218 Shares 2010 views

Lek na ostrych ataków dny „kolhikum-Dispert”

Lek „kolhikum-Dispert” jest lekiem, który należy do grupy farmakologiczne alkaloidów typu i normalizowanie zamiana kwasu moczowego tropolonovogo. Otrzymanie tego środka antymitotyczne ma wyraźny wpływ na ciało ludzkie, a także zapobiega rozwojowi skrobiawicy i hamuje tworzenie włókienek amyloidu typu. Ponadto preparat „kolhikum-Dispert”, których cena wynosi średnio 1500 rubli zmniejsza migrację leukocytów Charakteryzuje protivopodagricakih i działanie przeciwbólowe, co jest szczególnie ważne w ostrych atakach z dna. Ponadto, ten środek antymitotyczny zmniejszenie aktywności dopaminy-beta-hydroksylaza i hamuje fagocytozę mikrokryształów soli obecnych w kwasie moczowym.


Produkowane medycyna „kolhikum-Dispert”, głównie w postaci okrągłych granulek z ciemnego koloru czerwonego. W skład antymitotycznym leku jako główny składnik zawiera ekstrakt otrzymany z nasion spadek bezvremennika.

Składniki pomocnicze obejmują szelak, celuloza mikrokrystaliczna, stearyna, laktozę, sacharozę, gumę arabską, amarant, skrobię kukurydzianą, karmelozę sodu, siarczan, magnezowy , stearynian koshenilny lak A, tlenek tytanu, kopowidon, lekki tlenek magnezu, talk, wosk karnauba, makrogol 6000, biały wosk i powidon K25.

Weź pigułkę „kolhikum-Dispert” lekarze powinni wyeliminować ostre ataki dny moczanowej, leczenie choroby Behceta i choroba nawracająca, znany również jako gorączki śródziemnomorskiej. Ponadto, można stosować leku w ramach leczenia chondrokalcynozy. Wreszcie, może być stosowany w połączeniu z lekami zwiększającymi wydalanie kwasu moczowego, aby zapobiec dnawe zapalenie stawów.

Użyciu środka antymitotyczne „kolhikum-Dispert” nie jest zalecane w przypadku podejrzenia lub potwierdzenia ciąży, w czasie karmienia piersią, w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na dowolnej z substancji zawartych w kompozycji. Pacjenci z niewydolnością nerek, ciężką tłumienia hematopoezy szpiku kostnego lub ciężką niewydolnością wątroby i nie powinien zażyciem pigułki danych. lekarze zalecają przyjmowanie leku „kolhikum-Dispert” Z wielką starannością (opinie pacjentów potwierdzić) dla osób z wyniszczeniem, osób starszych i wszystkich, którzy mieli jakiekolwiek nieprawidłowości lub zaburzenia żołądkowo-jelitowe w układzie sercowo-naczyniowym.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, należy zawsze pamiętać o stosunkowo wysokie ryzyko powstania różnego rodzaju niepożądanych efektów i działań niepożądanych. Na przykład, niektórzy pacjenci przyjmujący lek, zauważył w jego ból brzucha, biegunka, wymioty, nudności, wysypka odropodobna i pokrzywka. Ponadto, w pewnych warunkach może wystąpić neutropenia, leukopenia, agranulocytoza, niedokrwistość aplastyczna, trombocytopenia, miopatię i neuropatia.