697 Shares 4074 views

Ceza: najszybszy na świecie benchmark

We wczesnych latach 70-tych XX wieku wśród czarnej populacji Ameryki zaczął się rozwijać taki kierunek muzyki jak rap. Jeśli przejdziesz do szczegółów etymologii słowa, to w języku angielskim oznacza "pukanie". To imię zostało użyte w tym celu. W końcu rap jest wyraźnym i rytmicznym recytatem, który jest wymawiany w muzyce z ciężkimi elementami dźwiękowymi. To właśnie od tego momentu rozpoczęła się cała kultura hip-hopu. Stopniowo rap stał się popularny na całym świecie. Na ulicach i stadionach, w studiach iw domu przed lustrem nastolatkowie doskonalili swoje umiejętności w tworzeniu wierszy rymowanych, wymawianych jako recytatywne.


Rap idzie do mas

Po pewnym czasie można było ćwiczyć swoje umiejętności w różnych klubach, gdzie odbywały się walki pomiędzy raperami. Głównymi kryteriami w tym konkursie były umiejętności rymowania, rytmu i szybkości czytania. To muzyczny kierunek, który dał świat takim piosenkarzom jak Eminem, 2Pac, DrDre, Puff Daddy, 50Cents, Ceza i wiele innych. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, dzisiaj dumnie nosi tytuł "Najszybciej na świecie". Zadziwiające, że wszystkie znane osobistości, tylko ten młody człowiek nie jest rezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Urodził się i wychował w Turcji.

Kariera utalentowanego wykonawcy

Najszybszy na świecie wskaźnik to Bilgin Ozchalkan. Jest członkiem takiej grupy muzycznej jak Nefret. W tłumaczeniu oznacza to "Nienawiść". Chłopiec dorastał w zwyczajnej tureckiej rodzinie, gdzie nikt nie miał nawet najmniejszego pojęcia rapu per se. Nawet w dzieciństwie uczył się tworzyć kawałki głosu i czytać rymy. Po chwili pisze swój pierwszy album. W 1998 roku tworzy kolektyw muzyczny, który nadal tworzy i nadal. Warto zauważyć, że liczba albumów wydanych przez grupę Nefret osiągnęła prawie dwukrotny znak.

W ramach zespołu muzycznego, Bilgin Ozchalkan – jest też Ceza – czytał piosenkę Holocaust. I muszę powiedzieć, zrobił to zadziwiająco. W ciągu dwóch minut i trzydzieści osiem sekund (2:38) młody człowiek potrafił jasno i jasno wygłaszać więcej niż dwanaście tysięcy słów, a raczej tysiąc dwieście sześćdziesiąt siedem słów. Stało się to absolutnym zapisem i przyniósł tureckiej młodzieży tytuł "najszybszy na świecie raper". Wielu próbowało to narzekać: mówią, że język turecki jest o wiele łatwiejszy do wymówienia niż, powiedzmy, niemiecki. Ale rekord jest rekordem. Wspólnota światowa uznała jego rzeczywistość. Chciałbym powiedzieć, że młodsza siostra Ceza podążała śladami swojego brata, a także osiągnęła znakomity sukces w rapie.

Hiszpański posiadacz rekordu

Przed tureckim muzykem "Hiszpański piosenkarz El Chojin" nosił tytuł "Najszybszy Reporter Świata". W 2008 r. Rekord był na stronach światowej edycji Guinnessa. Domingo Moreno (jest to prawdziwe imię mistrza recytatorskiego) przez jedną minutę wyraźnie i wyraźniej wymawia 921 słów. To osiągnięcie zostało nagrane w Madrycie. Nawiasem mówiąc, w tym mieście piosenkarka pojawiła się 28 kwietnia 1977 roku. Karierę rapera rozpoczął w zespołach takich jak 995 i Wild for da Night.

Artyści krajowi

W Internecie rozprzestrzeniania się naszej ojczyzny czasami wybucha poważny spór, gdzie głównym celem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: "Kto jest najszybszym rosyjskim benchmarkiem?" Bez wątpienia ten wielki kraj znany jest również z mistrzów i recitali. Basta, Hałas MC, Rem Digga, Loc-Dog i wielu innych długo uwielbiały kulturę hip-hopową państwa. Mają swoich fanów i ich kryteria działania. Nie można jednak wytypować pojedynczego śpiewaka, którego szybkość czytania pozwoli mu nadać mu tytuł "najszybszego testu w Rosji". Odpowiednie do tej roli są również Fike, Atom, Chronicle i Domino. Każdy z nich ma plusy i minusy. Przyciągają publiczność nie tylko z ciekawymi tekstami, ale także z fantastyczną szybkością, z jaką wysuwają się ich frazy. Kto wie, może wkrótce i w Rosji będzie posiadacz rekordu rap.