388 Shares 8457 views

Co jest iloczynem: pojęcie, funkcje i wybitnych powieści

Co jest dziełem literatury? Jakie są jego funkcje? Jakie są różne gatunki dzieł literackich? W tym wszystkim należy zrozumieć natychmiast. Klasyczna literatura pełna jest wielkich nazwisk, z których każdy wnosi coś nowego w coś takiego jak produkt. Co to za nowość?


Co jest iloczynem: pojęcie, cechy, style

Produkt, o którym mowa w literaturze żadnego finalizacji prac autora. To może być trochę wiersz i wielką powieść, i genialny przypowieść, jak również w zarysie. Praca wyróżnia się obecnością formy przestrzennej, czyli specjalnego zrozumienia wydarzeń. Ponadto, każdy twórczość ma swój własny styl i własną mowę. Może to być naukową pracę artystyczną, literaturę lub Literatura faktu wiadomość. To wszystko zależy od autora i powodów, które skłoniły go do stworzenia jego arcydzieło. Co to jest produkt? Teraz stało się jasne: to stworzył żadnego obiektu twórczą pisarz.

Literackiego dzieła 19 wieku: nazwy wyróżniające i ich praca

19th century literatura rosyjska nazywa się złoty, ponieważ jest w tym czasie rozwijała się Puszkin, Lermontow Tołstoja melancholia czy psychologia. Splątanie Dostojewskiego i Turgieniewa problematycznej przeplata się ze zmysłowym Tiutchev Poezja i feta. Co odróżnia 19th century od reszty? Po pierwsze, jak już wspomniano powyżej, pracę Puszkina. Pochodzący z Carskiego Sioła liceum zaczął ujawniać swoje talenty nawet w rodzimej szkole, i że tym razem będzie poświęcone jego wielkiego poematu. Po drugie, świetna komedia Gogola i Griboyedov, a pod koniec stulecia, a nawet Czechowa sprawiają, że szlachetność i siłę do refleksji na temat ich działań i życia w społeczeństwie. Po trzecie, ciężkie przeżycia psychiczne i sposób przeszukiwania semantycznego pomogą czytelnikom Lva Tolstogo zanurzyć do tego tajemniczego świata ludzkiego umysłu i emocji, precyzja pomoże ludziom „na żywo” powieść. Po trzecie, wielkie dzieła Dostojewskiego pokaże wszystkie braki w społeczeństwie czasu, a wraz z Iwan Turgieniew, oni zwracać uwagę na ludzi z nowego typu i nowego czasu.

Prace 20. wieku

Prace te będą zawsze w cieniu. Oczywiście, Silver Age literatury rosyjskiej lepsze niż nic. Są takie wielkie nazwiska jak Majakowskiego, Jesienina, Blok, Nabokov, Wasiljewa i wielu innych. Bezczelność i zakłócanie porządku stulecia dał ludziom „chmurze w gacie” Majakowskiego, „Doktor Żywago” Pasternaka, w połowie – ciężkie i dramatyczne prace o wojnie Borys Wasiliew „zaświta Oto Quiet …” Aleksandra Tvardovskogo „Wasilij Terkin” i Vasil Bykov „Sotnikov” , Dawn of the Związku Radzieckiego, wielu pisarzy doświadczyli za granicą, gdzie wysłano jego prace. Wśród nich były Nabokov Dovlatov.

Co to jest produkt? W literaturze całego świata, całego systemu stosunków między bohaterami, przeplatanie ich uczuć i analizy zachowań. Jest gładki i jasny głos styl. Dlatego w każdym twórczego projektu należy podchodzić ostrożnie i poprawnie, jak autor wkłada w to całą swoją duszę.