129 Shares 7986 views

Kobieta Imię Salome. Znaczenie i pochodzenie

Przez całe swoje życie, rzadko spotkać człowieka o niezwykłej nazwie – rodzice prawie nazywany ze względu na ich dzieci. Jeśli wybierzesz swoje dziecko interesujący imię Salome, pochodzenie i znaczenie tego można znaleźć w tym artykule.

Trochę historii

Salome – wariant prawosławny nazywania Salome jest od hebrajskiego słowa „Shalom”, co oznacza „pokój”. Pojawia się w Biblii – tzw matka męczenników Starego Testamentu, który później został kanonizowany. Niektóre pisma wspomnieć położną imieniem Salome, który był obecny przy narodzinach Chrystusa. Ewangelia mówi o matce dwóch apostołów, którzy przybyli, między innymi, do Grobu Świętego, aby namaścić ciało – a na imię było jej w ten sam sposób.

Rus nazwa pochodzi od Bizancjum, ale przez długi czas, nie było popularne. W okresie po rewolucji wszystkie nazwy chrztu w ogóle zapomniane, ale teraz znowu zaczął się do użytku.

Salome świętować imieniny 14 i 16 sierpnia.

Najbardziej znanym nosicielem nazwą

Salome, księżniczka żydowska, po raz pierwszy pojawiła się w Nowym Testamencie. Tańczyła dla swojego wuja Iroda Antipy, który został uderzony w podzięce oferowanego do niej wybrać to, co ona po prostu chcą mieć. Salome poprosiła o głowę Ioanna Krestitelya, poprzednik Jezusa, a później otrzymała spodek.

Historia znajduje odzwierciedlenie w dziełach sztuki: w piosence o pięknym tańcem, a na płótnach obrazów przedstawiał spodek z odciętą głowę, a sama dziewczyna, która została nazwana Salome. Wartość jej działań można wyjaśnić w następujący sposób: młodą matkę tancerz Herodiady został publicznie potępiony przez Jana za pozamałżeński romans z bratem męża, i to za jej radą, Chrzciciel został ścięty. Teraz obraz Salome jest postrzegany jako obraz kobiety zdolnej do jej sprytu, by uwieść każdego.

Salome. Nazwa Znaczenie

Od dzieciństwa, Salome otworzyć do komunikacji. Potrzebuje wsparcia, ma ciężką niewydolność. Każde działanie myśli kilka razy, licząc wszystko z góry. Dziewczyna nie podlega cudzego wpływu, wszystkie problemy ona wykorzystywana do rozwiązania się. Te Salome obietnice muszą być wykonywane, a wszystkie sprawy wniesione do skutku. Najbardziej zmotywowani i pewni siebie kobiety są nazwane Salome, którego znaczenie – „spokój” „cisza”, „spokój”,

Wybierz przyjaciół ostrożnie, ostrożnie. Zdrada ona nie wybacza, swoją pracę poważnie. To skłania do zawodów, które są związane ze stałym ryzykiem. Posiada dobrze rozwiniętą intuicję. Stara się zrozumieć świat, uwielbia podróżować.

Imię Salome. Wartość w polu miłości

Przyznaje intymności tylko w przypadku pełnego zaufania do partnera. Wierny swojej ukochanej, wymaga tego samego od partnera. Ujmuje wszelkie kłamstwo, nie pokazuje swoich uczuć na zewnątrz.

Ożenić, zwykle późno. Rodzicielstwo nie ufa nawet najbliższych osób, zawsze robi wszystko sama. Znaleźć szczęście w małżeństwie z Anatolij Bogdanow, Dion, Benedykta, Konstantyna, Jean, Mateusza, Nikita Evseev. Szczęśliwe małżeństwo to lepiej nie liczyć z Aleksandra Borys, Gabriel, Efraim, Barucha Rodion, Marka i Jarosława.

Jeśli nazwa nienarodzonego dziecka jest wybrany Salome, którego wartość jest „świat”, należy pamiętać, że los dziewcząt będzie zadowolony. Nie pytaj Salome, czego chce – tylko w wybranym polu przez dziecko będzie mógł zrealizować swój potencjał. Jeśli dziecko jest zbyt młoda dama jest aktywny i nie może usiedzieć w miejscu, z czasem ustępują uzwojenia silnika i dziecka zamieni się w dorosłego, spokojnym i rozsądnym dziewczynki, która ostatecznie staje się wspaniałym żoną i dobrą matką.