327 Shares 9309 views

BC „Wysocki”, Jekaterynburg, taras widokowy. „Wysocki” czas pracy i adres

Wieżowiec „Wysocki” przez długi czas był najwyższym budynkiem w Jekaterynburgu. Ostatnio rekord został złamany. Ale nawet biorąc drugie miejsce w liczbie pięter, wieża jest imponująca. Co szczególnie zadowolony z górnej kondygnacji znajduje się taras widokowy. „Wysocki” zaprasza wszystkich, aby spojrzeć na Jekaterynburg lotu ptaka!

Najwyższy wieżowiec na północ

Budowę wieży rozpoczęto w 2006 roku. Jej oryginalna nazwa wieżowca otrzymał na krótko przed uruchomieniem. Podczas budowy był nazywany „Antey-3”, jak wieża należała do trzeciego etapu „Antey” kompleksu. Pomysł wieżowca zwanego po słynnego sowieckiego aktor i muzyk jak jego potomkowie. Na otwarciu wieży przyszedł osobiście syn Włodzimierza Wysockiego.

Wewnątrz centrum biznesowego jest muzeum poświęcone życiu i twórczości barda. Nawet na etapie projektowania, stało się jasne, że budynek powinien być platforma widokowa na dużych wysokościach. „Wysocki” przez długi czas był najwyższy wieżowiec w mieście. I dopiero niedawno w Jekaterynburgu wieży „Iset” został zbudowany, wyprzedzając jego wysokość około 20 metrów.

odkrycie

04 maja 2012 rozpoczął pracę wieżowiec platformę obserwacyjną. W uroczystości otwarcia wzięli udział wielu wybitnych urzędników regionie Swierdłowsku, zwłaszcza szef administracji miasta Aleksandr Yakob. 52. piętrze, a 186 metrów – wysokość, na której znajduje się taras widokowy. „Wysocki”, a przed otwarciem atrakcją przyciąga uwagę mieszkańców i turystów. Gdy platforma została udostępniona publicznie, kolejki za bilety były tak rozszerzone, że zdecydowano się na wprowadzenie wizytę przez mianowanie.

Podczas budowy centrum biznesu koncentruje się na przestrzeganiu standardów bezpieczeństwa. Najbardziej zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne, ogromna liczba dla dymu i dokładnym rozpatrzeniu wszystkich małych rzeczy – wszystko wchłania wieżowiec „Wysocki” (Jekaterynburg). Taras widokowy jest niezabudowana o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Panoramy można podziwiać wysokie Jekaterynburg pod gołym niebem. Wzdłuż obwodu placu zabaw otoczonym wysokim płotem wykonanym z mocnego przezroczystego szkła. Za dodatkową opłatą można pomieścić w prywatnej zamkniętej kabinie lub zobaczyć miasto przez lornetkę.

Fakty i liczby

Łączna powierzchnia platformy widokowej wynosi 651 m 2. Goście są obiecane się piękny widok na miasto, odległość oglądania wynosi co najmniej 25 km. Warto zauważyć, że w bardzo korzystnym miejscu zbudowany BC „Wysockiego”. taras widokowy Wieżowiec pozwala zobaczyć wszystkie obszary miasta, przedmieść i niektórych sąsiednich miast.

Wielu odwiedzających jak rozmieszczenie stref do chodzenia po dachu jednego z najciekawszych na panoramę miasta. Taras widokowy znajduje się baldachim, a przezroczysta pokrywa tworzy iluzję bycia na zewnątrz. Co jest szczególnie miłe – Ogrodzenie konstrukcja stworzona z nowoczesnego szkła, niezakłócona widok nawet podczas fotografowania.

Jak dostać się na trasie?

BC „Wysocki” (Jekaterynburg) ma następujący adres: ul. Malysheva, dom 51 dzisiaj dostać się do tarasu widokowego może być każdy mieszkaniec lub gość z miasta. Zapisz się na wycieczkę w góry, nie jest wymagane. Grupy tworzone są na swoim miejscu przy rekrutacji wymaganą liczbę odwiedzających. Jeśli podróżujesz do Jekaterynburga z poza miasta i na czas wycieczki jest ograniczona, warto zapisać się z wyprzedzeniem. Można także odwiedzić witrynę w nocy przez mianowanie.

