681 Shares 2556 views

Restauracja „Życie Pi” w Moskwie, adres, menu, opinie

Dziś reszta w Indiach zakochał się w większości naszych rodaków. Egzotyczna przyroda, wyjątkowa kuchnia, ciekawych tradycji i kultury miejscowej ludności – to wszystko wzbudza zainteresowanie turystów. Ale jeśli budżet państwa stała się przeszkodą nie do pokonania dla odwiedzających indyjskiego ośrodka i dusza zwraca się egzotyczne, odwiedzić restaurację „Życie Pi”. Został on otwarty w Moskwie w 2015 roku i udało się złapać do gustu ogromnej liczby użytkowników. Dzisiaj mówimy o tej niezwykłej instytucji.

ogólny opis

Restauracja „Życie Pi” znajduje się w przestronnym, jasnym i nowoczesnym budynku. Projektanci próbowali włączyć to miejsce na kawałek prawdziwego Indii. I stał się jednym z najczęściej odwiedzanych w mieście, pomimo faktu, że indyjskie jedzenie nie jest szczególnie popularny w stolicy. Nie bez upiększeń. Indie szuka tak bujne i kolorowe, pachnące i błyszczące, jak to jest tylko w czasopismach obrazu. Z drugiej strony, chyba że sposób i powinny być prawdziwa restauracja.

wnętrze

Restauracja „Życie Pi” uderza odwiedzającym mnóstwo jasnych kolorach. Jesteś witany przez ogromny posąg Ganesha, kamienne filary podtrzymujące sklepienie sufitu, inkrustowane z skomplikowanych wzorów. wielokolorowe farb są przestrzegane wszędzie. Ściany i zasłony, sufit i podłoga – wszystko opalizujące i różnorodny. Nawet na biurko lampka bardzo niezwykłe, że wyglądają jak banda fosforyzującą owoców lub owady, w świetle których pokój wygląda jeszcze bardziej tajemniczy i ciekawy. Sama przestrzeń tu nagle staje się trójwymiarowy i wielowymiarowy, który pokazuje teraz za pośrednictwem przeszłości. Restauracja „Życie Pi” pozostawia silne wrażenie, dlatego zalecamy, aby przejść co najmniej raz, że tak powiem, na zmianę.

Ściany pomalowane są dużo zabawnych słoni, na obrazie drzwi WC z Kamasutry. Ale instytucja nie jest uważana za dziecko, więc tutaj jest właściwe. Istnieje oddzielny pokój z kominkiem, gdzie znajdują się luksusowe skórzane fotele wokół mały stolik. Lato oferuje przestronny taras na dachu.

Jak się tam dostać

Możemy wstrzymać na chwilę, aby powiedzieć czytelnikowi, jak znaleźć instytucję, pod intrygującym tytułem „Życie Pi”. Restauracja, której adres B. Savvinsky Pereulok. 12, str. 6, znajduje się w dogodnej lokalizacji, która ma wejść praktycznie z każdej części miasta. Dla wygody, należy zauważyć, że wejście jest od Savvinskaya nabrzeżu. A nawet lepiej skupić się na najbliższej stacji metra.

Wiele osób uważa, że wygodnie przyjść z własnym samochodem. To ma swoje zalety. Restauracja „Życie Pi” posiada wygodny parking. Ale wyjaśnienie dostępność i szczegóły wejścia do restauracji, to najlepiej zadzwonić bezpośrednio od administratora. Telefon można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Charakterystyka kuchni narodowej

Jednak ludzie nie przychodzą tu, aby podziwiać piękne wnętrza. W przeważającej części każdy jest zainteresowany tym, co i jak służyć. I to właśnie dzięki bogactwo wyboru dań gotowych stała się tak popularna „Życie Pi”. W restauracji, której menu jest atrakcyjne dla preferencjach Rosjan nie różnią się mnóstwo przypraw. Naczynia są przeznaczone dla ludzi, którzy są w poszukiwaniu egzotyki, ale nie jest gotowy do radykalnych eksperymentów. Podobnie wytwarza się w turystycznej dzielnicy indyjskich ośrodków: obfite porcje, pikantnym sosem, ale bez nadmiernej ilości przypraw.

