431 Shares 2771 views

Dlaczego nie uczcić 40 lat, wielu mężczyzn i kobiet?

Jestem pewien, że wielu chciałoby wiedzieć, dlaczego nie uczcić 40 lat. Przecież każdy zauważył, więcej niż raz, że tego rodzaju jubileuszowych większość ludzi widzi bardzo negatywne. W jaki powód jest?


To po prostu tak się stało dawno temu, że była czterdziesta rocznica wielu mężczyzn są rany, które zostały nabyte we wszystkich poprzednich latach swego beztroskiego stylu życia i łatwe podejście do własnego zdrowia. Dlatego w tym wieku, większość z nich przeżywa kryzys tożsamości, jako kwestii rośnie, czy były one w stanie osiągnąć coś w szeregach, zyskując tam własną dobrą rodzinę, czy są ich domy, w kolejności, czy funkcji seksualnych, które mogą również stopniowo niepowodzenie w tym wieku. Oznacza to, że jest to wiek wielu ludzi postrzeganych jako rodzaj standardu równika, podsumowując wyniki pewien okres planów budowlanych na przyszłość i realistycznej oceny życia mieszkał połowę.

Co do zwyczajów kościelnych, z okazji czterdziestej rocznicy człowiek wciąż możliwe, tylko nie rób tego w domu. Na przykład, zbyt przesądni ludzie mogą pójść do restauracji lub zorganizować wycieczkę na wieś. Ten rodzaj wypoczynku jest nadal znacznie bardziej użyteczny i interesujący niż domowy posiłek. czyż nie?

Aby uniknąć negatywnego wpływu choroby na zdrowie może być tylko dobry sposób na życie. Powinno być możliwe, aby ograniczyć przyjmowanie alkoholu, próbują rzucić palenie, zmusić się do uprawiania sportów, aby korzystać swoje zdrowie i ciało. odgrywa również ważną rolę regularny seks. Jeśli mężczyzna w wieku czterdziestu mieć rodzinę, czynnik ten zaczyna być ignorowane przez wielu, i to jest złe.

Ma 40 lat zwykli ludzie świętują? Każdy decyduje za siebie. Oraz wyjaśnienie, dlaczego nie uczcić 40 lat, możemy dać wiele. Na przykład Japończycy są przekonani, że numer cztery – liczbę ciemnych sił. ludy słowiańskie wierzyli, że dusza ludzka w czterdziestym dniu po śmierci opuszcza ten świat ziemski. Te przesądy są najczęściej od tych, które wyjaśnić, dlaczego nie uczcić 40 lat. Oczywiście, można wymienić szereg innych czynników, które odnoszą się do czasów pogańskich i rozwój tradycyjnego okresu chrześcijańskiego. Po tej informacji z nieoświeconym przeszłości nie będzie w stanie w pełni zaspokoić zainteresowanie współczesnego człowieka do tego przesądu.

Badanie zostało przeprowadzone przez socjologów w Rosji na temat: „Dlaczego nie świętować 40 lat.” Sondaż brało udział kobiet i mężczyzn w każdym wieku. ciekawy wzór został ujawniony w badaniu. Osiemdziesiąt siedem procent ankieterów, których wiek wynosi około trzydziestu lat, jest uważana za przesąd przeszłości i planują obchodzić czterdziestą rocznicą w wielkim stylu w przyszłości. A respondenci w wieku powyżej trzydziestu pięciu lat – dwadzieścia trzy procent – wciąż jest zdania, że jest to niemożliwe, aby uczcić 40 lat. Łączą swoją odpowiedź do religii i własnego zdrowia. Mężczyźni nie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie uczcić 40 lat. W rzeczywistości, oni boją się uczcić tę datę z powodu lęku przed śmiercią i kobiety widzą w tej uroczystości pewnej linii, gdy zbliża emeryturę.