114 Shares 6589 views

Jak zrobić „Smokey Eyes” dla zielonych oczu: instrukcje krok po kroku. Makijaż dla zielonych oczu

Dekorowanie twarz malować to było robione w starożytności. I ten fakt, nie ma dowodów. Na przykład, jeśli spojrzeć na obraz kobiet starożytnego Egiptu czy Rzymu, możemy zobaczyć na ich twarzach ślady makijażu. Rysunki: czarne oczy, jasne usta sprawiają, że twarz dziewczyny z tamtego okresu bardziej wyraziste, jasne. Znani japoński Geisha stosowane do warstwy czołowej grubego tlenku. Następnie pomalowane usta i oczy w jasnych kolorach. A kobiety Wschodu stosowane do twarzy, nie tylko kosmetyki, ale także małe kamienie i kawałki złota.

Rok po roku, projektowanie mody makijaż zmienia twarz. Na przykład, w latach 70-80-tych ubiegłego wieku, to było modne zastosować jasny cień na oczy, duże ilości rumieńcem na policzkach i szminki podczas korzystania z ognistą czerwienią. Uznano najwyższą sztukę spowodować długą strzałkę na ruchomej powiece i cienie do powiek odcień farby, ale bardziej żywy koloryt. Najczęściej, w dawnych czasach kobiety przy stosowaniu makijażu wyizolowanych oko. Mimo wszystko, ta część twarzy zwracają uwagę na otoczenie. Ale czasy się zmieniają.
Teraz tendencja jest uważany stosować kosmetyki delikatne kwiaty w dzień. Do wieczora postanowił użyć bardziej nasycone kolory, które przyciągają wzrok.

Modny makijaż dla dziewczyn i kobiet – „Smokey Eyes”

Jednym z trendów w modzie w zastosowaniu makijażu jest uważany za szczególny cień na powiekach w stylu Smokey lodzie. Co to jest? „Smokey makijażu oczu” – rysunek cieni w gradiencie od ciemnego koloru na jaśniejszy odcień. Tytuł języka angielskiego tłumaczy się jako dymny wygląd. To make-up daje wygląd kobiety tajemnicy, ospałość.

W oryginalnych „Smokey Eyes” – jest wykorzystanie odcieniach czarnym i szarym kolorze w połączeniu z czarnym ołówkiem lub eyeliner. Jednakże zakres ten nie nadaje się do każdego koloru oczu i nie wszystkie dziewczęta.

Wybór tonu stworzyć niezrównaną mejkapa

Jakie kolory powinny być dobrane, tworząc makijaż „Smokey Eyes” dla zielonych oczu? To wszystko zależy od rodzaju kobiety.

Następnie dowiemy się , jak zrobić „Smokey Eyes” dla zielonych oczach. Teraz jest określenie tony. Dla blondynki o zielonych oczach to niezbędne do podjęcia ton brązu, złota i różu. Dla rudych zelenoglazok powinny wybrać odcienie matowej zakresie zielono i fioletowo-fioletowym. Dla dziewcząt z ciemniejszym kolorem włosów zbliży klasyczny kolor smokey Aisa.

Wytyczne dotyczące wyboru opcje make-up

Warto pamiętać, że dzień „Smokey Eyes” dla zielonych oczu powinna być wykonana w pastelowych kolorach. Konieczne jest, aby zrobić bez połysku i matowe wykończenie. Dzienny makijaż powinien tylko lekko podkreślić kolor oczu, a nie straszyć ludzi wokół jej śmiałości.

Ale wieczór make-up może być wyzwaniem, z wykorzystaniem kolorów, takich jak fioletowy, czerwony, czarny, złota. Ale to nie jest konieczne, aby pomalować usta w jasnych barwach, podstawy etykiety, na twarzy ekspresyjnie malowane może być tylko albo usta lub oczy. Makijaż powinien przyciągać, a nie straszyć innych.

Dzienny makijaż dla dziewczyn z zielonymi oczami

Jak sprawić, by dzień „Smokey Eyes” kroki dla zielonych oczu?

  1. Kosmetycznych ołówek brązowy otacza górną i dolną powiekę. Następnie linia konieczne jest szczotką z piór.
  2. Cienie jaśniejszy odcień bez połysku (może być delikatnie popiół lub jasnobeżowy kolor) musi być nastrojony całą powiekę.
  3. Wtedy trzeba użyć płaskiego pędzelka przyłożonej do zewnętrznego kącika ciemniejszym odcieniu, np brązowym. Po konieczne, aby osłonić przeciwnej stronie krawędzi powłoki.
  4. Stosuje się ciemniejszy cieni na dolnej powieki oraz cechy cienkiego cieniu, aby usunąć nadmiar wkładkę cień bawełna.
  5. Malować rzęsy tusz do rzęs starannie prokrashivaya wszystkie kąty.

