272 Shares 5840 views

Zuhair Murad: suknia ślubna – luksus i wyrafinowanie stylu

Połysk, bogaty detal, a luksus – to jest to, co daje społeczeństwu Zuhair Murada. On jest hojny z dużą ilością koralików i pereł, kryształów i koronki, hafty i wzory. Ale to wszystko jest tak harmonijny, że jej kolekcje i modele, aby podbić świat, a kariera rozwija się bardzo szybko.


Ubierz Zuhair Murada: na skrzyżowaniu dwóch światów

Nieziemskiej urody sukienki, łącząc elegancję, tajemnica, luksus Wschodu i Zachodu, otwartej seksualności – to wspaniały zbiór paryskiej marki wysokiej mody. Couture, posiadające wysoką cenę, a jednocześnie zapewnia niepowtarzalność każdej sukni, indywidualność i oryginalność jego właściciela.

Dom mody Zuhair Murad (suknie ślubne, akcesoria, ubrania, etc.) została założona w 1997 roku jako projektant pochodzący z Libanu Zuhair Murad. Po raz pierwszy prace prezentował na wybiegu w Rzymie w 1999 roku, a dwa lata później zadebiutował w tygodniu Haute couture w stolicy Francji – Paryżu. Brilliant kolekcja przyciąga całą uwagę, w tym ze strony prasy, na pierwszy plan najwybitniejszego i nieco pretensjonalne publikacji. Suknie porównano z odzieżą z bogiń Olympus i egipskich królowych.

wysokiej klasy odzież …

Teraz, jeśli o to chodzi, a pierwsze dni swojej tożsamości korporacyjnej i tożsamości jest trudne z czymś niejasnym. Marka Zuhair Murad (zdjęcie) jest rozpoznawalny i miłość, to wyróżnia luksusowych i drogich tkanin, skomplikowanego haftu ręcznego, koralików i pereł, a także lekką kobiecej sylwetki. Jasne i unikalne projekty wybrane do czerwonego dywanu światowych gwiazd. Wystarczy wspomnieć, że H. Murad opracowany szafę scenę na światowym tournee Dzhennifer Lopes. Pop Marka diva pozostaje wierny do dziś pojawia się w stroje z libańskiego projektanta mody. Na przykład, o przyznaniu ceremonii Złotych Globów w 2013 roku, wybrała Zuhair Murada (suknie ślubne są odpowiednie nie tylko przy ołtarzu, ale także na dywanie).

Kolejną ikoną stylu Bleyk Lavli świeciły w sukienki z Z. Murad na premierze „szczególnie niebezpieczna”. 2 lata później mała kopia suknię miała na sobie lalka Barbie, limitowanej edycji 7500 sztuk, 75 dolarów każdy. Jego baza klientów składa się z ponad 4000 fanów, w tym Taylor Swift, Beyonce, Eva Longoria, Fergie, Paris Hilton, Shakira, i tak dalej. D.

Zuhair Murad: Suknie ślubne

Jak wiemy, nie Kolekcja nie może obyć się bez pereł, a jeśli korona wieńczy wydajność modelu wyjściowego w sukni ślubnej. H. Murad w tym względzie jest twórcą najbardziej eleganckich i wyrafinowanych sukienek na najważniejszy dzień w swoim życiu. O sukienki z słynnego projektanta marzeń, bez przesady, lwia narzeczonych. Jego obrazy są zawsze elegancki i romantyczny. Forma Grace podkreśla drogich starzenia tkanek, które wytwarzają efekt lekkości i lekkości i osobowości skomplikowanych wzorów etnicznych wolnego cięcia i luksusowy ornamentem. Bride w tej sukience jakby zamienia się we wschodniej księżniczki.

Pierwszy butik suknia ślubna została otwarta w Bejrucie w 2014 roku, a ostatnio pojawił się w biurze w stolicy mody – Paryża. Boutique powierzchnia 400 m.kw. – to jest prawdziwy wszechświat Zuhair Murad. Suknie ślubne (foto) znajduje się w pomieszczeniu, wykonane z drewna, szkła i białym lakierem.

Wiosna-lato 2016

Zima przyszła tylko na własną rękę, a przełożeni trendy w modzie już zdecydował, że ważne byłoby obok wiosną i latem. I nie zatrzymać się na bok i dom mody Zuhair Murad. należy zacząć „paski” kolekcji, która wydaje się nadawać ton całej przyszłości. Szeroka taśma zarówno pionowy i poziomy (w jednym zestawie) będzie u szczytu.

Lekkie letnie stroje tym razem się trochę wykluczone z tradycyjnego stylu Eastern luksusowy projektant mody, ale nie stracił swój urok, ale wręcz przeciwnie, zyskał oprócz wszystkich młodzieńczym entuzjazmem i jasności. Ale suknie wieczorowe były równie wspaniały z pięknymi wzorami etnicznymi, dużych kwiatów i ręcznie haftem.

Na nadchodzący sezon Zuhair Murad sukien ślubnych jest przedstawiony również. Są one, jak zawsze, nie mogą być słowa, aby je opisać. Modele takie jak nimf drzewnych w szatach cienkiej koronki i przejrzyste nieważkości tkanin. Sukienka jak druga skóra pasuje delikatny rysunek. Istnieją również bardziej tradycyjne modele o eleganckim gorset haftowany z pereł, a także bujną spódnicy z pociągu.

Odzież z Zuhair Murad – nie jest to tylko sprawa. Wiele z tego co on robi – dzieła sztuki, mające na celu pobudzać ludzi. Od jego ubrania kobiety tracą moc mowy, a człowiek – jego umysł. Jest to osobny wszechświat jest na skrzyżowaniu dwóch światów – Wschodu i Zachodu.