409 Shares 994 views

Sen Interpretacja: marzenie, do którego robaków?

Miałeś robaka lub robaki? Takie sny mogą być interpretowane na różne sposoby. Ale jak rozszyfrować znaczenie snów? Horoskop może pomóc w prawidłowej interpretacji. Robaki – symbol utajonego Subversion. Zazwyczaj coś, co marzyć robaków, zapowiada się spotkanie z tajnych wrogów lub dowód ich obecności. Dla właściwej interpretacji należy wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności snu.


Nowoczesna interpretacja marzeń: co śni robaki

Jeśli człowiek miał sen, który miał hodowane robaki, – w rzeczywistości należy zwrócić uwagę na machinacje różnych wrogów. Jeśli spanie udało się pozbyć się tych pasożytów, będzie miał bardzo duży sukces. Ale nie powinniśmy odpocząć powodu szczęśliwy białym paskiem może natychmiast rozpocząć czarny. Sen, w którym robaki hodowane w innych ludzi, co oznacza, że śniący zna grozić katastrofą i choroby.

Tsvetkova sen interpretacja: What Dreams robaki

Ten sen często marzy o nowej znajomości.

tłumaczy

Jeśli ktoś widział w śnie robaków, taki sen oznacza, że będzie on otwarcie walczyć ze swoimi wrogami.

Sen Book XXI wieku: co śni robaki

Robaki we śnie oznacza nowe znajomości i radość budzi. Jeśli człowiek marzył roundworm być może wkrótce będzie próbować zbudować zniesławienie. Będzie miał też do czynienia z bardzo nieprzyjemny ludzi. Jeśli dużo robaków marzyłeś, to ten sen oznacza, że sen jest łatwo ujawnić wszystkie swoje ukryte chorych sympatyków i wrogów.

ezoteryczny Sen Book

Jeżeli osoba dostrzec robaków, a następnie przed nim najbardziej korzystne i skuteczne epoki.

Sen książka Millera

Jeśli sen śni, że miał hodowane robaki, to powinien on obawiać machinacje ukrytych wrogów. Broszura robaki – duży i silny szczęścia.

Azar sonnik

Zazwyczaj, robaki lub robaki do marzenia o wielkiej radości. Również ten sen może oznaczać niedbałości, z powodu których może być w tarapatach. Wood worm-robaki we śnie – cierpieć straty w prawdziwym życiu. Zabić robaki – uniknąć kłopotów i problemów.

Samica Oriental Dream Book

Jeśli człowiek marzy , że miał wyhodowane robaki, to trzeba być bardzo ostrożnym, gdyż wrogowie nie śpią. Broszura robaki – bardzo duży sukces. Jednak na można śledzić kłopoty. Dlatego musimy mieć się na baczności. Jeśli usunięcie robaków z innych, to te osoby zagrażają choroby.

Islamski interpretacji snów

Interpretacja snów w islamie oznacza, że robaki lub robaki we śnie, którzy śpią w jamie brzusznej, w prawdziwym życiu to jego dzieci, które jedzą z jego własności. Jeśli z ciała ludzkiego lub ubrania skrada wiele różnych robaków, całe doświadczenie będzie zniknąć i być bogatym. Jeśli oni wyłażą z odbytu, a potem spać pozostawi bliskich krewnych. Robak jest również symbolem plotek i oszczerca. Jeśli chory widzi we śnie, że robak przyklejoną do jego ciała, a następnie czeka na śmierć w prawdziwym życiu. Jedwab robaki we śnie symbolizuje poddanymi władcy.

Sen książka Iwanowa

Jeżeli dana osoba znajduje się w jego robaki we śnie – w rzeczywistości ukrył wrogów.

psychologiczny sonnik

Jeśli spanie marzyć robaki, to wskazuje na obecność swoich tajnych wrogów.