445 Shares 5670 views

Elite Dangerous: Wymagania systemowe dla optymalnej wydajności

programiści gier komputerowych nie śpią, a rocznie zachwyci graczy projekty w innym otoczeniu. A w 2014 roku, wszystkich tych, którzy od dawna marzył o podróży do odległych systemów gwiezdnych zbadać bezkresnej przestrzeni, powinien starać się projekt o nazwie Elite niebezpieczny. Wymagania systemowe będą wiedzieć wszyscy, którzy zdecydowali się usiąść na statku kosmicznym.


Czego potrzebuję, aby grać na minimalnych ustawieniach?

Aby zanurzyć się w ekscytującym świecie gier fikcyjne, a może istniejących światów, planet i przestrzenie kosmiczne, komputer musi spełniać minimalne kryteria:

 1. Preinstalowany system operacyjny – „Siedem”, a później.
 2. Procesor zawiera cztery rdzenie, częstotliwość taktowania, z których każda jest nie mniejsza niż 2,0 GHz.
 3. Pamięć o dostępie swobodnym (RAM) nie może być mniejsza niż 4 GB.
 4. Pamięć wideo nie może być mniejsza niż 1 GB.
 5. Wersja bibliotek DirectX nie powinna być niższa niż jedenasty.

Tych graczy, którzy chcą grać w towarzystwie przyjaciół lub w trybie multiplayer w grze Elite Dangerous, wymagania systemowe zobowiązać do nabycia mobilnego szerokopasmowego połączenia internetowego. Jeśli zostawisz siecią za pomocą modemu, stabilny doznania nie liczą. Średnia pokateli FPS z „żelaza”, ledwo spotkanie przedstawił wymagania, będzie na poziomie około 18-24 klatek na sekundę. Jeśli weźmiemy pod uwagę to niska prędkość, a potem grać w trybie multiplayer byłoby prawie niemożliwe.

Dla wygodnego i ładnego gry

Aby cieszyć się rozgrywka we wszystkich pięknem kontemplować sceniczny przestrzeń bez wstępnego ekranu startowego, aby przejść do ustronnych zakątków wszechświata, komputer musi posiadać:

 1. Preset 64-bitowy system operacyjny siódma wersja lub później.
 2. czterordzeniowy procesor z Intel Core i7-3770K wersji lub modyfikacja AMD FX 4350 lub lepsza przedstawicieli.
 3. O dostępie swobodnym pamięć z pamięci co najmniej 8 gigabajtów.
 4. Gaming karta graficzna z pamięcią co najmniej 2 GB, lepsze od NVIDIA (GeForce GTX 770), ale pasuje i od wersji AMD Radeon R9 280X lub nowszej.
 5. Dodatkowe wolne miejsce na dysku twardym, co najmniej 7 gigabajtów.

Jeśli wymagania systemowe niebezpieczna gra Elite na PC, przedstawione powyżej, są spełnione, wówczas można uzyskać 30 lub więcej klatek na sekundę. Ale po raz kolejny, aby grać z przyjaciółmi, albo zanurzyć się w kosmicznych bitwach z setkami innych graczy, trzeba stabilnego połączenia szerokopasmowego. Te same wymagania stawiają coraz wydane dodatki do gry: skrzydełka, Powerplay, CQC i horyzonty.

Dotknij rozległe przestrzenie

symulator przestrzeń nie stoi nadal i rozwija się z dnia na dzień. Od samego początku, twórcy planowali dać graczom możliwość zanurzyć się w ogromnej przestrzeni i czuć się jak pilot statku kosmicznego przyszłości.

Dlatego niedawno spółka kontynuowała uaktualnić grę gracze mogli zanurzyć się w świat za pomocą technologii HTC Vive i Oculus Rift. Ale korzystają z tego nie będzie w stanie, ponieważ nowe wymagania systemowe dla następnej grze Elite Niebezpieczne:

 1. Tylko wersje 64-bitowe systemy operacyjne.
 2. Procesor z obecnością czterech rdzeni od wersji Intel Core i7-3770K lub FX-4350 przez producenta procesora AMD z zegarem co najmniej 3,5 i 4,3 GHz, odpowiednio.
 3. Pojemność pamięci co najmniej 16 gigabajtów.
 4. Tylko karta graficzna NVIDIA z pokolenia producenta GeForce GTX 980 z 4 GB pamięci.
 5. Dodatkowe wolne miejsce na dysku twardym – ośmiu GB.

Trzeba powiedzieć, że takie informacje są publikowane w sieci, jeden z założycieli przedsiębiorstwa okulary i kaski dla całkowitego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości. Sądząc po tym, deweloperzy są niezadowoleni z tego, co w Elite Dangerous wymagań systemowych gry i chcą je dokręcić, ale zrobić projekt, nie do odróżnienia od rzeczywistości.

Mission Control

Aby grać, trzeba mieć klawiaturę i mysz – to będzie na tyle, aby dostać „norma” przyjemność z gry. Z zadowoleniem i kontrola statku z pomocą gamepada, ale aby zanurzyć się w atmosferze projektu, to lepiej, aby uzyskać joystick.

Dodge zmierzające muszle, fragmenty rozbitego statku kosmicznego i asteroidy z joysticka będzie dużo łatwiejsze i bardziej interesujące. Jeśli kupujesz go do gry Elite Dangerous, wymagania sprzętowe systemu operacyjnego nie zmusza Cię do złe – będziesz zadowolony, pomimo niskiego poziomu grafiki.