637 Shares 4854 views

Wybór wysokiej jakości routerem D-Link. Ustawienie i podłączenie

Coraz więcej naszych rodaków wybrać do sieci domowej routera D-Link. Konfigurowanie podłączyć i przetestować jego wydajność będą rozpatrywane na podstawie niniejszego artykułu. Na początek, informatycy mają problemy z tym urządzeniem, z routera wyboru i kończąc jego testowanie. Materiał ten powinien przyczynić się do rozwiązania tych problemów.


wybór

Natychmiast niezbędne do określenia, że planuje użyć routera na dowolny cel. Jeśli masz zamiar używać go do zorganizowania małej sieci domowej, który będzie połączony z Internetem tylko przez skrętkę, najlepiej do tego celu nadają się DIR-320. Jest to model budżetu. Konfiguracja routera D-Link 320 jest znacznie łatwiejsze ze względu na brak wielu dodatkowych opcji. W niektórych przypadkach, w połączeniu dostępu zastosowane (na przykład, za pomocą skrętki i 3G modem). Jeśli pierwsza metoda nie działa, można użyć drugi zjazd w globalnej sieci. Dla tych celów lepiej jest użyć już DIR-615. Ma jednak dwie anteny, istnieje również złącze USB, które łączy i 3G-modem. Konfiguracja routera D-Link 615 jest bardziej skomplikowana.

połączenie

Najprostszym sposobem, aby zrobić przejście z DIR-320. I rozważyć. Aby rozpocząć, należy wybrać lokalizację instalacji routera. Dla niego nie ma problemów należy dokręcić przewód od dostawcy, w pobliżu gniazda umieszczonego obowiązkowy. Następnie należy podłączyć kabel przychodzący do szarego złącza na tylnej ściance routera (pod nią znajduje się napis «Internet»). Następnie podłącz odpowiedni pin zasilania i zainstalować go do gniazdka. Przewody, które są przewidziane, że komputer stacjonarny podłączyć (może być konieczne, aby tymczasowo przenieść go do miejsca instalacji routera) lub laptopa. Na to w pełni połączony z naszego routera D-Link. Konfiguracja komponentu oprogramowania – następny krok dla DIR-320. Jeśli używasz D-Link 615, różnica będzie w związku z modemem 3G. Jest on zainstalowany w złączu USB z tyłu ręce.

regulacja

W kolejnym etapie, możemy włączyć komputer i router D-Link. Regulacja może być kontynuowane dopiero po obciążeniu każdego z nich. Następnie uruchom dowolną przeglądarkę na komputerze i wpisz w pasku adresu swojej «192.168.0.1». W takim przypadku, użytkownik zostanie poproszony o wprowadzenie nazwy użytkownika i hasła. W pierwszym z nich, wprowadź «Administracja». Druga pusta. Wypełnić captcha i kliknij «Zaloguj». Następnie uruchom kreatora instalacji. Aby to zrobić, znajduje się przycisk, który kończy się na «Kreator». Palenisko należy nacisnąć «Dalej». W następnym oknie wpisz swoje hasło i kliknij na temat tego samego przycisku. Następnie ustawić strefę czasową i kliknij Dalej «». W ciągu najbliższych dwóch okien musi określić typ połączenia i wybrać ustawienia sieciowe. Informacja ta jest określona w umowie, że masz ze swoim ISP. W skrajnym przypadku można nazwać „gorącą linię” i skonsultować się z operatorem. kliknij Połącz «» W ostatnim oknie. Całego.

test

Następnie należy sprawdzić działanie lokalnej sieci komputerowej. Wyłącz router i komputer. Wyłączanie drutu, jeśli korzystasz z połączenia bezprzewodowego, włącz ponownie. Po załadowaniu zrobić wyszukuje dostępne sieci i połączyć się z naszym (nazwa odpowiada modelu routera). Czy kliknij na nim i wprowadź hasło, a następnie oczekiwanie na połączenie. Następnie wystarczy uruchomić przeglądarkę i wpisać dowolny adres i naciśnij „Enter”. Strona powinna otworzyć. Przy tym ustawieniu jest wykonywana. Teraz można rozpocząć przeglądanie Internetu.

wniosek

Ten artykuł pokazuje , jak połączyć się z Internetem routera D-Link. jest ustawienie go również częścią programu jest szczegółowo opisane. Nic skomplikowanego w tej procedurze, a możliwe jest nawet dla początkującego maniaka.