709 Shares 7863 views

Soczewki FreshLook Dimensions: instrukcja obsługi, opinie

Piękne oczy – marzenie każdej kobiety. Nowe soczewki Freshlook Wymiary – wybór jest nie tylko płeć piękna, ale również chłopcy i mężczyźni. Tworzą magiczny wygląd, bez narażania naturalność kolorów. Wykonane dla osób z jasnych oczach i przedstawił trzy odcienie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat gamy obiektywów od renomowanego producenta, zapoznać się z produktami, ich zalet i opinii użytkowników można przeczytać ten artykuł.

producent

Zorganizowany w 1980 roku, firma instrumentów produkujących korekty CIBA Vision, 12 lat po odkryciu zajął drugie miejsce na rynku soczewek kontaktowych. Obecnie produkty firmy są eksportowane do ponad 70 krajach i zatrudnia ponad 6 tys. Specjalistów. Firma jest wiodącym projektantem i producentem soczewek kontaktowych i opieki nad nimi.

Laboratoria firmy są wyposażone w najnowsze technologie. Innowacyjne zmiany szczególną uwagą. Firmy Lekarze dbają o zdrowie i komfort swoich klientów. Po fuzji CIBA Vision z Wesley Jessen Vision Opieki rozpoczyna produkcję szerszej gamy produktów przeznaczonych do korekcji wzroku. Do tej pory istnieje wiele ciekawych produktów w katalogu.

streszczenie

soczewki barwiące Freshlook Wymiary zostały opracowane w Szwajcarii dla osób o jasnych oczach. Farb specjalnie dobrana tak, aby zmaksymalizować przesłona wyglądał naturalne. Efekt ten uzyskuje się dzięki specjalnej technologii barwienia – „trzy w jednym”.

Barwne szkła Freshlook Wymiary są skonstruowane przepuszczalną tlenu do rogówki. również zawierać wystarczające dla normalnego funkcjonowania zawartości wilgoci oka – 55%. Ze względu na takie właściwości soczewki można nosić bez szkody dla oczu. Dodatkową funkcją jest ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym.

aplikacja

Freshlook Wymiary (6 soczewki) są zalecane do noszenia tych, którzy chcą, aby kolor oczu bardziej kompletny, nie wzmacniając go do nienaturalnego.

Kolorowe soczewki dają jasne oczy jasny i intensywny kolor. Produkty zaprezentował nową generację soczewek kontaktowych. Są one zaprojektowane specjalnie do użytku przez osoby o jasnych oczach. Cechą jest wykorzystanie wskaźnika produkty FL inwersji. Dzięki niemu można łatwo określić obiektywy są wywrócone na drugą stronę, czy nie. Jeśli kolorowe soczewki Freshlook Wymiary są warunki pracy, na skraju produktu jest widoczny specjalny napis. Nawet jeśli je prawidłowo (wewnątrz), po kilku minutach można poczuć dyskomfort.

Co jest główną cechą są soczewki Freshlook Wymiary? szt kolorów są dobrane w taki sposób, aby być w zgodzie z naturalnym kolorem oczu.

Soczewki są kosmetyczne. Robią to łatwo zmienić obraz, dając oczom nasycony odcień. Układ węgiel wygląda głęboki i wyrazisty. Oczy optycznie większe. W związku z gładkimi przejściami odcieni staje się niezwykłe, ale równocześnie jest naturalne.

funkcje

Barwiące soczewki FreshLook wymiary są wykonane z materiału, który ma nazwę Femfilkon A. Substancja jest przypisany do bieżącej hydrożele. Duży procent zawartości wody zwiększa łatwość stosowania soczewek – nie są one odczuwane w oczach nie wywoływać podrażnienia i wysuszenie.

Jasność wybranego koloru i transformacji widzenia jest połączony z praktycznego i wygody obsługi. Użytkownik nie czuje pieczenie i zmęczenie oczu przy stosowaniu soczewek.

Wadą jest mała przepuszczalność tlenu soczewek. Funkcja ta posiada wiele kolorowych soczewek. Z tego powodu należy unikać noszenia ich noc. Z obiektywu zaleca się stosowanie kropli ponownego zwilżania. Do tego celu specjalnych rozwiązań. Należy unikać roztworów zawierających w swojej strukturze nadtlenku wodoru.

