814 Shares 2101 views

Przydatne napoje dla blendera

Każdy wie, że Blender jest przeznaczony do rozdrabniania różnych produktów, jak również do przygotowywania puree, ciasto, śmietana i koktajli. Latem blender koktajle zaspokoi nie tylko pragnienie, ale również wzbogacić organizmowi wielu witamin. Świeże warzywa i owoce, zmieszane z cukrem, śmietaną i innymi składnikami może dać odwagę i siłę na cały dzień.

Odróżnić tlenu, zielony, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, koktajle mieszalnika. Ten artykuł będzie spojrzeć na niektóre receptury ich przygotowania.

koktajle tlenowe wykonane z dowolnego owocu, takich jak żurawiny, rokitnika, jagód, truskawek i innych. Napoje te są dobrze usunięcia toksyn i szkodliwych substancji z organizmu, ze względu na opary.

1. Mleko koktajl.

Sto gramów sproszkowanego cukru zmieszanego ze stu gramów dowolnego owocu, dodać pięćdziesiąt gramów mleka lub śmietany i trzepaczka dobrze wszystko w blenderze.

2. Koktajl mleczny kawa z miodem.

szkło w niepełnym wymiarze godzin mleka wziąć dwie łyżki cukru, pięćdziesiąt gramów lody, sześć gramów kawy, szklankę wody. Mleko zmieszano z wywaru z kawy predvaritelno lodowej, lody, cukier i woda, a wszystko jest dobrze przeniesiono do miksera.

Koktajle w mieszalniku

1. truskawkowy mus.

Trzy trzepaczka białka w chłodnym pianę, dodać pół szklanki cukru i trzysta gramów posiekanych truskawek i dobrze wymieszać.

2. Napój jabłko i malina.

Jeden mały rdzeń jabłkowy usuwa się i miele w mieszarce. Następnie dodać trzydziestu gramów malin i pół szklanki mleka i wymieszać.

Zielone koktajle mikser różnią zawartość chlorofilu na ich wytwarzanie wymaga małej ilości zieleni, o dużej zawartości włókien, co ułatwia usuwanie toksyn z organizmu. Te napoje są przygotowywane z dodatkiem owoców, to sprawia, że są wystarczająco słodkie i smaczne.

1. Cocktail "Dziki banan".

W mieszarce z dwóch filiżanek quinoa, gerbili i babki jednym banana, mango i jeden dwóch filiżanek wody.

2. Drink "Watermelon".

Osiem sałata, pięć filiżanek plasterki kawon i jeden kubek wody przeniesiono w mieszalniku do uzyskania jednolitej masy.

3. "materiały miotające".

Dwie filiżanki zielone winogrona, kiwi trzy, jeden obrane jeden pomarańczowy liść aloesu, pięć liście sałaty czerwonego i dwie szklanki wody, aby wymieszać i posiekać.

Koktajle alkoholowe mieszarka sugerują obecność niewielkiej części napoju alkoholowego, w jego skład.

1. "Night Breeze".

Jeden granat skórki, wycisnąć sok z nasion, które powinny mieć sto pięćdziesiąt gramów. Szkło przygotowane wcześniej frezowane umieścić w lodzie blendera, a następnie wlać do soku z granatów i górną szampana.

2. "Rano Amaretto".

W mieszalniku mieszanki Amaretto pięćdziesiąt gramów, kubek pociętych brzoskwinie, dwie soczewki soku jabłkowego oraz ubij dobrze. Napój wlewa się do słoików i od razu lepszy.

3. "The Brown Lady".

Umieszczono w blenderze dwie łyżki regia, dwie łyżki stołowe śmietany likieru dwie łyżki rum likieru dwie łyżki kawy likieru, pięćdziesiąt gramów mleka kokosowego i pół szklanki z lodem i mieszania przez około dwie minuty, a następnie wlać do szklanki.

W ten sposób, przy użyciu miksera do mieszania składników receptury (koktajl już wiemy), można uzyskać nie tylko wspaniałe napoje, ale także wrażenie na ich wykorzystanie. Ponadto takie napoje (bezalkoholowe) pozwalają uzupełnić organizm ludzki wiele witamin, szczególnie ważne jest wiosną, kiedy nie mają dosyć. Należy zauważyć, że owoce do koktajli można przyjmować zarówno świeże i mrożone, że w żaden sposób nie wpływa na ich smak i korzystne właściwości.