205 Shares 1148 views

Kilka sposobów jak zdobyć mrówek z mieszkania

Jeśli dom karaluchy, a potem winić właściciela, konieczne jest, aby dokładnie oczyścić. Pająki i ćmy pozbyć się, w zasadzie, jest prosta. A jak się mrówki z mieszkania? Te małe owady dostać się do najbardziej niesamowitym luki, zepsute żywności, przenosić infekcje i wiele innych problemów. mrówki gospodarstwa domowego – duży problem.

mogą łatwo przenikać do domu za pomocą niewielkich rozmiarów. Używany jako pęknięć w ścianach lub komunikacji porusza fundamentowych, ogrzewania i kanalizacji. mrówki gospodarstwa domowego, zwany także czerwony (lub faraona), są bardzo lubi słodycze, więc nie zdziw się, aby znaleźć je w cukrze lub w słoiku dżemu. Jednak są one wszystkożerne, a jeśli oni uważają, że słodki, z nie mniejszym zapałem być mylone z innymi produktami. Jak wyświetlić czerwonych mrówek z mieszkania? To jest prawdziwa nauka, bo pozbycie się ich jest bardzo trudne i nie może być tolerowane. Jeśli nie walczyć z owadami, są one w stanie w krótkim czasie zalanych domów. Zaledwie kilka miesięcy po pojawieniu się szkodników są dosłownie wszędzie: w przemyśle spożywczym, w łóżku, w ubraniu.

Do udzielania pomocy ofiarom inwazji oferujemy jedne z najbardziej skutecznych sposobów, aby uzyskać jak mrówki z mieszkania. Po pierwsze, dość skuteczny Shoplifting himsredstva – dichlorfosu i kreda „Masza”. Dichlorfosu dobrze jest spryskać gniazdo mrówek, ale to bardzo trudne, a często niemożliwe, ale jeśli to się nie powiedzie, gwarantowany jest efekt. Kreda jest używany na torach owadów, z oczekiwaniem, że będą one zatruć się w gnieździe.

Oprócz chemii gospodarczej, istnieje ludowych środki zaradcze, jak uzyskać czerwonych mrówek. Większość z nich działa podobnie jak kreda, na zasadzie przynęty. Mrówka próbuje trucizny przynęty. Jednak nie umarł od razu, i przypisuje go do gniazda, gdzie macica jest wyryte, a wtedy problem może uznać za zamknięty.

1. Sposób szkła wodnego rozcieńczonego ćwierć łyżeczki kwasu borowego. Do tego dodano cukier, trzy łyżeczki i kilka łyżeczek miodu. Przygotowano przynęty wsypywać małej miski i umieścić w ciągu miesiąca w miejscu mrówki zatężono. Jednocześnie konieczne jest podjęcie kroków do tego „leczyć” nie można próbować zwierzęta lub dzieci.

Metoda 2: Konieczne jest, aby przejść przez czosnku maszerujących mrówek. Może to spowodować, że szkodniki odejść, bo nie lubią czosnek.

Metoda 3 należy rozcieńczyć w podgrzanej wody i drożdży dodaje się do roztworu cukru lub czegoś słodkiego. Przygotowany lepką ciecz wlewa się do płytkich pojemników i umieścić w miejscach, gdzie znajdują się w większości owadów.

4. Sposób opcje jak doprowadzić płaskie mrówki sparing, jest stworzenie warunków, w których zostawiają go. Aby to zrobić, należy skorzystać z produktów ich zniesienia. Mianowicie, olej słonecznikowy, cytryna, pietruszka, rumianek, już wspomniano czosnek, anyż, goździki i dzikiej mięty. Mrówki nie lubią rośliny i pokarmy o silnym zapachu. Przeniesienie środków przetarł szlak owadów i naczynia krawędzi.

Aby pozbyć się tych szkodników, pomimo złożoności zadania jest całkiem realne. Po zastosowaniu jednego lub więcej (w kompleksie) metodami opisanymi powyżej, nie będziesz już być kwestia jak się mrówki z mieszkania, ponieważ znikają, a przez długi czas, jeśli nie na zawsze.