659 Shares 7227 views

Pasiasty strój koryguje sylwetkę

Strip – zupełnie wyjątkowy druk, który ma niesamowitą zdolność do dostosowania absolutnie dowolny kształt, a w różnych kierunkach. Nawet najbardziej prosta sukienka z paskami może sprawić, że piękno gwiazda pyshnoteloy szczupła i smukła, kompleksu o to dziecko po prostu dać pożądany kształt. Sekret tych cudownych przemian w szerokości pasa, jego kolor i usytuowanie na modelu.

Projektanci mody na całym świecie nazywa ten druk stara i dobra tendencja. Fakt, że liczba ta jest stara jak świat, to prawda. Ale nad jego dobroci jest dyskusyjna. Być może nie każdy wie, że w średniowieczu paski ubrania noszone przez katów i kobiet lekkich obyczajów. Dopiero w czasach Ludwika XIV długiej sukni w paski stały się niezwykle popularne nie tylko wśród wielkich dam, ale wśród prostolyudinok. Impreza ta była rewolucja w historii mody.

Dzisiejsi projektanci pracują z paskiem w zależności od sezonu. Znacznie częściej stosuje się go w wiosennych i letnich kolekcji, ale zima nie jest całkowicie zniknąć z wybiegów mody. Najczęściej ta przeniosła się na swetry i kardigany. Na przykład, wszystkie dobrze znane sukienka-sweter. To prawie nigdy ozdobione paskami od góry do dołu: często stają się one dekoracyjny dodatek i rozmieszczone lokalnie.

Ale lato sukienka paski mogą być wykonane z tkaniny z każdej linii: wąskie i szerokie, pionowe, poziome, ukośne, etc. Ale uważaj, paski tkaniny – podstępna rzecz. Warto w niewłaściwym miejscu, a całkiem przyzwoity postać nagle zamienił się czymś bezkształtnym. Ale z pomocą tkanki można osiągnąć zupełnie odwrotny skutek. Po prostu trzeba wiedzieć, które bar jest właśnie dla Ciebie.

Doświadczeni styliści zalecają kobiety, które są podatne na całości, pick paski sukienka z wąskimi liniami pionowymi. Twój wybór będzie skuteczne, jeśli jest to kombinacja czarnego koloru i pewnego kontrastu. Ten prosty odbiór wizualnie rozciąga postać, dzięki czemu szczuplejsze.

Nadmierna chudość takimi nadrukami, aby ukryć jeszcze łatwiej – wystarczy użyć szerokie poziome paski. Jeśli czujesz, że Twoja postać jest nieproporcjonalne. Na przykład, zbyt chudy top, pasek może być łączone. Oznacza to, że na górnej części stroju zorganizować poziomo i obrzeża „pusty” w pionie.

Wydawać by się mogło, sukienki paski (pokazane powyżej zdjęcia) powinien wyglądać bardzo przewidywalne, ale mogą być „fit” w dowolnym stylu. Pierwszą rzeczą, związane z drukiem – nadmorski styl w białe i niebieskie, białe i czerwone kombinacji. Ponadto, zwięzłe i krótkie paski sukienka jest dość istotne dla sportu stylu młodzieżowym.

Ta kolorystyka przeszedł długą historię zakazanego do mody rysunku, bez którego trudno było sobie wyobrazić salon mody dziewiętnastego wieku. Koko Shanel wykonane Strip symbolem buntu i Endi Uorhol przyniósł ją do bohemy środowiska. Tak więc, ta kolorystyka jest już bardzo istotne w nadchodzących latach.