527 Shares 5000 views

Nazwa SOKB VD Seredavina: historia, usługi. Szpital Seredavina (Samara): Opinie

Szpital Seredavina (Samara) – jeden z najbardziej znanych w regionie Wołgi multidyscyplinarnych instytucjach medycznych, które leczą wiele chorób. Instytucja składa się z 53 oddziałów, które pracują codziennie prawie 4000 specjalistów w dziedzinie medycyny.


Historia szpitala

SOKB im. VD Seredavina został stworzony w 1908 roku, dzięki jednej z największych sklepów w Samarze – Anton Nikolaevich Shikhobalova. Początkowo był szpital ludowa na 60 miejsc leczonych chorób neurologicznych i ginekologicznych. Tu znajdowała się łaźnie, a także liczne badania lekarskie i laboratoria gdzie radiologicznych klatki piersiowej i traktowanie pacjentów z pomocą prądu elektrycznego. Na otwarciu całego sprzętu szpitalnego jest ostatnim słowem w medycynie domowej.

Przez długi czas był zakład medyczny rehabilitacyjny Institute, jakiś czas był szpital w ramach zwykłego radzieckiego liczby nijaki. W 1950 roku sytuacja się zmieniła, a rola szpitala jako wiodącej instytucji medycznych w regionie. W latach 1970-80 latach przeszedł gruntowny remont, były wyspecjalizowane działy, a liczba miejsc wzrosła kilkakrotnie. Dziś kompleks składa się z dorosłych i dziecięcych szpitalach i domach położniczych.

VD Seredavin

Szpital Seredavina (Samara) do pewnego momentu nazwano Samara Regionalny Szpital Kliniczny. Kalinin. W 1975 roku ma nową ordynatorem – Vladimir Diamidovich Seredavin, którzy wcześniej uczestniczyli w odbudowie i rozbudowie obiektów. Udać całkowicie przeniknął do wszystkich procesów, a nawet aktywnie uczestniczył w budowie, bez podpisywania dokumentów o przyjęcie do budynków, dopóki wszystkie usterki zostały wyeliminowane.

To wtedy Seredavine rozpoczęli prace położniczy i pediatryczny wyposażenie i największy kompleks Samara Szpital został zbudowany, które mogą pomieścić do 1000 osób. Nowy szef lekarz ze szpitala był bardzo mądry człowiek, był z nim kompleks medyczny został uznany za jeden z najlepszych w Związku Radzieckim w 1980 roku. W 2003 roku, po śmierci D. Seredavina, szpital został przemianowany na jego cześć. Wysoki profesjonalizm byłego ordynatora pozwoliło zbudować placówki medycznej do rangi jednego z najlepszych w byłej WNP.

Największe laboratorium diagnostyczne

Nazwa szpital Seredavina składa się z dużej liczby podziałów wewnętrznych, ale należy zauważyć, osobno laboratorium w diagnostyce klinicznej. To gdzie czołowi eksperci z branży prowadzą badania w dziedzinie bezpieczeństwa zakaźnej, traumatologii i oncohematology – jedna z najbardziej zaniedbanych dziedzin współczesnej medycyny. Sprzęt Art umożliwia korzystanie z ponad 800 technik badań w laboratorium, na podstawie których można wyciągnąć wnioski na temat stanu pacjenta i przypisać odpowiednie leczenie.

Kompleks zajmuje się diagnostyką laboratoryjną, aktywnie współpracuje z różnych firm ubezpieczeniowych, a także instytucji budżetowych profilaktycznych i leczniczych. Sama taka diagnoza jest bezpośrednio związane z badaniem chorób narządów wewnętrznych. Diagnostyka laboratoryjna jest cykliczna, idąc za przykładem medycyny klinicznej. Każdego roku dział ten odwiedza około sto tysięcy pacjentów w regionie Samara i innych regionach.

Idealnym miejscem do porodu

Szpital Kliniczny Seredavina posiada również własny położniczą obudowę, która w ostatnich latach stała się wielkim centrum okołoporodowym. To urządzenie szpital i wykwalifikowani specjaliści zapewniają opiekę najnowocześniejszych w dziedzinie neonatologii, położnictwa i ginekologii. W sumie może wynosić do 235 młodych matek w tym samym czasie, odpowiedni kompleks został zbudowany w latach 1980.

Począwszy od roku 2016, w centrum podzielona jest na trzy główne działy: pediatrycznych, położniczych i diagnostycznych, które zatrudnia około 90 lekarzy i 150 pielęgniarek. To tu z całego obszaru pochodzą przyszłe matki noworodków i niemowląt, które mają poważne patologia został znaleziony. Z mocą lekarzy na terenie ośrodka można zebrać w jednym miejscu wszystkie kobiety w ciąży, które są w grupie dużego ryzyka okołoporodowego kategorii oraz w celu zapewnienia im opieki medycznej w całości.

pediatria

Szpital Seredavina (Samara) ma własną służbę pediatrycznego, który był dawniej Szpital Dziecięcy. Teraz usługa ta jest oddzielnym obszarem instytucji, gdzie aktywnie wprowadzonego najnowszych technik w dziedzinie nefrologii, neurochirurgii, i tak lorpatologii. D. Istnieje 12 oddziały kliniczne, które zostały utworzone przez 18 profili.

