719 Shares 6742 views

Drapanie stanowisk dla kotów z rękami: mistrzowską klasę. Jazdy, zdjęcia

W dzikich drapieżników, które należą do rodziny kotów instynktownie szlifować pazurki na pniach drzew. Ale co się dzieje na zwierzęta?


Dlaczego zarysowania posty?

Ta procedura wymaga zwierząt, jak paznokcie rosną wystarczająco szybko i chodzenie dostarczyć nieprzyjemnych doznań. Koty domowe, oczywiście zaprzeczyć, że istnieje możliwość w dziki tylko wtedy, gdy dom nie masz drzewo rośnie. Można jednak być drapanie posty dla kotów z ich własnymi rękami. Master Class, przedstawiony poniżej, pozwoli każdemu aptekach wdrożyć taką pracę bez większych trudności. W sklepie odnośne towary można nabyć podobne produkty, ale są one dość drogie i może trwać bardzo długo.

Wytwarzanie materiałów

Do pracy w produkcji zarysowania stanowisk muszą drewniany bar, których wysokość może się wahać od 50 do 70 cm. Stanie się juta, konopie lub sznurkiem, średnica przędzy może być równa 7 mm. Długość elementu nie jest konieczne, aby skalibrować w sklepach można kupić dwa zakończone motek.
W roli materiału do wyrobu można zastosować twardą dywan. Musisz pokładzie lub kawałek sklejki: będzie leżeć na dnie. Kształt tego składnika powinien być wykonany w postaci kwadratu o boku 40 cm. Następnie, grubość półwyrobu jest równoważne 20 mm.

Jeśli będzie produkowany zarysowania stanowisk dla kotów własnymi rękami, Master Class, przedstawione w tym artykule pozwoli na wyeliminowanie błędów. Oprócz powyższych materiałów, gobeliny trzeba klapki sztuczny futer lub tapicerki – jeden z tych elementów na podłożu zostanie zakończony.

Wymiary wybrać stawkę, że udało się zamknąć nie tylko ściany bok, ale również górną część. W celu pokrycia dna, konieczność klapy z tego samego materiału, ale jego wielkość powinna być mniejsza. Spowoduje to zamknięcie górnej części paska. Nie jest konieczne ustalenie elementów wykonanych w korytarzu lub w łazience – gdzie zwierzę nie zwraca uwagi na działanie produktu. Musi on być zainstalowany w jednym z pomieszczeń, a także do zapewnienia swobodnego dostępu. Dla sznurka należy wybrać tylko naturalnych trwałych materiałów, jak wykonana z celulozy istreplyutsya wystarczająco szybko, a nawet mogą być szkodliwe dla zwierząt.

narzędzi, przygotowanie

Jeśli jest ona wykonywana przez drapanie posty dla kotów z własnych rąk, klasa mistrz pomoże Ci w wyborze technologii do zastosowania w tym procesie. Oprócz powyższych materiałów potrzebować narzędzi. Wśród nich są samogwintujące wkręty, klej, przeznaczone do obróbki drewna i śrubokrętem. Przydatne wyrzynarki lub piła do metalu (jedno z narzędzi do być używane do cięcia półfabrykatów).

zespół utrzymujący

Jeśli będzie produkowany zarysowania stanowisk dla kotów własnymi rękami, Master Class, przedstawione w tym artykule pozwoli na wyeliminowanie błędów. Gdy wszystkie szczegóły są przetarte na niezbędnej wielkości, jesteś gotowy, aby utrzymać zespół. W bloku sznurek zostaje nawinięta na 100 mm należy obrabiać powierzchnię kleju. Ta manipulacja pomaga rozwiązać sznur silniejsza.

Po dotarciu na szczyt barze, ważne jest, aby dobrze skleić dwa ostatnie zakręty. Na górnej części pręta należy zastosować warstwę kleju mocującego klapki tkanki nim. Od nadwyżki materiałów muszą być usuwane za pomocą nożyczek.

Chcesz okazały drapania dla kotów posty (rękami)? Program przedstawiony w tym artykule pomoże.

W następnym etapie, materiał bazowy może być wklejony. Tkankę należy wyciąć otwór utworzony przez boki, które będą nieznaczne zmniejszenie w porównaniu z paskiem z boku. Otwór można wyciąć z góry.

niuanse

Pasek na dole może być przymocowany za pomocą śrub. Po zakończeniu utrwalania, trzeba sprawdzić projekt na wiotczeniu. Pasek nie musi skakać jak wahadło. Należy wzmocnić bardziej stabilny jak to możliwe. Jeśli ziemia jest podnoszona, powinien być cięższy z opcjonalnym ładunku.

Jak również produkowane drapania dla kotów posty z własnymi rękami? master class, foto – cały materiał przedstawiony w artykule, można dodawać własne decyzje.

Na tym etapie możemy założyć, że urządzenie jest gotowe do użycia. Jeśli nie można znaleźć bar, można użyć arkusza sklejki. Element jest sklejone ze sznurka, a następnie układane w pozycji poziomej na podłodze. Alternatywnie, zarysowania może być przybita do ścianki.

Drugiego przykładu produkcyjne zarysowania posty

Jeśli istnieje drapak dla kotów wykonane własnymi rękami, opanujesz klasa pomogą Ci zrozumieć tę technologię. Do wytwarzania opisanych dalej przykładów wykonania rur polietylenowych trzeba, panele z drewna, zawiesin gipsowych, miękkiej pianki, śruby, dywan, śrubokręt, przewody szczypiec wyrzynarki, klej i meble zszywacza.

Technologia pracy

Jeśli trafisz drapania dla kotów posty z własnymi rękami, klasa mistrz, który jest przedstawiony w artykule, trzeba myśleć z wyprzedzeniem, jakie cechy powinien mieć projekt. Przed zakupem materiałów zaleca się oszacować wymiary. Następnym krokiem jest wyciąć tarczę za pomocą elektrycznego progu zobaczył na trzy odrębne części. Rurki przygotowane zgodnie z wymaganymi wymiarami. Na spodniej stronie platformy konieczne jest, aby zwrócić uwagę na lokalizację dnie rury. Zawiesiny do płyty gipsowo-kartonowych powinien być zgięty pod kątem 90 stopni i zablokować platformy za pomocą śrub. Rura może być montowane i zamocowane przy użyciu tej samej metody. Platforma wyposażona jest tkaniną i dolnego boku, wszystkie ustalone przez zszywacz meblarskim.

Następnie druga półka jest zamocowana za pomocą wieszaków. Na górnej półce powinien zrobić dwie podpory. Początkowo trwałe zawiesiny jest wygięta pod kątem prostym. Rury są przykręcone śrubami do zawiesin. Na górze półce została pokryta pianką. Tu i wykonane tak drapak dla kotów z własnych rąk (master class).

Papieru, nawiasem mówiąc, Ty też możesz to zrobić. Zamiast desek lub sklejki może podjąć grubej tektury. I wykonaj zalecenia przedstawione powyżej. Tkanka jest to konieczne, aby otwory do rur, ciągnięcie i zabezpieczania wszystkich pomocą zszywacza meble. Obręczach ciąg rur, a tym samym możliwe jest stosowanie zasady, którą opisano powyżej.