289 Shares 1978 views

Dmitry Vodennikov – gwiazda współczesnej poezji rosyjskiej

Vodennikov Dmitry Borisovich – nowoczesny poeta, pisarz i muzyk. Urodzony w ZSRR, który przeżył 90-dashing'S, zasłynął w nowej Rosji. Ukończył studia na Wydziale Filologicznym Moskiewskiego Państwowego Instytutu Pedagogicznego. Pracował jako nauczyciel w szkole. W 2007 roku na Festiwalu „terytorium”, „King of Poets” został wybrany. Vodennikova uznane współczesnej poezji rosyjskiej. Współpracuje z kompozytorami i grup muzycznych, tworzenie dysków, na której jest napisane odczyt autora muzyki.

Vodennikov Dmitry – poeta roku

Jeśli czytasz o tym, wydaje się, że jest to ewenement wśród poetów. Jego poezja nie jest dla każdego. Ktoś czyta je chciwie i ze łzami w oczach, podczas gdy inni szczerze nie rozumiem, co ona mówi. Jego wiersze – to raczej osobiste doświadczenia, nastrój w rymu, jego rozwój jako osoby. Jego zbiory książek i pokazać, jak, rosnące z jednego stanu, przeszedł do drugiej, aż do poziomu powyżej.

Nowe spojrzenie na świat poezji Vodennikova

Jego fani, słuchania, słuchać wystąpień publicznych każde słowo, jakby był Mesjaszem. Nie ulega wątpliwości, że jest bardzo utalentowany. Całkiem zwyczajne rzeczy, które ludzie czasami nie zauważają w swoim życiu, więc to pokazuje, że zapiera dech w piersiach. W mojej głowie pojawia się pytanie: „Zastanawiam się, dlaczego ja jeszcze nie widziałem go?”. Dmitry Vodennikova słuchać lub czytać swoje wiersze, zaczniesz zobaczyć inny świat. Czytając zwykłe wiersze po prostu czuć jak oglądanie filmu prosty i poezja Vodennikova – to jak film z wielkim znaczeniu w 3D.

Działa poetę

Jego wiersze nawet nie wygląda jak coś, że czytelnicy są przyzwyczajeni. Nie mają one ścisły formę, ale rytm jest odczuwany w nich. Dmitry Vodennikov jest unikalny w całości, i prawdopodobnie dlatego został zauważony i rozprowadzono wśród innych współczesnych poetów. Wieczory jego autor jest zebranie jak największej ilości słuchaczy, że nie ma miejsca do swing upadek. Można powiedzieć, że Vodennikov poetę pracy. Pisze i publikuje poezję (on wydał 5 książek), prowadzi kilka programów na „Radio Rosji”: „Jego dzwonnica”, „Poezja przynajmniej”. Zapisuje płyty autorskie i eksperymentować z muzyką. Prowadzi aktywną działalność w Internecie. Wiele poezji i występów publicznych, w tym w telewizji. Dostarcza ciekawych informacji wywiadu, dziennikarze warknął. Jego zdjęcia, które są bogate w Internecie można stworzyć piękny portfel dla dobrego modelu. Wszystkie zdjęcia zrobione profesjonalnie. Jest oczywiste, że Dmitriy Vodennikov i ten problem poważnie pasuje. Piękne portrety poety i ścisłej zdjęcie pionowo zatrzymać rzut oka widzą głębię myśli i charakter.

Młody, przystojny poeta – magnesem dla duszy

Urodził się 22 grudnia 1968 roku, ale z jakiegoś powodu jest nazywany wszystko młody poeta. Być może to dlatego, że pisze tak, jakby był nie więcej niż 35 years.I wersy zrobić wielkie wrażenie na młodych i rówieśników. Wiele osób uważa, że popularność Dmitrija Vodennikova zależy od jego wyglądu. Być może, oni powiedzieli zazdrość, ale to jest naprawdę piękne. Jej piękno nie jest jasny i ładny, i trochę demon, głęboka, pełna zgodność z wierszy, które napisał.

Bardzo ciekawy wywiad z Dmitry. Czytając wywiady daje do różnych reporterów, niemożliwe do wysadzenia. W nich, staje się jeszcze bardziej interesująca niż podczas czytania poezji. Jego opinia o wszystkim w moim życiu wyjątkowy. Słuchając lub czytając jego szczerych odpowiedzi na często prowokacyjnych pytań, zaczniesz patrzeć na życie z nowymi oczami. Jego rozumienie życia jest tak ciekawy i niepowtarzalny, staje się jasne, dlaczego jego poezja jest tak popularna i dlaczego mówią o nim jako wielki talent rozpoznał geniuszy.

Dmitry Vodennikov sam król. On jest wolny, aby wyrazić swoją opinię na temat wszystkiego. Frank w komunikacji i kreatywności. On po prostu żyje, widzi życie w całej swej prostocie, to nic nie komplikować. Vodennikov w jego wierszy uczy nas kochać, aby być szczęśliwym i cieszyć się życiem, co to może być. Głębia myśli w jego poezji nie powiedzieć mu tylko do odczytu. Dmitry Vodennikova wiersze nie są do powierzchownego czytania dla zabicia czasu, byli dla duszy, o sensie życia, mogą zmienić sposób myślenia, a więc są w stanie zmienić przeznaczenie.

Co o tym sądzisz? Dmitry Vodennikov geniusz!