189 Shares 9652 views

Jak gotować schab?

Gulasz wieprzowy – danie, które można znaleźć w wielu kuchniach różnych narodów. Przygotowanie go jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu. Najczęściej ragout wieprzowe należy łączyć z warzywami. Szczególnie popularne są potrawy z ziemniakami i kapustą. Jak można gotować schab?

oferuje dania

gulaszu roślinny z ziemniaków i mięsa, do receptury, którą opisano poniżej, bardzo smaczne. To danie zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci. Jednak tylko produkty wysokiej jakości powinny być używane do gotowania gulaszu. Mięso powinno być świeże. Więc gulasze uzyskać więcej ofert. Najlepiej jest korzystać z mięsa z kością. Z tego smaku gotowego naczynia będą bardziej zatłoczone.

Świniom gulasze pewno trzeba przygotować danie boczną. Po tym wszystkim, zajmuje znaczną ilość kości, a po ich usunięciu będzie trochę mięsa, które jest wystarczająco karmić tylko kilka osób. Takie mięso doskonale gotowanego ryżu i puree.

Co jest potrzebne?

Tak, jak przygotować gulasz warzywny z mięsem i ziemniakami? Przepis na to danie może opanować każdą kobietę. Aby przygotować gulasz będą musiały:

 1. 500 g mięsa wieprzowego.
 2. 50 g oleju roślinnego.
 3. 2 cebuli.
 4. 4 ząbki czosnku.
 5. 1,5 cm korzenia imbiru.
 6. 1 owoc pigwy.
 7. 1 marchew.
 8. 2 pomidory.
 9. Zioła wyschnięcia. W tym przypadku lepiej jest użyć mięty, tymianek, oregano i bazylię.
 10. Papryka mielona czerwona i czarna.
 11. korzeń pietruszki i selera.
 12. Świeże zioła.
 13. Sól.

przygotowywania żywności

Gotować gulasz z wieprzowiny, należy starannie przygotować wszystkie żywności. Najpierw musimy myć pod bieżącą mięso wody. W ten sposób usunąć fragmenty kości. Kawałki wieprzowiny należy położyć na ręczniku papierowym, złożona z kilku warstw. Mięso powinno być suche. Jeśli kawałki są duże, należy je wyciąć.

Natomiast mięso wysycha, jest możliwe wytworzenie warzyw. Cebuli, marchwi i pigwa owoce muszą być czyszczone. Po tym, należy je posiekać. Łuk i pigwa można pokroić w kostkę o grubości mniejszej niż 1 centymetr, marchew, seler ruszt wyciętych kawałków. Pomidory muszą być wypełniona wodą gorącą, korzystnie wrzącą wodą i pozostawia na kilka minut. Po określonym czasie z warzyw trzeba zdjąć skórkę, a następnie posiekać i umieścić w osobnej misce. korzeń imbiru i pietruszka są również warto chop, drobno posiekać.

Obróbka cieplna mięsa

Kiedy żywność jest przygotowana, można rozpocząć proces gotowania. gulaszu wieprzowa z warzyw będzie bardziej aromatyczne, gdy składniki będą poddawane obróbce cieplnej oddzielnie. Najpierw rzućmy mięsa. Na patelni pożarowego powinny być umieszczone. Konieczne jest, aby wlać olej roślinny i ciepło do niebieskawej mgiełki. Po tym, zbiornik należy rozłożyć kawałki wieprzowiny. Mięso powinno być smażone na złoty kolor z obu stron.

Rozprzestrzeniają części wieprzowego powinien być ogrzany olej. Inaczej mięso będzie dusić. Jak wynika z tej złotej skorupy na produkcie nie pojawia, a sok wybiega. Mięso może stać się suche i twarde.

Gotowe kawałki wieprzowiny należy przesunąć na patelnię. Tutaj konieczne jest, aby wylać wodę. Płyn powinien zaledwie pokrywa kawałków mięsa. Naczynie trzeba dodać sól, pieprz, posiekanej pigwy, korzeń imbiru i pietruszka, seler. Wydajność produktów powinny być umieszczone na małym ogniu. Jego zawartość powinna być doprowadzona do wrzenia i gotować na wolnym ogniu przez 40 minut.

dodać warzywa

Gulasz wieprzowy jest już prawie gotowy. Teraz trzeba dodać inne produkty. Na patelni z rozgrzanym oleju należy położyć cebulę i marchew. Warzywa powinny smażyć na złoty kolor. W tym przypadku produkty trzeba go regularnie mieszać tak, że nie są one spalone. Gdy marchew zmięknie, dodać do garnka powinna być posiekane pomidory. Dusić warzywa powinny być kolejne 10 minut.

Około 10 minut, aż gotowane gulasz z wieprzowiny na patelni z mięsem należy położyć na parze warzywa, dodać zioła i przyprawy. Gotowy gulasz z wieprzowiny należy zdjąć z ognia. Podsumowując, w naczyniu należy dodać czosnek, wcześniej przeszły przez prasę, świeże posiekane zioła. Pojemność z ragout potrzeby szczelnie zamknąć pokrywę i pozostawić na protokole 5. W tym czasie produkt musi wchłonąć smaki ziół.

Gulasz z ziemniakami

gulaszu wieprzowa z ziemniaków – satysfakcjonujące do naczyń, który jest wykonany z mięsa o niskiej zawartości tłuszczu. W tym przypadku należy użyć boczek. Aby przygotować danie, które chcesz:

 1. 500 g mięsa wieprzowego.
 2. 4 łyżki. łyżki koncentratu pomidorowego.
 3. 7 ziemniaki.
 4. 2 marchewki.
 5. 2 cebuli.
 6. pietruszka korzeń.
 7. 50 g margaryny.
 8. 1 łyżka. łyżka mąki.
 9. Szczypta mielonego czarnego pieprzu.
 10. 1,2 litra wody.
 11. Pół godziny. Soli.

Co zrobić z mięsem?

Wieprzowina powinna pranie, suszenie i cięcie na kawałki. W ogrzewanej miski musi być starannie włożenie mięsa i jego narybku po 10 minutach. Olej nie musi być dodana.

Oddzielnie, woda jest podgrzewana, a następnie wlać do pojemnika z wieprzowiny. Tutaj należy również dodać koncentrat pomidorowy. Gotować na wolnym ogniu, aż połowa powinna być wszystko. To trwa około 15 minut.

Po ustalonym czasie, usuwa się z sosem wieprzowej i przesunięcie do garnka, którego objętość wynosi 3 litrów. Czysta i sucha miska należy postawić na ogniu i smażyć na złoty kolor mąki. To trwa mniej niż minutę.

Ostatnim etapem

Sos, co pozostało po duszenia mięsa, dodać smażone mąki, pieprz i sól. Mass konieczne dobrze wymieszać. Marchew, cebula i ziemniaków, które mają być czyszczone, przemyto pocięte na kostki i o grubości nie większej niż 2 cm.

Przygotowane warzywa powinny smażyć w margarynie przez 15 minut. Produkt ten powinien być umieszczony w pojemniku, w którym wieprzowinę. Wszystko to jest konieczne, aby wlać sos i 1 szklanka wody. Dusić gulasz wieprzowy z konieczności przez pół godziny pod maską.