620 Shares 9595 views

skinny jeans: w co się ubrać i opinii modelu. Jeansy z wąskiego pasa

Nie można znaleźć współczesnego człowieka, którego szafa nie posiada przynajmniej jedną parę dżinsów. Ubiór ten ma absolutnie wszystko: można je zobaczyć grudnichka na wózku inwalidzkim i żywe babki w supermarkecie. Ale moda nie stoi w miejscu, a co roku pojawiają się nowe modele i style, chociaż wydaje się, że nie ma lepszego. Jak nie zgubić się w tej różnorodności: jaka jest zasadnicza różnica modeli i stylów, a także co nosić obcisłe dżinsy, które ultrapopulyarny tym sezonie będziemy zrozumieć więcej.

Główne kryteria rozróżniania

Aby swobodnie poruszać się w różnych opcji denim świecie, powinien znać podstawy różnic w ich krawiectwa. Jeansy są zasadniczo różne ogólny cut sylwetka nóg i talii wysokość lądowania.

Jeśli planujesz kupić tego rodzaju odzieży za pośrednictwem sklepu internetowego lub na zakupy, warto wiedzieć kryteriów wyznaczania w języku angielskim.

Ogólna sylwetka dżinsy (lub fit) pokazuje, jak ściśle model siedzi na rysunku. Ogólna charakterystyka: Jeansy to wąski, średni lub szeroki. Istnieje kilka standardowych typów sylwetki:

  • Klasyczny lub regularny krój. Ten model dżinsów nie zmienia się od dziesięcioleci. Taka odzież jest dość mocno na biodrach, ale nie mocno, noga nie jest zbyt szeroki. Te dżinsy pasują niemal wszyscy.
  • Darmo, lub złagodzone pasuje. Te dżinsy są różne luźne dopasowanie. Nie będą Swift biodra i nogi będą za darmo, ale nie za dużo. Jako rodzaj wolnej sylwetce tam pasowaniem luźnym. Te dżinsy będzie bardzo wolny, nawet luźne.
  • Skinny jeans lub Slim Fit. Ta sylwetka obcisłe dżinsy na rysunku na całej długości, ale nie zbyt ciasno. Jako skrajny podkreślenia indywidualnego dopasowania chuda sylwetka. Pod tym oznaczeniem kryje się bardzo obcisłe dżinsy, że będzie zbyt dużo montażu kształt wzdłuż całej długości, stąd nazwa „drugiej skóry”.

Drugie kryterium różnice modele dżinsów stoi cięcia nogę od kolana. W sklepach internetowych, opcja ta jest określana jako cięte. Najbardziej popularne są:

  • Prosto noga cięcie. W tym przypadku, dżinsy będą miały taką samą szerokość nogawki wzdłuż nogi. Zazwyczaj jest to charakterystyczne dla klasycznych dżinsów sylwetki.
  • Flared modelu. Noga w nich zostanie poszerzony od kolan.
  • Zawężony produktów.

Jest to bardzo ważne przy wyborze odpowiedniego modelu dżinsów zwrócić uwagę na ich wyładunku lub wysokości pasa. Sadzenie może być niski, średni lub wysoki, i wybrać model trzeba, ze względu na ich szczególny kształt i preferencje w noszeniu. Opinii wielu kupujących wskazują, że obcisłe dżinsy – jeden z najbardziej popularnych rodzajów odzieży.

Modne i piękne: jaki model wybrać?

Nic więc dziwnego, że w tak różnych stylów i kolorów łatwo się zagubić. Jak wybrać dżinsy się w nim komfortowo, ładne i modne? To pytanie jest łatwiej odpowiedzieć z częścią, która jest odpowiedzialna za modą.

W tym sezonie możemy ponownie oglądać mody powraca z przeszłości. W miejsce zaniżone taliyam gołym brzuchu i dżinsy pochodzą z wysokim wąskim pasie. Dżinsy są wąskie i wysokie pas pewnie utrzymuje wiodącą pozycję w mody. I nic dziwnego: model ten ma kilka zalet.

Optymalnie dobrane Skinny Jeans są nie tylko bardzo łatwe w użyciu. Podkreślają kobiece krągłości figury, koncentrują się na biodrach i talii. strefa wysokiej lądowanie nawet ukryć drobne niedoskonałości figury w postaci lekko wystający brzuch.

Decydując się na ten model, można zapomnieć o brzydkim zwisające boki pasa dżinsy z niskim pasie (potwierdzają to opinie). I podczas podróży w transporcie publicznym lub badania nie trzeba stale podciągnąć dżinsy w pobliżu pasa: wysoka pozycja siedzenia nie pozwala spojrzeć na pranie.

Dlatego jeansy z wąską talią i zwężającej się sylwetce zdecydowanie powinny być w szafie każdej modnej kobiety, komfort i wygodę poszanowaniu.

Podkreślić, ale nie psuć: Aby skinny jeans pasuje?

