231 Shares 982 views

Ubierz długi rok – trend w 2013 roku

Jasne i gorące lato sprawia, że swoje własne prawa w modzie. W tym sezonie projektanci mody zalecają kobietom w każdym wieku i rodzaju kawałki kupić długą sukienkę. Sezon letni jest krótki, i konieczne jest, aby mieć czas, aby pokazać swój znakomity smak, piękną figurę i możliwość śledzić najnowsze trendy w modzie.

Ubrać długie lata należy dobrać biorąc pod uwagę jego możliwości wygody jego kształt, jakość tkanki, z którego jest wykonany.

W tym sezonie popularne letnie sukienki do podłogi na ramiączkach. Szerokość ich znaczenia nie ma. Możliwe, aby zadowolić miłośników ubrań, które nie utrudniają ruchu. Takie wolne, „pływające” modele są odpowiednie i bardzo młode dziewczyny i starsze kobiety.

Dziś można stwierdzić, że długie lato sundress powinna stać się przedmiotem obowiązkowym w każdej kobiecej szafie. Jego zaletą jest to, że można je łączyć z wieloma elementami odzieży, codzienną zmianą wizerunku, a nadal być stylowe i nowoczesne.

Z bawełny, jedwabiu lub szyfonu, na szerokich ramiączkach lub cienkich łańcuchów – długie lato sundress ukrywa wszystkie niedoskonałości figury, ale najważniejsze, że jest fajne i wygodne w okresie letnich upałów. Nawet miłośnicy wszędzie pójść w spodniach będą mogli docenić zalety tego letnim powietrze strój.

sundresses lato 2013 (długie) modelowe zwłaszcza paski są szczególnie istotne. Kobiecość i wdzięk … Wzory Suknie z miękkiej, płynącej jedwabiu, powietrza, „pływające” szyfon podkreślają piękno kobiecego rysunku sprawiają, że obraz seksowny i atrakcyjny.

Kolejną cechą, która ma letnie długie sundresses (Zdjęcie nr 2) W tym roku – jasny druku. Wspaniałe wzory, szalone kolory – wszystko jest dopuszczalna w okresie letnim. Jednak zakres kolorów, które mają być przestrzegane, nie zapomnij, aby wybrać odpowiednie akcesoria. Spróbuj użyć bardzo sam pasek, nawleczone na nim kilka dużych kulek.

Pomimo faktu, że długie lato sundress tym sezonie kwitnął wszystkie rodzaje kolorów i wzorów, opcja monochromatyczne nie porzucić swoją pozycję i nadal jest bardzo istotne.

Jeśli wolisz spokojne kolory, a następnie będzie zbliżać dziś modne pastelowe odcienie. Popularne kolory biały i beżowy.

Wiele osób wie, że nawet najbardziej wyrafinowane garnitur i niezwykle modne może stracić część jego odwołania, jeżeli właściciel zaniedbuje lub akcesoria odbiera im źle. Suknie i tak dobrze, że pod nimi łatwo odebrać akcesoria, które uzupełnią stworzony wizerunek i uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Długie Suknie go dobrze z topy, kardigany, bluzki i kurtki, najważniejsze w tym przypadku – połączenie kolorów. Im dłużej sundress, tym krótszy powinien być górna część zestawu.

Wreszcie, pamiętajmy o dekoracje. Ten sezon jest bardzo popularna biżuteria trójwymiarowy: bransoletki, długie kolczyki, duże kulki. Akcesoria wykonane ze złota i srebra są zbyt ciężkie dla prostego i łatwego sukienkę. Używaj wysokiej jakości biżuterię.