282 Shares 6457 views

Stwórz Bombki choinkowe z rękami

Opanuj Bombki choinkowe z rękami równie zadowoleni zarówno dzieci jak i dorosłych. Ten magiczny proces może połączyć całą rodzinę, tworząc atmosferę radości i komfortu i ciepła. Oto niektóre opcje jak narysować Bombki choinkowe z rękami. ozdoby choinkowe uzyskuje bardzo oryginalne i bardzo piękne.


Shar – pajęczyna. Do wytwarzania rękodzieła będą musiały bawełny lub wełniane nici. Wymagane również cekiny, PVA klej i piłka gumowa. To musi nadmuchać tak, aby uzyskać wielkości pięści. Następuje przez kulki zamykającej gwint w różnych kierunkach, tworzą chaotyczny wzór. Ale najpierw trzeba posmarować niewielką ilość oleju roślinnego. Przygotowany splatanie musi być ostrożnie stosowany klej PVA. Że piłka dobrze wyschły, zaleca się pozostawić w stałej pozycji na noc. Następnie gumowa podstawa musi być przebita, a nitka igłowa wyciągnąć z konstrukcji. Następnie piłka może być powleczona błyskotki balonu przymocowania pętli nici lub taśmy. zestaw ozdoby choinkowe.

Zrobić piękne kulki choinkowe z rękami mogą od podstawy pianki. Najważniejszą rzeczą – aby odebrać pustą tego samego kształtu i wielkości. Jodełkę, ozdobione takimi zabawkami zagra z wszystkich odcieniach tęczy. Do produkcji biżuterii potrzebują kilka piłek z pianki dekoracyjne kręgowego, pożądane jest mleczno girlanda z dużych i małych perełek, nożyczki, pęsety, pistoletu do klejenia.

Dotarcie do tworzenia rzemiosła. Po pierwsze, należy rozkręcić girlandę na poszczególnych strun. koniec przewodu z kleszczami trzeba „utopić” w pustym pianki i naprawić klej z końcówką perełek nici. Następnie porusza się w kręgu, konieczne jest wiatr całą powierzchnię piłki elementów dekoracyjnych. I rzędy kulek i przewodu musi naprzemiennie. Dekoracja na piłce trzeba poprawnie rozwiązać ten klej. Nadmiar powinien być wyłączony, a do końca przewodu oraz dekoracyjną nici „topić” w postaci piany. Następnie musisz vdet wątku igły i przekazać go za pośrednictwem kabla tworząc pętlę na powieszenie.

Wykonywanie ozdób choinkowych może stać się ulubioną rozrywką dzieci. Poniższe rzemiosło może uczynić ze swoim dzieckiem. Do tego trzeba gliny, guziki, papier pakowy, PVA pędzla, zrobić papeterii nóż, ozdobnymi wstążkami, gwasz (najlepiej z matką efekt perłowy).

Tak, utwórz Bombki choinkowe z rękami. Po pierwsze, trzeba wziąć glinę i ugniatać ją dokładnie. Następnie należy utworzyć kulę, która zostanie następnie pasty ponad pięciu warstw papieru pakowego na papier-mache. Rzemiosło należy pozostawić do wyschnięcia na noc. Następnie nóż biuro powinno wyciąć kształt na dwie równe części. Ustanawiające szew małe kawałki papieru i mocując je z białego kleju, konieczne jest, aby połączyć dwie połówki piłki. Podczas klejenia należy zabezpieczyć wewnątrz ozdobną wstążką. Po tym można zrobić poprzez dołączenie przycisków na piłkę. Po wysuszeniu, Boże Narodzenie zabawki powinny być pomalowane farbą. To daje mu odświętny wygląd.

Zamiast przycisków, można również skorzystać z makaronem okrągły kształt, a zamiast tego rzemiosła wykonane z papier-mache – Old Christmas Ball, który już dawno stracił swoją formę. Przy odrobinie wyobraźni i chęci – i to się uda.

Kulki z rękami Dekoracyjne – przyjemnej i radosnej działalności. Rzemiosła może być połączone w postaci kompozycji z dekoracyjne paski o różnych długościach i umieszczone na krawędzi lub świecznik. Będzie to uzupełnienie dekoracji ładne wnętrze Nowy Rok. Ponadto, Boże Narodzenie rzemiosła można nadać swojej rodziny i przyjaciół. Oni doskonale udekorować choinkę, przynosząc kawałek domu, w cieple i miłości.