Klasyczne dżinsy są niemal wszystko. Nie szczególnie podkreślić: brak godności figury, ani żaden z jej wad. Wybór bardziej radykalnego modelu, rozciągając się od klasyki powinny być ostrożne. W pogoni za modą, nie można ozdobić swój kształt i nie podkreślają najkorzystniejszą część.

Dziewczyny którzy od dawna szczupłe nogi i małą talię, skinny jeans są wyjątkowo nadaje. Z taką postać w ogóle, wszystko pasuje, trudno będzie bałagan.

Właściciele bujne biodra, wbrew powszechnej opinii, zwężone dżinsy , też nie są przeciwwskazane. Właśnie z tego typu kształtu trzeba bardziej starannie wybrać górną część ubrania i buty dla całego rysunku wyglądał harmonijny.

Dziewczyny z niezbyt wyraźny talii wysoka pozycja siedzenia pomaga jej podkreślenia. Ewentualnie uzupełnione dżinsy stały pas w celu zwiększenia efektu wizualnego.

A to kto nie należy przerywać swoją uwagę na tym modelu, to wielkość dziewcząt plus size i właściciel zbyt zauważalne brzuch. Czarne skinny jeans jest nieco szczupły, ale w tym przypadku wynik będzie przeciwny, a braki będzie tylko bardziej wyraźny. Dziewczyny z takiej figury jest lepiej zwrócić się do klasycznych modeli.

Suplement do dekoracji: co jest korzystny wygląd skinny jeans

Poprzez zakup nowej pary dżinsów, należy niezwłocznie zwrócić się do wiecznego kobiecy pytanie: „Z tego, co je nosić” Jeans – Odzież uniwersalny, odpowiedni dla prawie wszystkich z nich. Niemniej specyfika modelu wymaga odpowiedniego ubrania.

Do codziennego noszenia są idealne dla różnych koszul, najlepiej wykonane z naturalnych tkanin. Recenzje płci pięknej, że podkreślenia talii pomaga koszulę wsunięty dżinsy. Również dobrze wyglądać z takiego modelu dżinsów i różne svitshoty i kardigany. Szczególnie korzystne będzie wyglądać sweter z wydłużonym tyłu.

Dość systematycznie zajmował pozycję dżinsy nosić na wieczór. W połączeniu z buty z obcasami, jasny topom lub bluzki, dodać zrelaksowany sposób pomagają tylko jeansy. Wąskie modele wizualnie sprawiają, nogi dłuższe, zwłaszcza w połączeniu z buty z obcasami lub platformy.

sprawy kolorów

Dawno już minęły czasy, kiedy dżinsy były jeden kolor i klasyczny model. To sprawia, że wybór trudniejsze, ale również modele zyskują nowe twarze w nowych kolorach.

Najbardziej wszechstronna kolor mocno dżinsów z wysokim stanem jest uważany ciemny drelich. Ten wybór kolorów i pozwala na łączenie ich z różnymi jazdy i nie zwrócić uwagę na ewentualne niedostatki figury.

Jeśli dżinsy są wąskie, a są one zbyt jasny szary lub niebieski, a następnie umieścić je może sobie pozwolić tylko bardzo szczupłą dziewczynę (to, co mówią Liczba właściciele podobnych modelach). Będą one z pewnością dodać kilogramów wizualnych na biodrach i akcentować każdą krzywą.

Najpopularniejsze kolory dżinsy wąskim kroju obejmują również czarne i klasyczny denim.

Gdzie i za ile: czy nie płacić?

Po wybraniu modelu dżinsów jest rozsądne pytanie: „Gdzie je kupić?” Asortyment odzieży denim pochwalić i marketów i sklepów demokratyczny marka, model i butiki. Co wolisz?

Opierając się na fakcie, że dżinsy z wąskiego pasa – jest to bardzo specyficzne, możemy powiedzieć, kapryśna model do wyboru producenta jest podejść odpowiedzialnie.

Dlatego trzeba wybrać dżinsy w sklepach, które specjalizują się w drelichu i cenią swoją reputację. Zakup modelu dobrą markę, nie tylko zabezpieczyć się przed złej jakości tkaniny lub namalować na nim. Przede wszystkim, dobre dżinsy będą dobrze pasować. Wśród marek wystarczająco demokratyczne producentów, którzy szyją jakości dżinsy.

Ale w pogoni za drogie marki i nazwy górnolotnych nie jest konieczne. Jeansy są szyte dobrze, tkanina jest dobrej jakości. Ale cena będzie znacznie wyższa niż w sklepie denim. A jego głównym składnikiem – nazwa butiku.

Jeans – wszechstronny odzieży. Dobrze dobrany opcje pomogą Ci czuć się komfortowo i na spacer w parku, a na kolację w restauracji. Nie jest konieczne, by zamieszkać na sprawdzonym modelu próbować, eksperymentować i zawsze będziesz wyglądać modnie i świeże!