139 Shares 9389 views

Zasady i kombinacje Texas Hold'em

Największą liczbę różnych turniejach poświęconych właśnie ten rodzaj gry w karty „Texas Hold'em”. Nie jest nieograniczony i ograniczony Hold „em". Dowiedz się jego zasady nie będzie trudne, ale tutaj na umiejętnościach honowania zbiórek udane połączenie „Texas Hold'em”, może to potrwać bardzo długo.


reguły

Wykorzystuje standardową talię składającą się z 52 kart. Gry mogą być odtwarzane z pary do dziesięciu osób. Przed pierwszą dystrybucją jest wykonany, jest konieczne, aby określić następujące sprzedawcą nominalnej. Ale to nie znaczy, że gracz będzie musiał stale rozdane karty. Po tym wszystkim, na przykład, w wersji online gry jest automatyczny i zajmuje się dystrybucją krupiera w kasynie. Najważniejsze, oczywiście, jest połączeniem „Texas Hold'em”, ale również wiedzieć, jak grać w grę także potrzebę. Po zidentyfikowaniu krupier określić graczy, którzy są zobowiązani do wprowadzenia w ciemno (blind zakłady).

Odbywa się to za pomocą stałej obecności w banku minimalna kwota. Aby to zrobić, wybiera się dwóch graczy, którzy wpłacać pieniądze, zanim będą mogli zobaczyć swoje karty. Są duże i małe ślepe. Duża ilość małych, mnoży się przez dwa. Zwykle duży zakład jest, aby gracz siedzący na lewo od tego, kto stawia mniejszą ilość ślepo. Jako pośrednika, każdy gracz musi odwiedzić jak to zmienić na wszystkich dystrybucjach. Tak więc, rolety uczyni wszystkich uczestników gry.

Gra i kombinacja „Texas Hold'em”

Kiedy cała manipulacja zakładów, gracze otrzymują dwie karty odwrócił twarzą do dołu. Są one określane jako zamknięte, jak widzą tylko otrzymali uczestnicy. Potem położył się na stole czoła innym pięć kart. Nazywane są powszechne, ponieważ mogą one korzystać każdy gracz przy stole w celu jak najlepszego układu pięciu kart: Jej dwa i trzy na stole. Pamiętaj, że zanim usiąść przy stole i dokładnie zapoznać się z zasadami gry w pokera „Texas Hold'em”, połączenia i strategii.

runda

Pre-flop, zwana pierwszą rundę licytacji, czy raczej wszystko co się dzieje, zanim będzie na stole trzech pierwszych kart. W tym momencie gracze spojrzał na swoich dwóch kart i zdecydować, jak postępować w grze.

Pierwszy gracz musi udać się na lewo od osoby umieszczonej big blind zakład. Jest również nazywany gracz „under the gun”, ponieważ jest on w niewygodnej pozycji. Każdy gracz ma cztery opcje, co następuje:

 • "Fold". Oznacza to złożyć, aby nie uczestniczyć w grze. Należy zauważyć, że gracz nie może otrzymywać żadnych pieniędzy, nawet jeśli on ma już ślepego zakład.
 • "Call". Gracz pozostaje gra, zadzwoń big blind zakład.
 • „Podnoszenie”. To pozwala podnieść aktualny zakład i ustawić dużą sumę za możliwość pozostania w grze.
 • "Beth". To działanie jest możliwe tylko wtedy, gdy nikt nie stosować ją przed a nie podwyżki.

Kiedy pierwsza runda jest zakończona, rozdający wykłada na stół pierwsze trzy karty nazywane są flop. Już z tych kart, gracze mogą ocenić swoje szanse na sukces i zwrócić uwagę, czy nie, aby kontynuować grę. Zazwyczaj w tym momencie krotnie początkujących graczy i schludny. Inni decydują, jak się zachować. Zasadniczo jest to poważna walka zaczyna muhlezh.

Trzecia runda – „Turn”. Po udanej oferty na stole położyć się czwarta karta wspólna.

„Rzeka”, zwany okres, gdy ten wchodzi piątą kartę na stole, a gracze sprawiają najnowsze kursy.

