimatyzację i telewizję. Do dyspozycji gości – bar i restauracja, kameralnym tarasem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz parking.

Tanie hotele w Podil

Dolne Miasto – tzw jedną z najstarszych dzielnic Kijowa Podil. Znaleziska archeologiczne wskazują, że pierwsze osady na tym terenie sięgają do wieku kamiennej 21 tysięcy lat temu. Jako obszar starożytnego Kijowie , zaczął być zbudowany na początku IX wieku, a to tutaj mieści się główne ulice rzemieślniczych i handlowych.

Jeśli szukasz tanich hoteli w Kijowie, najniższe ceny – w hotelu „Bogdan Chmielnicki” na Hem, który jest byłym statek pasażerski, zbliżył przez bank w samym sercu stolicy. Dok, gdzie on jest – w odległości 1,5 km od Placu Niepodległości i najbliższej stacji metra – 300 metrów.

W hotelu – bar i restauracja, spacer wzdłuż Dniepru, przytulne pokoje ze wszystkimi udogodnieniami, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz telewizor. Pokój dwuosobowy kosztuje 600 hrywien dziennie, a jak zauważył gośćmi hotelu, jest najlepszym rozwiązaniem dla zatrzymania zarówno w jego miejscu i na romantyczną atmosferą. Jeśli masz do zabawy dla dwóch osób w Kijowie, to z okien hotelu roztaczają się wspaniałe widoki na nabrzeżu Dniepru.

Hotele w okolicy Solomenskiy

Na początku XIX wieku były Solomenka obrzeża miasta, choć pierwsza ludzka osada tutaj sięgają neolitu. Częściowo osada składająca się głównie z domków, otoczonych murem strzechą, zamienił się w dużym obszarze Kijów zajmujący 40 km kwadratowych. Obszar o liczbie mieszkańców ponad 300 000 ludzi.

Jeśli ktoś jest zainteresowany w niedrogim hotelu w Kijowie na dzień, to będzie spokojna dzielnica Solomenskiy od portu, który zapewni pełną resztę. Hotel ulica „Kozak” Antonov oferuje 66 komfortowych pokoi, w pełni wyposażone na komfortowy pobyt. W wolnym czasie można siedzieć w barze przy basenie lub grać, zrelaksować się w saunie lub oglądać telewizję. Koszt noclegu będzie kosztować od 300 hrywien dziennie.

Trochę drogie (od 550 hrywien) będzie zarządzać dziennik „Gusar” skomplikowane, ale bliskość do centrum miasta i mieści się w pięknym cichym parku 10 minut od centrum rozrywki, gdzie można spędzić czas, jazda na łyżwach lub gra w kręgle, warto.

W tym mini-hotel posiada 13 komfortowych pokoi z wszystkich udogodnień, ale inne niż to, w restauracji „chłopiec sługa” oraz wspólna kuchnia dla tych, którzy wolą przygotowywać własne posiłki. Hotel – obszar grill, ale głównym punktem zainteresowania, według opinie gości – idzie w parku obok lokalizacji Sovski stawów.

Hotele w Limes

Jeśli ktoś jest zainteresowany w tanich hoteli w centrum Kijowa, dzielnica powinna rozważyć Limes jako miejsca docelowego. Dzisiaj jest częścią dzielnicy Pechersk, ale w wiekach XVIII-XIX zostało zajęte przez luksusowe rezydencje VIP, dygnitarzy i królewskiej arystokracji. W jednym czasie, w jednym z domów w Limes Byłam Honoriusz Balzac, mieszkał tu bohater Wojny Ojczyźnianej Nikolay Rajewski, o tym miejscu Osip Mandelsztam napisał.

Z tego wszystkiego możemy stwierdzić, że nie znajdują się najtańsze hotele w Kijowie, ale za 900 hrywien, można odpocząć w „Kijów” na ulicy Grushevskogo. Jako goście w hotelu, jedzenie jest doskonałe (śniadanie wliczone w cenę pokoju), wygodne i przestronne pokoje i wspaniały widok. Z hotelu – zaledwie 2 minuty spacerem do Rady Najwyższej Ukrainy i głównych atrakcji miasta: Plac Niepodległości, Katedra św Vladimir, Kijów-Pechersk, rezerwatu „Sophia Kijów” i innych.

Na pobyt w samym sercu koszt jest tańszy, można zatrzymać się w schronisku „Belokorichi” na Hrushevsky, gdzie reszta będzie kosztować 200 hrywien dziennie. Do dyspozycji gości – podwójne, poczwórne i sześć-osobowe pokoje.

Reszta w Kijowie

Stolica Ukrainy – jest idealnym miejscem, gdzie można dotknąć historii Rusi w dosłownym tego słowa znaczeniu (X-wiecznego muru w północno galerii św Zofii jest otwarte do wglądu). Tanie hotele Kijów pozwolić ludziom o ograniczonych dochodach, aby spędzić niezapomniany czas w jednym z najstarszych miast w kraju, a nie tylko do smaku potraw kuchni narodowej i uzyskać komfort za małe pieniądze, ale również doświadczył obfite ukraińską gościnność.