641 Shares 2323 views

Jak postawić samochód na rachunku

Do cięcia na rosyjskich drogach, nie wystarczy, aby uzyskać prawo i dostać samochód. Konieczne jest, aby postawić samochód ze względu na policji drogowej. Procedura będzie nieco inny, w zależności od tego, gdzie został zakupiony samochód: w salonie lub z rąk. Z nowym samochodem łatwiejszego, po pierwsze, w niektórych oficjalnych sprzedawców policyjnych inspektorów drogowych postawić samochód na konto na stronie, a po drugie, nowy samochód minie 100% kontrola.

Te sklepy nie jest wiele, ale są one w każdym przypadku należy zapytać przed zakupem, aby sprawdzić, czy stanowią one tę usługę. Jeśli nie masz, nie martw się – można uzyskać numery w zwykły sposób, w departamencie policji drogowej.

Aby zaoszczędzić czas, zanim postawić samochód na rachunku, to lepiej zawczasu przygotować wszystkie niezbędne dokumenty: własny paszport, środków technicznych, paszport CTP kontrakt, wydanej w roku, prawo jazdy odpowiedniej kategorii, wynik z salonu do nowego samochodu i umowa sprzedaży do drugiej ręki, numer tranzytowy, wydane przez uprzednie wycofanie. Jeśli zarejestrowany właściciel pojazdu nie jest oddanie, a inną osobą, konieczne jest zezwolenie.

Aby zaoszczędzić czas, przed jak postawić samochód na koncie, powinien dowiedzieć się z wyprzedzeniem harmonogram uruchamiania policji ruchu w miejscu rejestracji. Lepsze to procedura przeniesienia na jego wyjściu lub podjąć czasu wolnego od pracy, aby mieć czas, aby zrobić wszystko, dlatego, że proces wydawania numerów może potrwać cały dzień. Czasami zaleca się przyjść wcześnie, 20 minut przed otwarciem się odbyć między pierwszą, ale praktyka kilkanaście pokazuje, że takie naprzód mogła skrzyknąć i stanąć kilka godzin przed postawić samochód na koncie, wszystko jedno, w każdym razie, mieć. Gdy kolejka jest odpowiednia, siedzieć przy oknie, wszystkie dokumenty, wypełnić wniosek, otrzymać akt kontroli i czeka ponownie, w tym czasie sprawdzania samochodu. Dopóki kolejka nie zostanie osiągnięte, konieczne jest, aby przejść do Sbierbank i zapłacić wszystkie opłaty państwowe (na liczbę zmian TCP), która będzie kosztować około 2500 rubli. Inspektor sprawdza urządzenie weryfikuje wszystkie pokoje z tych dokumentów (zgodnie z najnowszymi zmianami nie patrzeć na maszynowni, więc jeśli został on zastąpiony przez inny – to jest w porządku), a jeżeli nie ma zastrzeżeń, podpisany certyfikat inspekcji. Jeśli są, na przykład, zostały zestrzelone lub numer samochód nie został zmieniony przez standardowego badania, nie może przejść. Ponadto, jeśli urządzenie będzie powodować podejrzenie, może pomieścić się dowiedzieć.

Z właścicielem podpisał akt zostaje wysłany z powrotem, znowu daje dokumenty i czeka na odbiór nowych pomieszczeń. Jeśli chce trochę, będzie musiał czekać na pół godziny – godzinę. Nawiasem mówiąc, w przypadku zakupu używanego samochodu, można zostawić stare numery, które reissuing je. W tym przypadku opłata skarbowa będzie znacznie mniej – tylko trzeba zapłacić odnowę. Kiedy zostaną podane numery, będzie ich tylko remis, i wrócić do domu.

Niezbyt często sytuacja, w której właściciel opuszcza (lub życie), setki kilometrów od miejsca rejestracji. Jak postawić samochód na rachunku w tym przypadku? Można uzyskać numery zaocznie przez powiernika. Przed postawić samochód na koncie, musisz zebrać wszystkie wymienione dokumenty + kserokopia PTA i udać się do najbliższego oddziału policji drogowej. Nie ma potrzeby, aby przyjąć postać jednego aktu wystawienia kontroli, wypełnić go, podpisać swojego szefa i uzyskać wszystkie dokumenty we wspólnym miejscu. Kiedy przyjdzie kolej, właściciel musi przekazać wszystkie dokumenty w celu uzyskania aktu inspekcji i dostosować samochód do sprawdzenia. Po sprawdzeniu sterownika jest wysyłany do okna dokumentów. Pod koniec procedury na dłoniach powinny pozostać: ustawa z jednego egzaminu i zdać kontroli. Te dwa dokumenty, a także numer tranzytowy, umowa sprzedaży, ubezpieczenie OC, tytuł, pełnomocnictwo i kopię paszportu, poświadczonym przez notariusza, można wysłać miejsca rejestracji do osoby, która wykonuje powiernik mógłby dostać pokój bez przedstawienia do wglądu samochodów.