Wieczorem make-up

Jak sprawić, by ten wieczór „Smokey Eyes” dla zielonych oczu? Należy natychmiast zastrzec, że ten typ makijażu nadaje się na wizytę w nocnym klubie lub osoby zabawy. make-up nie nadaje się do pójściem do pracy lub na studia. Tak więc, jak uczynić wieczór „Smokey Eyes” kroki dla zielonych oczu?

  1. czarny wyłożenie stosuje eyeliner. Linia w tym samym czasie powinny być jasne i gładkie.
  2. Wszakże objęte górnej powieki cieni świeci złotem.
  3. Następnie w rogu tego samego wieku nałożony odcień brązu kolorze o wysokim połysku treści. Następnie za pomocą pędzla ostatni rozproszone po całym stuleciu.
  4. Następnie, w dolnej powieki pokryte cienie brąz zacienione.
  5. Do barwienia brwi powinny wziąć głęboki czarny tusz do rzęs. Procedura Prokashivaya powinien spędzić spokojnie.

Jasny makijaż na specjalną okazję

Jak zrobić „Smokey Eyes” dla zielonych oczach z odcieniami kolorów takich jak czerwony, wina, bordo? Kto pokaże. W rzeczywistości, czerwone i zielone kolory są bardzo dobrze łączyć.

Mimo takich jasnych odcieni w makijażu oczywiście spojrzeć odważnie, ale atrakcyjny. To nie jest łatwe do make-up do użytku dziennego. Z czerwonymi cienie na oczach mogą pojawić się na pokazie mody, lub w klubie nocnym. Ale czasami, aby zrobić taki jasny makijaż dla zielonych oczu dla różnorodności i atrakcyjności.

Porady dla dziewczyn, które chcą mieć piękny makijaż

Przy dostatecznie ścisły dress code nie powinien być stosowany w dużej liczbie jasny makijaż oczu. W tym przypadku najlepiej jest dopasować światło „Smokey Eyes” dla zielonych oczach. Podczas tworzenia go użyć subtelne odcienie mleka, kawy i beżu. Nie stosować eyeliner i zbyt dużo tuszu.

Jak zrobić „Smokey Eyes” dla zielonych oczu, sprawiają, że wyglądają naturalnie i nie odstraszyć innych od jego jasności. Należy użyć tylko te odcienie cieni, które nadają się do odcienia koloru twarzy i włosów. Nie jest konieczne, aby połączyć różne kolory, które nie pasują do siebie. Na przykład, złe połączenia będą wyglądać kolory niebieski i zielony lub szary i różowy. Wszystko musi być na tyle prosty i naturalny.

Zorientowaliśmy się, jak zrobić „Smokey Eyes” dla zielonych oczach. Zauważ, że to nie jest odpowiedni makijaż dla dziewczyn do wieku 15-18 lat. „Smokey Eyes” jest stary młodą dziewczyną. Wystarczy spojrzeć źle z kobietami i make-up będzie średni wiek emerytalny. Ciemne kolory sprawiają cięższe powieki i uczynić je mniej. I to źle wygląda na obszarach problemowych skóry i oczu w obecności zmarszczek.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić „Smokey Eyes” dla zielonych oczach. Zbadamy różne opcje, takie meyapa. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci w tworzeniu. Dowiedz się, jak zrobić makijaż w stylu smokey lód jest wystarczająco trudne, a nie po raz pierwszy okazuje. Więc po pierwsze, najlepiej jest skorzystać z usług specjalisty lub makijażu stylista. Jednak każda kobieta powinna przynajmniej raz spróbować na wizerunek divy z ospały, tajemniczych oczach.

Jednak warto pamiętać, że należy nabywać wyłącznie wysokiej jakości kosmetyki do stosowania w środkach twarzy. Więc zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych na skórze. Kosmetyki wątpliwe produkcji może spowodować szkody nie do naprawienia. Piękno kobiecej twarzy – to nie tylko kosmetyki, ale również zdrowy kolor. nadmiar barwnika nie przyniesie efektu zbyt wzrok, kobieta będzie wyglądać wulgarnych i schludny.