373 Shares 3637 views

Zacznij proste. Nauczyć się rysować łuk bardzo łatwo i pięknie

Dywersyfikacji ich czas wolny może być, ucząc się rysować ołówkiem. Ten zawód nie wymaga specjalnie wyposażone miejsce, żadnych drogich narzędzi, niezależnie od płci czy wieku przyszłego artysty.


Od czego zacząć? Ten poradnik uczy jak narysować łuk ołówek. To jest piękne, i bardzo proste. Tylko dla początkującego pana.

Co to jest łuk – każdy wie

Od wczesnego dzieciństwa, moja matka usunięty dziewczyn fryzury kokardkami – dekorację całej taśmy, związane w pewien sposób. Bow nie służy tylko do dekoracji włosów, ale również na kapelusze, sukienki, płaszcze, spodnie, paski, torebki i wszystkich innych elementów garderoby damskiej.

Z punktu widzenia psychologii obecności łuku na ubranie lub torebka mówi o subtelności i sentymentalnej natury łagodnym wrażliwej duszy, miękką i sympatycznego charakteru. zdobi się panie z łuków, romantyczne i seksowne.

Do przeniesienia na papier piękno i lekkość dekorowania wstążek, trzeba wiedzieć, jak narysować łuk.

Stopniowo rysunek łuk

Jest to bardzo prosta lekcja. Łącznie 4 proste kroki, nawet początkujący opanować technikę tego elementarnego wzoru.

Tak, jak krok po kroku narysować łuk?

Etap 1. Najpierw trzeba określić położenie na papierze, na którym znajdować się będzie łuk. Umieścić bez presji nakreślenia ołówkiem. W środku wyznaczonego miejsca, aby wyciągnąć trochę spłaszczony owal. To jest przyszłość miejscu. Z owalny w górę, w dół i na boki, aby wycofać symetrycznie 6 płynnie zakrzywionych linii, jak pokazano na rysunku 1.

Etap 2. Teraz możemy wyciągnąć główne elementy. W tym celu każdy linie boczne, które rozciągają się od zespołu owalnym góry i z boków, jak scalić wzór serca. Górna obiegu będą się nieco powyżej górnej linii odpowiadającej podstawy. Dla przejrzystości na rysunku 2.

Dolne dwie linie – jest podstawą dla obrazu zwisające końce taśmy. Draw wiszące końce taśmy tak, że odpowiedni wiersz bazy znajdowały się w środku nich. Dla wygody patrz rysunek 2.

Końce wstążki mogą być dowolne, w zależności od smaku. W naszym przykładzie, artysta przedstawiono je jako dwa duże zęby na każdym końcu taśmy.

Etap 3. Podstawą lekcji „Jak narysować łuk” do nauki. Dajmy na naturalność rysowania. W tym prorisuem wgłębienia w owalne, aby wyglądało to węzeł lekkiego materiału, w postaci wydłużonej kropli dorisuem dolne części lewego i prawego skrzydła łuku. Przedstawiać fałdy tkanki każdej krótkiej łopatki dorisuem 2 shtrishki poziomej opuszczającego miejsca gromadzenia.

Aby sprawdzić schemat sterowania 3.

Ostatnim krokiem

Etap 4. Gumka starannie usunąć wszystkie linie pomocnicze, które są narysowane na 1. etapie. Jeśli robisz wszystko poprawnie zrobione, rysunek będzie podobna do ostatecznego rysunku 4.

Teraz to ty, kochanie student, wiesz, jak narysować łuk, można eksperymentować z wielkością dziobie lub węzeł, w kształcie skrzydeł i końców wstążki. Za każdym razem obraz będzie wyglądać inaczej.

Łuk ozdobić dowolny obraz. Może to być jako ozdoba do końca sukienkę, umieścić na kapelusz lub wplecione warkocz dziewczyny.

Porady artysty

  • W celu skorzystania przyjemność, zakup minimalny zestaw narzędzi do rysowania ołówkiem:
  1. Biały papier budowa, nie lepiej niż gładkie i ziarniste.
  2. Kilka prostych ołówków o różnej twardości. Ołówki lepiej kupić droższe.
  3. Miękkie gumki.
  • Wykonywać codziennie. Start z coś lekkiego, na przykład, jak narysować łuk. Dodatkowo komplikuje problem. Lekcje kreatory pomagają łatwo nauczyć się krok po kroku zdjęcia zwierząt, roślin, budynków, ludzi.
  • Czuje się pewnie, wyjść losowania „krok po kroku”. Nauczyć się robić z naturą. Na tym etapie można już srisovat prawie każdy obiekt: martwa natura, mazurek na ulicy lub w domu kota, portret swojego sąsiada.

Powodzenia!