618 Shares 3007 views

Co można zrobić z sera: kilka prostych receptur

Twaróg – unikalne i użyteczne fermentowany produkt mleczny. Może to być delikatne lub ziarniste, słodki, słony lub słodki.

Co można zrobić z serem?

Twaróg jest idealna do pieczenia: twaróg twaróg ciasto z rodzynkami, orzechami, owocami, warzywami lub grzybami zawsze wyjdzie niezwykle smaczne. Skrzep uzyskał doskonały deser z owocami, odżywczym i dietetycznego śniadania – wszystko zależy od zawartości tłuszczu sera oraz sposób jego wytwarzania.

Doświadczeni gospodynie nawet nie myśleć, że mogą być wykonane z serem: wszystko od prostych do złożonych deser zapiekanek.

Twaróg herbatniki „Świnka”

Dzieci zachwyciły nie tylko mordashek zabawne świni, ale również na delikatny smak, który ucieszy nawet najbardziej wybredne dzieci. Jak gotować herbatniki z twarogu szybkie, smaczne i zabawy, teraz wiemy.

Do przygotowania potrzebujemy: 200g margaryny do pieczenia lub świeżego masła, 200 g twarogu, 400 g przesianej mąki, pół łyżeczki sody hydratyzowanego, 120 g cukru, makiem.

Miękka margaryna lub masło z cukrem i twarogiem, dodać sodę, dodać mąkę i zagnieść ciasto. Forma twaróg ciasta okrągły pechenyushki ryj świni kształcie kagańce i oczu wykonane z makiem.

Piec ciasteczka około 15 minut w temperaturze około 190-200 stopni.

Indyjskie słodycze „Rasgulla” – kolejna odpowiedź na pytanie, co może być wykonane z twarogiem. Egzotyczny przysmak może odwołać się do wszystkich miłośników słodyczy.

Do przygotowania słodkich cud musimy: średnia zawartość tłuszczu mleka, l, 2 łyżki soku cytrynowego, 150 g cukru, 350 ml ciepłej wody. Gotowanie twaróg, co Hindusi nazywają „paneer”: litr mleka zagotować, wyłączyć, powoli wlewając w soku z cytryny, wymieszać i odczekać kilka minut. Filtrujemy twaróg wydzielone z serwatki przez gazę i przemywa się bieżącą wodą, wycisnąć.

Gotowy Panir rozprzestrzeniać się na płycie mesim dokładnie do stanu jednorodnego i tnie na małe kulki o średnicy 2 cm, 150 g cukru, rozpuszczono w 300 g wody, doprowadzić do wrzenia i gotowano przez 5-7 minut. Podczas gotowania, kulki zwiększyć o połowę lub dwa razy pomiędzy nimi powinna być odległość.

W gorącym syropem gotowy do spadku kulki, gotować przez 12-15 minut. Zamknąć naczynie, umieścić go w zimnej wodzie i pozostawiono na jeden dzień – w tym czasie kulki z sera twarogowego nasączone syropem. Można użyć syrop z jagód lub owoców, a następnie rasgully uzyskać jasny kolor i smak.

Pierogi „Leniwce”

Co można zrobić z sera, nie wydając dużo czasu? Leniwe pierogi – lekkie i smaczne danie, które jest idealnym miejscem na śniadanie.

Dla leniwych pierogów, musimy funta sera, kilka jajek i kilka filiżanek mąki. Twaróg, mąki i jaj do ciasta. To nie musi być cool, trochę mąki, czego potrzebujesz, lub smaku sera nie będą odczuwalne. Cięcie ciasta w małych kulek o średnicy 1,5 cm.

Zagotować wodę, niższe kulki i gotować aż zwiększyć dwukrotnie. Położyć na talerzu, polać roztopionym masłem, solone śmietanę lub jogurt.