772 Shares 2314 views

Ile wynosi odległość z Moskwy do Waszyngtonu?

Wszędzie tam, gdzie ludzie nie chodzą po pozostawiono w Rosji pod koniec 20 wieku! Jak w sąsiednich krajach i na innych kontynentach. Poruszanie się po Rosji i krajach WNP może być zarówno samochodem jak i pociągiem lub samolotem. Ale za oceanem nie będzie prowadzić samochód, oprócz zabrać ją ze sobą jako cargo-bagażem. Na przykład, osoba musi dostać się z Moskwy do Waszyngtonu. I tutaj musimy nauczyć się pokonać odległość z Moskwy do Waszyngtonu, ile każdy z opcji i jakie są ich cechy charakterystyczne. To o niej i powiedzieć, poniżej.


Jak się tam dostać?

Odległość między Moskwą a Waszyngtonem można przezwyciężyć tylko samolotem. Promy z żadnym kierunku. Bezpośrednie loty mieć co tydzień, ale nie codziennie. 7825 km – to ile km z Moskwy do Waszyngtonu samolotem leci przez Atlantyk do dostarczania ludzi i ładunków z jednego kontynentu na drugi.

Po drodze samolot spędza około 10 godzin, a także zmiany strefy czasowej: czas Washington za Moskwie przez 11 godzin. Tj. Jeżeli Moskwa ma teraz 12 dni w stolicy USA nadal tylko jednej godziny. Pokonanie odległości z Moskwy do Waszyngtonu, być przygotowany na to, że czas przybycia będzie również zmienić, a po przyjeździe, najprawdopodobniej w tym samym czasie, że poleciał pokonania tylko kilka stref czasowych.

Samolot startuje z Szeremietiewo z Rosji. W Waszyngtonie, ląduje na lotnisku Dulles, który jest 42 km od miasta. Stamtąd można wziąć taksówkę lub transportem publicznym.

Jak dużo?

Kosztują bilety lotnicze do Waszyngtonu na różne sposoby. Najtańszy bilet kosztuje około 20 tys. Rub., A następnie cena idzie w górę w zależności od czasu wyjścia, urządzenia w samolocie, i tak dalej. D. koszt może wynieść do 500 tys. RUB. Jeśli wprowadzą dodatkowy bagaż będzie konieczne jest, aby określić: czy pójdzie w bagażu podręcznym lub będzie musiał dodatkowo płacić (w bagażniku są często płatne osobno). W niektórych samolotach, można wziąć jedynie bagaż podręczny.

Reżim wizowy

Kupić bilety i latać po drugiej stronie oceanu odległości między Moskwą a Waszyngtonem nie wystarczy. Przedtem trzeba dostać paszportu, ubezpieczenia i wizy, bez którego nie będzie mógł nawet w samolocie.

Wizy do Stanów Zjednoczonych w 2016 roku będzie wart około $ 160, lub 10500. Rub. Plus, należy zaprojektować ubezpieczenie, którego budżet jest wart około 3000. Rub.

Jeśli wybierasz się do Stanów Zjednoczonych, ale nie masz nawet paszport, to lepiej, aby rozpocząć przygotowania do wyjazdu w ciągu kilku miesięcy, aby załatwić wszystkie dokumenty. Tak, złożyć paszport od kilku dni do kilku tygodni, wiza jest taka sama historia. I tylko ubezpieczenie można zrobić w ciągu kilku godzin.