Menu dla firmy

Że razem z przyjaciółmi najlepiej udać się do „Życie Pi”. W restauracji, menu jest przeznaczony do wspólnego stołu, oferuje imponującą porcję, a także szeroki asortyment interesujących, jasne i niezwykłe potrawy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby zamówić kilka różnych potraw i podzielił się ze sobą. Porcje dań mięsnych i rybnych przyprawione z ryżem i tortille. Od klasycznych wersjach – NaN z ciasta pszennego, a także serem i masłem czosnkowym. Sałatki i zupy w Indiach prawie przygotowane, ale tutaj mają menu, tylko jako hołd dla tradycji miejscowej ludności.

dania główne

Restauracja „Życie Pi” w Moskwie ma wyjątkową kuchnię. A przedmiotem szczególnego zainteresowania obejmują gorące posiłki. To momo – małe tybetańskie pierożki, które są obsługiwane przez czterech z nich. Dodatkami mogą być bardzo różne, kurczaka, jagnięciny lub warzywa. Koszt 300 rubli. Pierożki smażone w cieście, nadzienie jest soczysty, a skórka – ostre i złoty.

Do pracy w kuchni gotować Hindusi, którzy są zaznajomieni z najlepszych kuchni tradycyjnej. Jest odpowiedzialny za wynik kucharz, który długo pracował w sieci hoteli. wszystkie funkcje kontrastów kraju kultury pod uwagę w menu. Ale większość dań narodowych dostosowany do smaku Moskali.

Zacznij posiłek może być tradycyjne indyjskie placki. I tych, którzy chcą zjeść obfite, stojąc chudego mięsa i drobiu. Zaleca się, aby spróbować chipsy z baraniny lub jagnięciny w sosie szpinaku, cukierki z skrzydełka kurczaka i sałatka z pikantnym przepiórki.

Dania z tandoor

Jest to kolejna osobliwość, która odróżnia menu „Życie Pi”. Restaurant które podkreślają jego wyjątkowość, jest po prostu zobowiązane do zaoferowania swoim gościom wyjątkowe dania. Jest za to tutaj i warto Narodowego indyjskiego pieca, w którym zawodowi kucharze gotować łososia w sosie miętowym, jagnięcina kebaba, kurczaka, marynowane w curry, owoce morza i więcej.

menu wegetariańskie

Nie wszystkie restauracje są gotowi zaoferować naszym klientom takie mnóstwo pysznych i zdrowych potraw ze składników roślinnych. Tu każdy czuje się na wegetariański tym z każdym. Spróbuj luksusu wykonana z czerwonej soczewicy, kukurydzy Grzyb Palak, czyli grzyby z kukurydzy ze szpinakiem i sosem pomidorowym, samosas dieta i basmati.

Obfitość egzotycznych przypraw i ciekawa mieszanka zbóż, warzyw i owoców, daje zupełnie niezwykłe rezultaty. Czasami nie od razu jasne, z których szczególną gotowane danie. Ale jako całość menu wegetariańskie jest bardzo jasne, kolorowe i soczyste.

Opinie klientów

A jak widzi po raz pierwszy gościem „Życie Pi”? W restauracji, której właściciel włożył tyle wysiłku w stworzenie kawałek Indii w Moskwie, po prostu skazane na sukces. Nawiasem mówiąc, pracował nad projektem nie była sama. Autorzy pomysły Kirill Gusev i bracia Artem i Maxim Tsyganov. A brand-szef projektu był Pavel Petukhov, który jest już znany Moskali otwierając kilka restauracji.

Stałymi gośćmi, aby pamiętać, że jest warta o doskonałym menu. Bogaty wybór, wspaniałe jedzenie i oszałamiający, nowy znajomy smak żywności, podkreślone, ale nie podłączony bukiety przypraw. Plus, oryginalne przedstawienie, ciekawe przystawki, desery i przyjazna obsługa. Chciałbym tu wrócić ponownie i ponownie doprowadzić przyjaciół i rodzinę.