W produkcji technologii soczewek jest stosowany do łączenia obrazów pozwala na tworzenie kolor jak najbliżej do naturalnego. Wyjątkowy kolor oczu jak każdy, kto próbuje się do produktów kosmetycznych znanych firm.

zalety

Wymiary Freshlook soczewki mają wiele pozytywnych cech. Wielu użytkowników zgłosiło swoją przewagę nad punktami, jak również do poprzednich generacji produktów.

zalety:

 • naturalny kolor oczu;
 • wysoka przepuszczalność tlenu;
 • Szeroki niepomalowane część źrenicy pozwala zachować ostrość widzenia podczas jazdy obiektyw;
 • możliwość zakupu produktów z zerową dioptrii;
 • wygodne dopasowanie;
 • kolory naturalne i żywe;
 • Wymiary Freshlook soczewki są bezpieczne dla zdrowia.

Najważniejsze – aby wybrać odpowiednie produkty cieniu. Zdjęcia często nie dają dokładne odwzorowanie koloru. Dlatego też, przed zastosowaniem powinny skonsultować się z okulistą.

Soczewki na okres noszenia nie kumuluje się osadów białkowych, które zapewnia zdrowie i piękno oczu. Produkty pozwalają cieszyć się doskonałą jakość wizji i nieograniczoną swobodę działania. Zapewniając szeroki przegląd soczewek są w stanie utrzymać doskonałe widzenie peryferyjne.

Soczewki Freshlook Wymiary: Kolory

Soczewki są dostępne 3 kolory podstawowe:

 • „Niebieski”;
 • „Woda z Karaibów”;
 • „Zielona laguna”.

Stopniowe przejście z kolorowym części przezroczystej powierzchni, aby utworzyć naturalny efekt koloru. W katalogu kolory sprawiają, że oczy niezwykle atrakcyjne. Soczewki FreshLook wymiary – to doskonały wybór dla tych, którzy chcą przekształcić ich drogę od jednego uderzenia.

Zalecenia do noszenia

Soczewki kontaktowe są przeznaczone do noszenia w trybie dziennym.

Dzień stale zaleca się stosowanie soczewek nie więcej niż 24 godzin. Czas noszenia stopniowo wzrasta. Przed pójściem do łóżka produkt musi zostać usunięty. Dokładny czas noszenia soczewek należy ustalić ze specjalistą. Każdy miesiąc, produkt powinien zostać zmieniony.

Należy również być regularnie badany przez okulistę. W przypadku uszkodzenia urządzenia mogą pieczenie oczu. Przed każdym użyciem należy dokładnie zbadać soczewki Freshlook wymiarach. Poradnik pomoże Ci zrozumieć cechy produktu.

pielęgnacji soczewek

Do soczewek były długie i nie powodować problemy w pracy, do opieki nad nimi właściwie.

Zasady pielęgnacji soczewek:

 • produkty powinny być regularnie dezynfekowane;
 • Procedura płukania jest wymagane;
 • enzymatycznego czyszczenia soczewek;
 • w celu usunięcia osadów białek przechowywanych enzymatycznego czyszczenia soczewek;
 • Optymalny system opieki dla soczewek dobiera się ze specjalistą w korekcie kontaktowego.

Zawsze należy pamiętać, że przed każdym manipulacji z soczewkami należy dokładnie umyć ręce. Pozostawić soczewki Freshlook wymiary w solance przez całą noc nie jest zalecane. Nie ponownie użyć roztworu w zbiorniku. Nie stosować rozwiązania oraz datę ważności.

Soczewki FreshLook Dimensions: opinie

Aby ocenić soczewek kosmetycznych, trzeba nie tylko zobaczyć wiele zdjęć i zapoznać się z instrukcją obsługi. Informacje zwrotne od użytkowników, przetestował ten produkt, aby pomóc dowiedzieć się więcej na temat zalet i wad produktu. Szczegółowy opis rzeczywistych doświadczeń będzie praktyczny przewodnik do działania.

Większość obiektywów stosować twierdzenie, że są one łatwe w użyciu, może skutecznie regulować wizję i ma atrakcyjny wygląd. Produkty całego okresu noszenia nie powodują dyskomfort, nie wymagają skomplikowanej pielęgnacji i wygodnie usiąść przed długi okres czasu.

W porównaniu z innymi producentami, CIBA Vision produkuje produkty, które są ciągle ulepszane. nowa generacja soczewek są przełomem w produkcji wyrobów optycznych.

Wielu użytkowników donoszą, że obiektyw jest bardzo cienkie, wygodne i wyglądają o wiele bardziej naturalne niż kolorowy.

Oprócz oczywistych zalet i pozytywnych opinii klientów, możemy zwrócić uwagę na niską cenę i dostępność produktów. Soczewki są dostępne w większości wyspecjalizowanych sklepach. Lepiej kupić produkt od oficjalnych dealerów firmy CIBA Vision.

Tak więc, przy stosowaniu obiektywów można uzyskać wizualne zwiększenie oka, wzmacniając naturalny kolor i wyrazisty wygląd.