Pediatryczny serwis rocznie obsługuje blisko 20.000 młodych pacjentów, nie jest przeprowadzana kolejność 6000 operacji rocznie, resuscytatorów nieustannie podróżują do ośrodków powiatowych regionu. opieka ambulatoryjna rocznie otrzymać około 110 tysięcy dzieci. Profesjonalny zespół, utworzony w ciągu wielu lat pracy, spełnia nawet najbardziej skomplikowanych przypadków w możliwie najkrótszym czasie. Oddzielnie, należy zauważyć, że instytucja ma psychologa, który pomaga pracownikom szpitala do budowania relacji z rodziców małych pacjentów.

pozytywne opinie

Szpital Wojewódzki Samara jest od dawna jednym z najbardziej popularnych ośrodków opieki zdrowotnej w regionie. To tutaj, że rodzice starają się wysłać swoje dzieci do leczenia, ponieważ badanie personel pracujący tutaj jest bardzo, bardzo wysoka. Dorośli i dzieci, które były leczone w placówce, mówić o nim w większości pozytywne. Duża liczba pozytywnych komentarzy lewo rodziców tych dzieci, które zostały sprowadzone do centrum z poważnych patologii i że lekarze byli w stanie pomóc.

negatywne opinie

Mniej negatywnych opinii, ale są one dostępne. Pod wieloma względami, niezadowolenie jest fakt, że instytucja nie może sobie pozwolić na przeprowadzenie zabiegu jest całkowicie darmowe, a pacjenci muszą płacić za przejazd niektórych procedur. zarządzanie szpital uważa, że o ile instytucji budżetowych, koszty niektórych usług medycznych a priori nie może być zbyt wysoka. Jednak rodzice niektórych dzieci nie zgadzają się i próbują na różne sposoby, aby otrzymać zniżkę na zabiegi.

Jak uzyskać poradę?

Jeśli chcesz uzyskać porady od lekarzy SOKB nazwie VD Seredavina, trzeba wybrać rejestr Telefon: +7 (846) 9561260 – i umówić się do właściwego specjalisty. Jeżeli nie jesteś pewien, co dokładnie jesteś zaniepokojony, i nie wie, kto powinien zająć specjaliści rejestru chętnie doradzi, pomoże Ci wybrać odpowiedniego lekarza i zanotować w żądanym czasie.

Należy pamiętać, że jeśli z jakiegoś powodu nie mogą odwiedzić szpital osobiście, można umówić się na rozmowę w domu lekarza. Jednakże, usługa ta jest wypłacana, jego cenę można określić w rejestrze, a ponadto należy pamiętać, że pomoc nie jest szybki, a lekarz nie może przyjść do ciebie przez magię. Nagrywanie odbywa się na kilka dni przed datą przyjęcia.

A jeśli sprawa nie jest pilna?

Czy jesteś dobrych przyjaciół z komputera i często korzystają z Internetu? Cóż, wtedy szpital elektroniczny rejestr. VD Seredavina nie wydaje się czymś nie do pomyślenia i złożone. Wystarczy udać się do instytucji oficjalnej stronie sokb.ru wybrać odpowiedni specjalisty i umówić się z nim zobaczyć. Należy zauważyć, że w nagłych przypadkach można udać się do szpitala bez nagrywania, lekarze będą musieli przyjąć Cię.

Jeżeli nie są Państwo zainteresowani otrzymywaniem i po prostu chcesz zadać pytanie, można użyć odpowiedniego formularza na stronie internetowej. Specjaliści odpowiadać na żądania na tyle szybko, najważniejsze – do wyrażania problem i pozostawić prawidłowe informacje kontaktowe dla których można się skontaktować w celu wyjaśnienia niektórych punktów. Nie można zostawić i opinie instytucji, które nadal mogą być odczytywane przez wszystkich odwiedzających witrynę.

Gdzie to jest?

Szpital Seredavina (Samara) znajduje się w odległej części miasta, w pobliżu parku im. 60. rocznica sowieckiej władzy. Można się tam dostać poprzez linie autobusowe №№ 1, 45, 51, 67, będzie musiał wysiąść na przystanku „ulicy. Taszkent”. Również w pobliżu transportowych szpital trasy tramwajowe №№ 21, 22, 24, 25, które zatrzymują się na przystanku „Regional Hospital. Seredavina”. Transport tutaj idzie dość często, więc można dostać się do instytucji, bez żadnych problemów.

Jeśli mówimy o tym, jak dostać się do szpitala samochodem, wówczas kierowca musi wiedzieć, gdzie ulica Taszkent (Samara). Zaczyna się od Novo-Sadovaya i biegnie w przeciwnym kierunku od Wołgi do ulicy. Stawropol. Trzeba będzie znaleźć numer domu 159, który znajduje się w pobliżu skrzyżowania ulic Taszkiencie i Moskwie autostrady. Można zaoszczędzić czas poszukiwania, jeśli używamy nawigatora.

wniosek

Teraz, że wiesz wszystko o Seredavina szpitala w Samarze, nie będzie miał trudności z wyjściem rejestru telefonu i wyjaśnić wszystkie informacje potrzebne w danej kwestii. Pamiętaj, że eksperci nie działają przez całą dobę, ale tylko w godzinach pracy – od 8 do 20 godzin, więc pilna poza godzinami to najlepiej skontaktować się wypadek i awaryjne. Nie będzie można uzyskać informacje o wiele szybciej, co może być ważne w sytuacjach awaryjnych.

Jeśli chcesz odwiedzić to placówka medyczna, istnieje rejestr elektroniczny, który działa przez całą dobę i przez które można w każdej chwili wprowadzić nazwę do właściwego specjalisty. Jednak ma też swoje ograniczenia: nagranie trzeba będzie wprowadzić numer polisy obowiązkowego ubezpieczenia medycznego. Jeśli nie masz takiego dokumentu lub wygasł, system po prostu nie być w stanie napisać do ciebie, więc to pytanie najlepiej jest zdecydować z góry. Jeśli nie jest to możliwe, proszę skontaktować się z recepcji, jeśli weźmiesz po raz pierwszy bez medycznego polisy ubezpieczeniowej.