Czas, aby otworzyć kartę

Po wszystkie zakłady są wykonane, przychodzi kolej na odkrycie kart. Gracze otworzyć zamkniętą ich kombinacji i stwierdzenia, które z nich zebrała najbardziej udany. Kto zebrał największą kombinację wygrywa pulę, czyli wszystkie pieniądze z licytacji. Jeśli kilku graczy ma kombinacji, które są równoważne pod względem wartości, pula jest dzielona równo między nich. Po bank rozdawane, stanowisko handlowiec jest przesunięty w lewo do następnego uczestnika gry.

Różnice między Limit i No limit "Hold'em"

Niezależnie od nieograniczonego lub stałej „Hold'em”, zasady pozostają takie same, ale stawki zrobić inaczej. Także pozostaje i kombinacja „Texas Hold'em”, zdjęcia, które zostały przedstawione poniżej.

 1. Bez pewnej granicy. W tej odmianie gry gracze mają możliwość umieścić dowolną ilość żetonów, bez względu na to, na jakim etapie gry. z tego powodu, że gra staje się bardziej dynamiczna i hazardu, a zatem gatunek ten jest bardzo popularny w telewizji. Mówi też, że dana osoba może wygrać bardzo szybko i bardzo duże sumy, jeśli się powiedzie zgromadzi kombinacji „Texas Hold'em”. Ale w tym samym czasie istnieje duże ryzyko utraty swoich oszczędności życia, które nie nadaje się dla graczy dopiero zaczynają ćwiczyć w pokera. Ponadto, nie jest ważny punkt: nie są „podniesione” jest co najmniej dwukrotnie wyższa niż ilość ostatnich zakładów przeciwnika. Na przykład, jeśli ostatni zakład dziesięć dolarów, następnie „podbić” powinna wynosić nie mniej niż dwadzieścia.
 2. Ustalonym limitem zakłady. Wtedy wszystkie zakłady są pewną wielkość. Opcja ta jest idealna dla tych, nowy w pokera, ale również „japonki” w grze, jak to będzie występować dość często. Pierwsze dwie rundy licytacji sugeruje, że „podnoszenie” i „beta” nie będzie już niewielki zakład. W pozostałych rundach może poprawić jedynie w wysokości dużego zakładu. Należy również pamiętać, że zakłady mogą być dokonywane nie częściej niż trzy razy na rundę.

W świetle tych przepisów stosować różne strategie, które doprowadzą graczy, aby wygrać. Dlatego konieczne jest, aby zwrócić uwagę na wybór strategii przy wyborze jedną lub w drugą stronę do odegrania.

Kombinacje w pokera „Texas Hold'em”

 • "Royal Flush". Kombinacja ta jest oparta na kombinacji kart w tym samym kolorze w rozmiarze od dziesięciu do asa rośnie. W tej grze nie ma znaczenia, jakiego koloru są równe wartości. Najważniejsze – to kombinacje starszeństwa.
 • "Straight flush". Musimy pięć kart przyjście na wzrost, w tym samym kolorze.
 • "Kara". To połączenie jest połączeniem czterech kart z tej samej rangi. W przypadku kilku „kwadrat” w tabeli, wygrywając wybiera jedną z najwyższej rangi piątej karty.
 • "Full House". Kombinacje pokera „Texas Hold'em” reprezentujący połączenie trzech kart tej samej rangi z parą.
 • "Flash". Musisz pięć kart w tym samym kolorze. Wartość „wypłukać” zdefiniowany jest więcej kart w nim.
 • „Ulica”. Wymaga pięciu kart w dowolnych kolorach, które są spójne. Tutaj konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że As może być użyty jako najniższa, a jako najwyższą kartą.
 • „Trojka”. Połączenie składa się z trzech kart o tej samej rangi.
 • Dwie pary. Potrzebne są dwie pary tej samej wartości, odpowiednio, Para – dwie karty o tej samej wartości.
 • Wysoka karta. Każda karta, najwyższej rangi, jeśli nie istnieją żadne inne kombinacje.

To wszystkie kombinacje w pokera „Texas Hold'em” według starszeństwa, którzy powinni wiedzieć, siadając na stole gry.