849 Shares 9959 views

Nissan Patrol – potężny samochód

Firma Nissan od 2010 roku rankingu ósmą wśród producentów samochodów na świecie. W Japonii, to zajmuje trzecie miejsce za Toyota i Honda. 44,4 procent udziałów jest własnością francuskiej firmy Renault SA (Renault). Nissan powstał w grudniu 1933 roku. Początkowo decyzja o rozwój marki „Nissan” został przyjęty w maju 1935 r. Jednakże przed początkiem lat osiemdziesiątych firma stoi samochód marki Datsun. Od wczesnych lat pięćdziesiątych, Nissan sprawdził się również w produkcji silników rakietowych, a następnie stało się również silniki dla przemysłu stoczniowego.


Nissan Patrol jest dostępny od 1951 roku do chwili obecnej. W trakcie jej rozwoju, model ten przeszedł przez kilka pokoleń. Począwszy od 2010 roku, produkuje maszyny dla szóstej generacji, które są reprezentowane przez modelu Y62.

Ta potężna maszyna – Nissan Patrol, specyfikacje, to w następujący sposób. Auto ma potężne osiem silnik benzynowy o pojemności 5,6 litra, z którym zgodny z „Euro-4”. pojemność silnika wynosi cztery KM. Zużycie paliwa w cyklu miejskim (gdy tryb, typowe dla dróg miejskich jazdy) na sto kilometrów jest dwadzieścia litrów, aw kraju (w trybie ruchu, typowy podmiejski jazdy) i mieszany – od jedenastu do czternastu litrów, do tej klasy urządzenia jest stosunkowo mało , All-wheel drive, samochody i ma siedem-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Należy zauważyć, że Nissan Patrol jest doskonale przystosowana do jazdy na rosyjskich drogach i warunków pogodowych. On ciało i wzmocnione zawieszenie, wzmocnione potężną AC i DC, wysoki poziom bezpieczeństwa. Działa świetnie na rosyjskiego paliwa.

Samochód Nissan Patrol cechy doskonałe prędkości. może poruszać się z maksymalną prędkością 210 kilometrów na godzinę w ciągu 6,6 sekundy, to może przyspieszyć do 100 kilometrów na godzinę. Średnica toczenia wynosi 12,8 m.

Dużą zaletą urządzenia jest imponujący wygląd. Nissan Patrol jest potężną postać. Po bokach są kroki w celu ułatwienia lądowania w samochodzie. W lusterko boczne zamontowane lampki do użytku w nocy. Reflektory są mgły. Szyby przyciemniane tylne drzwiczki. Zainstalowane na szynach walizki dach, obliczone w stosunku do masy nie więcej niż sto kilogramów.

Nie zainstalowano udoskonalony system bezpieczeństwa. Niezawodny system hamulcowy zapewnia lepszą trakcję pojazdu z nawierzchnią drogi w różnych trybach ruchu. Jest wspaniałym systemem kołowym widzenia, stworzony na podstawie danych z czterech kamer, pracujących w czasie rzeczywistym. W specjalnym kierowcy, aby wyświetlić rzeczywiste położenie pojazdu jest pokazane, jakby przedstawiona przez obserwację od górnego punktu na podstawie danych z tych kamer. Istnieje również ruch System podział na warstwy. Kiedy mimowolne przekraczania granicy szeregu, ostrzega kierowcę utrzymuje się sygnał dźwiękowy.

Oprócz siedzenia kierowcy w kabinie, istnieje sześć więcej siedzeń ułożonych w trzech rzędach. Odległość między rzędami wystarczy dla poczucia komfortu. Jest to system regulacji kąta krzesła.

Teraz pomówmy o komfort pojazdu. Jest wyposażony jest w specjalny serwer muzyczny z dyskiem twardym o wielkości 9,3 GB, który pozwala zabrać ze sobą do słuchania imponującej kolekcji utworów muzycznych. Osiem-calowy wyświetlacz na pilocie zdalnego sterowania i wyświetlaczy kierowcy siedmiocalowy z tyłu zagłówków bocznych na krzesłach może być używany do oglądania filmów.

Nissan Patrol 2012 łączy w sobie niezawodność i stabilność w trudnych warunkach, z jednej strony, a wysoki poziom komfortu w połączeniu z wysokim poziomem technologii stosowanej, na drugiej.