Dojście do początkowego punktu trasy odbywa się w szczególnie wysokiej szybkości windy. Przy wejściu na teren każdy turysta otrzymuje zestaw „audio przewodnika”. Ta słuchawka oraz specjalny nadajnik, z którego można wysłuchać wykładu na temat wycieczki historii Jekaterynburgu. Trudno polemizować z faktem, że jeden z najbardziej romantycznych miejsc w mieście – platformy widokowej na dużych wysokościach. „Wysocki” oferuje mieszkańcy i goście Jekaterynburgu zorganizować niezapomnianą randkę. Z tarasu widokowego są prywatne kabiny, gdzie można przejść na emeryturę i piją szampana, podziwiając panoramę miasta szyk.

BC „Wysocki”: taras widokowy. Ceny biletów i zniżki

W dni powszednie, cena biletu osoby dorosłej do tarasu widokowego jest 250-300 rubli zależności od czasu wizyty. Zobacz miasto z góry, można przy najniższym koszcie do 18.00. W święta i weekendy, a nocą można podziwiać panoramę Jekaterynburgu za 500 rubli. Elastyczny system zniżek i przywilejów. Swobodny dostęp do witryn mogą dzieci w wieku poniżej 5 lat i weteranów II wojny światowej. Wszystkich grup inwalidów i dzieci w wieku od 5 do 12 lat mogą nabyć bilety w obniżonej cenie – tylko 150 rubli. 20% zniżki dla uczniów, studentów i emerytów.

Wyjątkowa oferta: każdy może wynająć całą platformę widokową na działalność osobowych. Koszt usługi wynosi 25.000 rubli za godzinę. Wszystko zależy od czasu i liczby godzin. Miłym bonusem: każdy turysta, który kupił bilet do tarasu widokowego, mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Muzeum Vladimira Vysotskogo znajdujący się na drugim piętrze wieżowca.

Wytyczne dla odwiedzających

Wykonywanie zdjęć i filmów w czasie wolnym trasie. odwiedzający tarasu widokowego wolno dotykać strażników, rysować lub spróbować wspiąć się na nich. Podczas trasy jest zakaz palenia i spożywania napojów alkoholowych. Osoby pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, może być pozbawiony podstawy do tarasu widokowego. Czas trwania wycieczki to około 60 minut. Goście mogą wnosić napoje i przekąski. Dzieci poniżej 15 lat są dopuszczone do tarasu widokowego tylko w towarzystwie dorosłych.

tryb

Godziny platformy widokowej „Wysocki” różnią się dla różnych dni tygodnia. Od niedzieli do piątku, by spojrzeć na miasto z wysokości może być od 10.00 do 22.00. W piątek i sobotę bilety sprzedawane są o godzinę dłużej, a wycieczki są do 23.00. Dla miłośników nocnego światła miasta są zaproszeni odwiedzić to wspaniałe zabytki w nocy. Wstępna rejestracja na wycieczkę po 23.00 jest wymagane!

Atrakcje na dachu wieżowca? Podziwiać niepowtarzalne widoki, które mają być fotografowane lub umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową. Często para wybrana platformą widokową. Tutaj można spędzić romantyczny datę i złożyć ofertę, że nie może znieść każdą dziewczynę.

Informacje zwrotne od tych, którzy spojrzał na Jekaterynburg lotu ptaka

Jednym z najbardziej zaskakujących i niezwykłych współczesnych symboli miasta – wieżowiec „Wysocki” (Jekaterynburg). Taras widokowy na wieży – jest to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia wszystkich mieszkańców i gości miasta. Nawet jeśli zawsze mieszkała w Jekaterynburgu, nowe doświadczenia widząc jego rodzinnego miasta z nietypowym kątem gwarantowanego. Odwiedź taras widokowy jest równie interesujący, rano i wieczorem. Wybierz jasny dzień, jak trzeba podziwiać piękno na zewnątrz.

Należy pamiętać, że na miejscu zainstalowane tablice informacyjne opisujące rodzaje otwierania i atrakcji. A co najważniejsze: nie zapomnij aparatu! Jasne i ciekawe zdjęcia na pamiątkę tego niezwykłego tournee będzie zdobić album. Co jest szczególnie miłe – koszt uczestnictwa w sesji jest porównywalny do kosztu jazdy na każdej nowoczesnej jazdy w parku rozrywki. Teraz, gdy wiesz, jak dostać się do tarasu widokowego, „Wysocki”, to pozostaje tylko wybrać bilety dnia i zakupu. Życzymy miłego wrażenia!