304 Shares 6559 views

Pantogamum: instrukcje użytkowania

"Pantogam" – neuroprotekcyjne leki. Substancja czynna – sól wapniowa kwasu hopantenic. Dostępne na rynku tabletki, zawierające 250 mg substancji czynnej oraz liczby składników pomocniczych: stearynian wapnia, metyloceluloza, talk, hydroksywęglan magnezu. Zwykle pojedynczy pakiet karton kontur pięć komórek, z których każda zawiera dziesięć tabletek.


Instrukcja „Pantogam” Instrukcja wyjaśnia to bezpośrednio wpływa na kompleks receptora GABAB-kanałowy.

Efekt ten zapobiega mózg przed szkodliwym działaniem toksyn, niedotlenienie (brak tlenu). kwas Gopatentenovaya ma silne działanie przeciwdrgawkowe przyspiesza procesy anaboliczne w neuronach. Lekarze docenić leku na jego zdolność do zapewnienia zarówno łagodne działanie uspokajające i działanie stymulujące na mózg.

Instrukcja „Pantogam” Instrukcja opisuje szczegółowo swoje działania, zwiększa efektywność (psychiczne i fizyczne), pomaga normalizować nastrój. Ponadto, „Pantogam” normalizuje procesy metaboliczne alkoholu i narkotyków zatrucia, to pomaga lepiej przenieść stan przypadkach abstynencji etanolu.

Medycyna „Pantogam” Instrukcja ujawnia swój mechanizm działania, zdolność do spowolnić proces acetylacji sulfonamidów inaktywacji i prokaina. Reakcja ta pozwala kontynuować (przedłużać) efekt novotel i sulfonamidów.

Ponadto, „Pantogam” lek silnie hamuje patologicznie przyspieszone pęcherza odruch zwiększa tonu wypieracza pęcherza (ściany).

Lek jest bardzo szybko wchłania się w żołądku. Jest on wyświetlany w ciągu 48 godzin, w postaci niezmienionej z kałem i moczem. Maksymalne stężenie leku uzyskuje się po skórze, gdy ściany żołądka, nerki, wątroby.

„Instrukcje Pantogam” do stosowania jest wyjaśnione, to jest przypisany tylko do specjalistów. Stosowany jest w leczeniu:

  • zaburzenia funkcji poznawczych, które występują na tle urazu mózgu lub patologii
  • Zaburzenia nerwicowe
  • demencję starczą
  • Pozapiramidowe hiperkinetyczny zespół i bezruchu sprowokowany otrzymujących leki przeciwpsychotyczne
  • Moczenie, imperatyw nietrzymanie moczu, pilność, częstomocz i innych dróg moczowych
  • Niewydolność naczyń mózgowych, zwłaszcza spowodowanych przez miażdżycę tętnic mózgowych
  • choroba Parkinsona, pląsawica Huntingtona, miokloniczną padaczkę i inne choroby dziedziczne OUN tym pozapiramidowego hiperkinezą
  • padaczka
  • Psycho-emocjonalny wyeliminowania przeciążeń, poprawić wydajność (fizycznego i psychicznego), poprawa pamięci, uwagi

„Pantogam” lek przepisywany, nawet niemowlęta pierwszych dni życia. Zaleca się, opóźnienie umysłowe różnego pochodzenia, otępienie, okołoporodowe encefalopatii, porażenie mózgowe, różnych zaburzeń hiperkinetycznych, zwłaszcza syndromu nadaktywności spowodowane deficytem uwagi. przez

„Pantogam” można traktować tiki różnego pochodzenia, jąkania, nerwicy innego państwa.

Niemowlęta poniżej jednego roku lek podawany w postaci syropu, starszych dzieci i dorosłych – w postaci tabletek.

Osoby cierpiące na upośledzenie funkcjonowania nerek, ciąży i karmiących tego leku nie jest wymagane.

Medyczni eksperci ostrzegają, że w pierwszych dniach leczenia może pojawić się szum w uszach, zaburzenia snu. Objawy odstawienia leku nie jest wymagane: przechodzą na dalsze leczenie. Zrezygnować leku tylko w przypadku, gdy nie powoduje zapalenie błony śluzowej nosa, wysypki na skórze, i innych reakcji alergicznych.