724 Shares 1886 views

Silva Method: tylko pozytywne opinie


Już dawno udowodniono, że nasz mózg jest najbardziej doskonały naturalny komputer. W tym przypadku, jego funkcja jest przeprowadzane w różnych zakresach fal, w zależności od tego, czy jesteśmy w jakim stanie – na jawie czy we śnie. Ta wiedza pozwoli Ci kontrolować naszą świadomość, aby osiągnąć różne wyniki w zmianę naszej rzeczywistości, na przykład, aby rozwiązać problemy zdrowotne, odkryć swoją kreatywność i tak dalej. Techniki oparte na programowanie neurolingwistyczne i wizualizacji zawiera metodę Silvy. Opinie ludzi, którzy korzystali z tej „technologii szczęście”, czasem nawet oszałamiające sukcesy.

Jose Silva

Mexican urodzony Jose Silva mieszka i pracuje w stanie Teksas. Pomimo faktu, że nawet nie mają wykształcenie podstawowe, naukowiec był nie tylko zdolny do budowania biznesu w dziedzinie radia, ale także dokonać odkrycia w parapsychologii, która obecnie nosi nazwę „Metoda Silva”. Recenzje uczestniczących w szkoleniu po raz pierwszy były różne. Oczywiście, nikt nie może zaprzeczyć, widoczność pomyślnych wyników, ale nadal nie było zagorzali przeciwnicy, i tylko sceptycy, którzy nie chcą, aby zobaczyć, co oczywiste.

Zainteresowanie parapsychologią z Jose Silva pojawił się podczas inspekcji komisji lekarskiej w sprawie powołania ze względu na US Army Corps. umiejętności stosowanych w elektrotechnice, a także ogromny potencjał logiki i naturalny talent pozwolił Jose Silva zrobić fenomenalne odkrycie, że skłoniło całą ludzkość do nowej linii istnienia.

eksperymenty Silva

Amerykański parapsycholog przyszedł dowiedzieć się, kiedy zdecydował się pomóc swoim dzieciom poprawić wyniki w nauce w szkole, wykorzystując swoją wiedzę na temat hipnozy i NLP. Poprzez eksperymenty z medytacji, Silva znalazł jego córka zdolności psychiczne. Naukowiec doszedł do wniosku, że w stanie relaksu ludzki mózg przechodzi na inny poziom świadomości, który otwiera możliwość takiego nadprzyrodzonego, jak zgadywanie myśli na odległość, przewidywania przyszłości, i inne.

Jose Silva stwierdził, że mózg ludzki działa aktywny w beta fal. Chociaż relaks z ośrodków nerwowych iść do częstotliwości fal alfa i głębokie AIDS medytacji nagrany fal theta. Te dwa elementy są stosowane w tej metodzie. W tym przypadku, obrazowanie pozytywnych obrazów i sugestii afirmacji zawierający niezbędne ustawienia. Ogólnie rzecz biorąc, metoda Silva, opinie, z których dzisiaj słyszymy dość często jest osiągnięcie zdrowia, bogactwa i szczęścia za pomocą kontroli umysłu.

sprzęt używany

Medytacja efekty relaksacyjne wykorzystujące fale dźwiękowe częstotliwość alfa daje doskonałe rezultaty. W tym przypadku nie są takie zmiany w kondycji ludzkiej jako przywrócenie zdrowia, potencjału twórczego, poprawę pamięci i inni. Istnieje również kilka technik podprogowych stanowiące Metoda Silvy. „Trzy Palce Technique” pozwala przypisać żadnego rezultatu. Na przykład, można zaprogramować się na odwagę i pomysłowość, wystarczy wejść w stan medytacji i czuć się sytuację, w której dążą do tego, czy jest mądry. Dodaj trzy palce i powtórzyć frazę w podobnym tonie: „Za każdym razem kładę palce w taki sposób, czuję się odważny, moje twórcze umiejętności są lepsze.”

Ponadto istnieje inna metoda, część Metoda Silvy – „Glass of Water”, który jest wykorzystywany głównie do poprawy zdrowia. Leży w wizualizacji niebieskiego belki mającej w zbiorniku z wodą. Ten człowiek, jak to było psychicznie opłaty i zawartość uzdrawiającej energii jest to, że kiedy pili tę wodę, jej problemy znikną.

Techniki te są opisane w pismach Jose Silva i przedstawione w szkoleniu jego córka Laura Silva. Stosując te proste ćwiczenia można osiągnąć dobre wyniki w różnych dziedzinach naszego życia. Metoda Silva, których opinie można usłyszeć od wyznawców nauk przyniósł wiele ludzi do zdrowia, szczęścia i pomyślności.