268 Shares 5740 views

Ortodoksyjni modlitwy poranne: kluczem do udanego dnia

Dla doświadczonego wierzącym modlić rano jest tak samo ważne, jak wydać wszystkie procedury higieniczne. Oczywiście, pragnienie spać dodatkowe dwadzieścia minut, to jest trudne do pokonania. Ale prawosławni chrześcijanie wiemy, że dzień będzie udany, jeśli one znaleźć czas, aby komunikować się z Bogiem. Trzeba tylko sen – a dzień pójdzie do góry nogami, a nie, jak chcielibyśmy. Jakie są poranne modlitwy prawosławnych?


lepiej głośno

Jest to kompleks słowne odwołuje się do Pana, aby być całkowicie czytać każdego ranka. W ogóle, to trwa około 15 minut, jeśli czytasz wymawiając się. Jeśli modlisz się do siebie, zajmie około 10 minut, ale jest jeszcze lepiej powiedzieć słowa, nawet szeptem. Łatwiej jest się skupić, i zwiększa prawdopodobieństwo, że będziesz pamiętać mówionego. Początkowo prawosławnych modlitw porannych są odczytywane z kolekcji. Ale oni są zapamiętywane w czasie. Zaczniesz po prostu podpatrzyć czasami w książce. I wtedy nie będzie miał potrzeby modlitewniki dla zwykłego rano zwracając się do Boga.

Jak się uczyć

Niektórzy chrześcijanie świadomie spędzić trochę czasu i podjąć wysiłek, aby dowiedzieć się teksty modlitw na pamięć. Ale to nie jest obowiązkowe. Chociaż, na przykład, przy wejściu do seminarium może poprosić prawosławnego poranną modlitwę bez modlitewnika. Jeśli zdecydujesz się ich nauczyć, jest bardzo odpowiedni program szkolenia oferowane przez karty. Napisać jedno zdanie na jednej stronie karty, a jego sequel – z drugiej. Więc to jest możliwe, aby dowiedzieć się rano modlitwy ortodoksyjnych dość szybko, jeśli nie było takiej potrzeby.

Rozpocznij rozmowę z Panem

Na początku kompleksu trzeba czytać małą modlitwę. Po pierwsze trzeba zamknąć i ustawić ostrość. W tym momencie, Christian prezentuje się natychmiast przyszły Stwórcy. W związku z tym, nie ma potrzeby się spieszyć i starać się szybko przejść do następnej modlitwie. Poczekaj, aż uczucia nie są uspokoić. Po tym petycja wymawiane celnika do Boga. Przypomina nam o własnej grzeszności i niedoskonałości. Następnie przeczytać o nazwie Proemial modlitwie. Jego dobre w ogóle przed powiedzieć niczego. Ale jeśli wiesz, co się modlić przed złą rzeczą wstydzi, to jest to znak, że z takich działań jest lepiej odmówić. Jest to dobry barometr moralnym.

Apel do króla

Modlitwa do Ducha Świętego – jeden z najbardziej poetycki i piękny. To pociesza tych, którzy są zmuszeni cierpieć dla prawdy i daje uczucie inspirowane. Za nim podąża Trisagion, inną małą modlitwę, a następnie psalmy pokutne Dawida, a następnie odczytać Credo i wierzący recytuje dziesięć ponumerowanych petycje. Ortodoksyjni Modlitwa poranna modlitwa oferuje kompletne wnioski o żywych i martwych, dla dobra swojego kraju. Następnie wymawiane chwałę Królowej Niebios. I to prawosławna modlitwy poranne koniec.

Pamiętaj, aby przyjść do zwyczaju codziennie do komunikowania się z Bogiem. Jest to niesamowite struktury dzień, a twoje sprawy będą Boga pójdzie dobrze, nawet jeśli nie tak, jak planowano. Tak więc, jeśli masz trochę czasu, aby się modlić, znajdziesz czas, az drugiej ich pomysły. Sprawdzone przez pokolenia wierzących.