688 Shares 7993 views

Riddle pro piłka jako sposób na rozwój dziecka

Rozwój dzieci od najmłodszych lat – jest to niezwykle ważna część ich edukacji, a to bardzo duża odpowiedzialność dla rodziców. Nasze małe dzieci jest bardzo ważne, aby rozwijać swoje procesy myślowe, logiki i zdolność do analizowania informacji.

Ten artykuł jest trochę pomocy rodziców i opiekunów, aby osiągnąć powyższy cel. Proponujemy Państwu wybór na „Tajemnica pro piłki”, co może być bardzo skutecznie wykorzystywane dla rozwoju procesów umysłowych w najmniejszy.

Jak puzzle pomogą dziecku?

Wszystkie dzieci są różne, a to nie odnosi się tylko do wyglądu i charakteru, ale także zdolność do uczenia się i przyjmowania nowych informacji. W praktyce okazało się, że jest to najlepsza opcja uczenia się dla małego dziecka – jest przedstawienie informacji w zabawny sposób. Jest to i zaangażowanych rodziców i nauczycieli podczas zgadywania zagadek dzieciaków. Szczególnie skuteczna jest praca czy odgadnąć zagadkę dla dziecka otrzymuje nagrodę.

Ponadto, w przypadku tego typu szkolenia nie musi siedzieć przy stole dzieci i uczynić je trudno się uczyć, dopóki nie są znane nauce. Wysunięte zagadkę o tym, co jeszcze może być w najbardziej swobodnej sytuacji. Riddle o piłkę – jest doskonałym przykładem takiej praktyki, kiedy, oferując dziecku wyjść na zewnątrz i zrobić coś ciekawego, można powiedzieć: „Ale wiecie co mamy zamiar grać?”

Forma przesiewaczy

Mówi się, że pochodzą one we wszystkich kształtach i formach. Ten wątek został więcej niż kilkanaście razy badanych profesjonalni pedagodzy, psychologowie i socjologowie, ale nie będziemy zagłębiać się w istotę skomplikowanych tradycyjnych łamigłówek.

Ważne jest, aby wiedzieć, że istnieje kilka podstawowych typów, która powinna zbadać.

 1. Prosty kształt. Na przykład, zagadka o spotkaniu wyraźnie brzmi tak: „To jest okrągły, jasny, skoki i skoki, ale nigdy nie płacze Co to jest.?” Ważne jest również to, że istnieją tajemnice w formie potocznej, jak wykazano. I wierszem i folku.
 2. Riddle-szkopuł. Korzystanie wordplay lub podobnych metod w tych tajemnic zawsze będzie nieoczywisty odpowiedź. Są to najlepiej zapytać dzieciaki starsze.
 3. łamigłówki matematyczne. Są one przydatne dla dzieci w wieku szkolnym. W zależności od stopnia skomplikowania może być skutecznie stosowany od pierwszej klasy.
 4. Scena puzzle. Tu dziecko uczy się złapać szczegóły. Po tym wszystkim, aby rozwiązać taką zagadkę może tylko być uważnie wsłuchiwał się w całej historii.

przykłady

Tutaj można znaleźć kilka przydatnych przykładów dla Ciebie. Riddle pro piłka dla dzieci w młodym wieku – jest to świetny początek, więc jest im jesteśmy przykładem poniżej.

 1. Bić rękę i laskę,
  No nie jest to szkoda.
  I na próbie dziewczyny hit?
  Tak, ponieważ jest zawyżona!
 2. Kopiąc go – on nie płakać i rzucać go – więc otskachet temu.

 3. Jego rytm – i nie był zły, po prostu więcej zabawy.

 4. Co piłka nie odbija? (Odpowiedź: śnieg lub śnieżki).