425 Shares 7283 views

Gotowanie Sałatka z ogórków

Warzywa są niezbędne dla ludzkiego organizmu. Wszystkie warzywa są dobre na swój własny sposób. Kapusta bogate w witaminy, zwłaszcza witaminy C. Jest to także użyteczne do zapobiegania chorobom żołądkowo-jelitowym. Ponadto, kapusta jest „dobry obrońca” z najbardziej zakaźnych chorób, nawet gruźlica. Szczególnie dobre kapusty w diecie w połączeniu z innymi warzywami. Na przykład, marchwi lub ogórków. Ogórki są bogate w różnych pierwiastków śladowych, witamin. Są dobre w profilaktyce kamicy nerkowej i są doskonałą moczopędne.


Aby mieć zdrowe i piękne, będziemy przygotować sałatkę świeżej kapusty i ogórków. Wymagałoby to trzystu gramów kapusty, kilka ogórków świeżych średniej wielkości, koperek, sól i zmielony czarny pieprz do smaku oliwa z oliwek. Kapusta sieczki i że szczególnie delikatne, można ociera nożem, a następnie dodać małą octu jabłkowego, cukier i sól. Dajemy trochę stanąć kapustę. W międzyczasie posiekać ogórek na pół pierścieni. Drobno cięte zielenie. Aby dodać ogórków kapusta, zioła, sól i trochę pieprzu do smaku. Ponadto, cały ubrany z oliwą z oliwek i sałatka gotowa.

Sałatka z ogórków można składać do gotowanych ziemniaków. Aby to zrobić, rondel ziemniaki gotować (o człowieku trzy kawałki). Nanosi się na płytki, wlewa stopione masło i bocznie rozłożone świeże sałatki z ogórków. Można dodać do tego dania pieczone z kurczaka, hamburgery, klopsy. Uzyskać satysfakcjonujące i pożywne gorący posiłek.

Można gotować świeże sałatki z majonezem i jajkiem. Będzie to wymagało kapustę – trzystu gramów, jajka na twardo, – kilka kawałków, majonez (najlepiej domowej roboty) – sto gramów cukru, sól i pieprz do smaku ziemi, każdy olej roślinny, jabłkowy cydr lub ocet. Moja kapusta, shinkuem cienkie paski. Następnie przygotować jako zwykły Sałatka z ogórków, tylko w naszym przypadku z jaj. Jaja są czyste i pokroić w kostkę. Kapusta dodać jajka, majonez i rozprowadzono na płytkach. Można udekorować zielenią.

Smaczne i obfite okazuje Sałatka z ogórków, jeśli do niego dodać puszki kukurydzy, jajek i paluszki krabowe. Wymagałoby to trzystu gramów kapusty, trzy jajka, konserwy Banku kukurydza, średniej wielkości ogórek, paluszki krabowe – dwieście gramów, majonez, sól do smaku. Kapusta drobno shinkuem, jajka czyste i zacząć pokroić w kostkę, drobno cięte kraba kije plasterki ogórka – kostki. Wszystko sumują się w salaterce, dodać kukurydzę. Wszystko sałatka majonez, wymieszać. Można udekorować zielenią.

Ta sałatka jest bardzo popularny wśród dzieci. Może być bezpiecznie gotować na wakacje dla dzieci. Można udekorować zające sałatka jajka, oczy wykonane z oliwek z żółtek i umieścić zielonej łące. W ten sposób uzyskuje się w polanie wesołych królików. Dzieci po prostu nie zostawić danie bez uwagi. Tak, a kompozycja sałat jest to, że zawiera wszystkie niezbędne elementy do żywności: tłuszcze, węglowodany, białka i witamin.