687 Shares 2607 views

Jak pozbyć się tłustej połysk na twarzy: porady i wskazówki

Bold nieatrakcyjne połysk twarz – głównym problemem właścicieli rodzaju cery. Jest to nie tylko defekt estetyczny, ale również poważny problem dla skóry, a nadmiar sebum zatyka porów i stanów zapalnych wyzwalania. Jak pozbyć się tłustej połysk na twarzy? Zanim odpowiemy na to pytanie, musimy zrozumieć przyczyny tego braku.


Głównymi przyczynami połysk na twarzy

Najczęściej problem ten stanowi naruszenie normalnego funkcjonowania narządów i układów wewnętrznych. Tak więc, przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, aby to naprawić, trzeba przejść badania lekarskie. Według wyników badań, lekarz zaleci kompleksowe leczenie i opiekę program, który pomoże pozbyć się tłuszczu czyszczenie twarzy.

Częstą przyczyną problemu:

 • zaburzenia hormonalne;

 • beri-beri;

 • wole;

 • choroby dermatologiczne;

 • stres;

 • niewłaściwa dieta.

Jak pozbyć się tłustej połysk na twarzy: zasady opieki

 1. Wykonaj jakości codziennej pielęgnacji skóry rutyny. Użycie specjalnych środków czyszczących o neutralnym pH. Nie używaj zbyt dużo ciepłej wody do mycia.

 2. Wybierz opiekuńczy oznacza odpowiednie dla Twojego rodzaju skóry. Użyj płyny matujące, chusteczki, kremy. normalizują one wydzielanie sebum, dzięki czemu połysk na skórze jest prawie niewidoczny.

 3. Regularnie złuszczający obumarłe cząstki skórę miękką zarośla. Ta procedura nie tylko pozbyć się zaskórników i trądziku, ale również pomaga usunąć połysk z twarzy.

 4. Nawilżają skórę. Ze względu na brak zwiększonej produkcji sebum wilgoci może wystąpić. Preferują lekki krem żelową konsystencję.

 5. Zakup tonalny narzędzia, zatrzymać swój wybór na produkt o lekkiej konsystencji. Nie zatyka porów, dobry grunt nudny i sprawiają, że wygląd skóry bardziej zdrowe.

 6. Ograniczyć spożycie tłustych, smażonych, wędzonych, pikantne i słodkie potrawy. Być może jest to źle dieta jest główną przyczyną takiego defektu kosmetycznego.

Jak pozbyć się tłustej połysk na twarzy za pomocą improwizowanych środków: wykorzystać naturalne

Doskonały dźwięk i łagodzą stan zapalny skóry wywary z ziół: nagietek, rumianek, serie. Mogą być stosowane do mycia, ale można przygotować lody i rano przetrzeć skórę.

Dobry efekt mają domowe maski z naturalnych składników, takich jak białko jaja, drożdże, sok z cytryny, produktów mlecznych.

Gruczoły łojowe można normalizowane za pomocą zmiennych okłady. Aby to zrobić, w gorącej wodzie moczyć lub ręcznik bulion zioło przez 5 minut i umieścić na twarzy. Następnie parze skórę natychmiast położyć ręcznik namoczoną w zimnej wodzie. Wykonania tej procedury powinny być kilka razy, a następnie nawilżają krem.

Po przeczytaniu tego artykułu, nauczyłeś się, jak pozbyć się tłustej połysk na twarzy. Według poniższych wskazówek i dbanie o skórę regularnie, wkrótce osiągnąć pożądany rezultat.