567 Shares 3099 views

Aktorka Valeriya Kiseleva: biografia

Aktorka Valeriya Kiseleva jest najlepiej znany jako matka popularnego prezentera telewizyjnego Iwan Urgant. W jej filmografii nie jest główne role. Większość swojego życia aktorki Valeriya Kiseleva pracował w Teatrze Petersburgu komedii. Co wiadomo o życiu tej aktorki? Dlaczego Urganta matka nigdy nie udzielali wywiadów i mówił o swoim słynnym syna?

życiorys

Kiseleva Valeriya Iwanowna urodziła się w Leningradzie w 1952 roku. Absolwentka Instytutu Teatru i Kinematografii. Od 1986 roku grał na deskach teatru w swoim rodzinnym mieście. Pierwszy mąż aktorki był Andrzej Urgant. Po drugie – Dmitry Ladigin.

W lutym 2015 roku, zmarł. Valeriya Kiseleva – aktorka, której przyczyną śmierci stał się znany na początku lutego. Prasa poinformował, że Urganta matka zmarła w swoim mieszkaniu w wyniku powikłań zakażeń wirusowych układu oddechowego.

Filmografia

W aktorki filmowej Valeriya Kiseleva odegrał niewielką rolę. Można go przywołać w postaci jednego z uczestników w zespole ulicy w melodramacie „Masz tylko jeden.” Valeriya Kiseleva zagrał niewielką rolę w epizodzie „Ulice rozbitych lamp”. Inne zdjęcia w strzelaninie, która wzięła udział aktorka:

  • „Wiesz … moja matka”.
  • „Planeta kwartału.”
  • "Leningrad".
  • „Spacer po linie”.
  • „Podróż na syna.”

Andrey Urgant

O krewnych osobistości telewizyjnych było wiele plotek. Informacje mediów pojawia się więcej niż raz, że Iwan Urgant rzekomo wychowywany przez babcię, a moi rodzice przez długi czas zawieszone ze swoich obowiązków. Wnuk słynnego wykonawczyni pieśni patriotycznych w filmie „Dworzec Białoruski” nie chce komentować tych informacji. O swojej rodzinie, nigdy nie powiedziała dziennikarzom.

Jednak, według wspomnień przyjaciół i znajomych z matką i ojczymem Ivana Urganta, przyszła gwiazda rosyjskiej telewizji spędził swoje dzieciństwo i młodość w rodzinnym domu. Aktorka Valery Kiselev spotkał Andrei Urgant jako student. Początkujący aktor przeniósł się do życia w mieszkaniu komunalnym, gdzie następnie mieszkała matka Iwana przez wiele lat. Jednak życie rodzinne Andrey Urgant w tym czasie nie został zaprojektowany, ale ze względu na jego młodej żony wkrótce został wydalony.

Dmitry Ladigin

Valeriya Kiseleva nie lubi udzielać wywiadów i mieszkać na swoim życiu osobistym. I to jest dość rzadkie w środowisku teatralnym i filmowym. Drugim mężem aktorki był Dmitry Ladigin. Według krewnych przyjaciół rodziców Urganta i traktuje je i bard Aleksander Rosenbaum, Kiselev był człowiekiem inteligentnym i bardzo skromny. Pomimo swojego zawodu, nie lubiła wystąpień publicznych.

Dmitry Ladygina dla małżeństwa z Valeriey Kiselevoy był pierwszy. Udali się do tej samej szkoły, ale na różnych kursach. Kiedy aktorka poślubiła Ladygina, jej syn miał cztery lata. Kilka lat później w nowej rodzinie urodziło córka Valentina i Aleksander. Od pewnego czasu Ivan zwanego ojczym „tata”, ale jako osoba dorosła, prawdopodobnie pamiętał obecności swego ojca i zaczął kontaktować Ładygin według nazwy.

Rodzina aktorów teatru nie mają wiele bogactwa finansowego. Zwłaszcza w latach dziewięćdziesiątych. Jednak w tym okresie trudno było wszystko Petersburgu. Ivan już w latach szkolnych zaczął praktykę. Kiedy stał się gwiazdą, zaczął pomagać bliskim.

Valeriya Kiseleva zmarł 01 lutego 2015. Aktorka musiała być spełnione w ciągu tygodnia i sześćdziesięciu czterech lat. Po śmierci programu Valery Kiselev „Evening Urgant” nie wyjdzie w powietrzu przez trzy dni. W następnym numerze wiodących wyjaśnił przyczynę. Iwan Urgant powiedział publiczności o śmierci matki, podając, że był bardzo skromnym człowiekiem, i nie tylko nie udziela wywiadów, ale jeszcze raz nie próbował rozmawiać o tym, kto jej syna. „Byłaby zażenowana, gdyby wiedziała, rozmawiałem o tym z całego kraju” – powiedział w epilogu wiodącego programu „Wieczór Urgant”.