179 Shares 4743 views

Co Do Dzień drogowiec? Uczymy!

W przyjaznych krajów, takich jak Ukraina i Białoruś, nie ma takiego święto jako dzień drogowiec. Jaki numer, w tym przypadku, świętować swoje specjalne przedstawicieli tego zawodu? Faktem jest, że w obu krajach zawód pracowników gospodarki drogowej są równe samochodu. , A zatem również łączone i święta na ich cześć. A Day jest obchodzony co roku w tym samym drogowiec, kiedy i Dzień kierowca – a mianowicie, w ostatnią niedzielę października.


Jednak w Federacji Rosyjskiej Rząd uznał, że rozsądnie sterowniki fabularnych i tych, którzy są odpowiedzialni za jezdni – różni się zasadniczo, a zatem, aby zrównać je z tą samą szczoteczką nie jest konieczne. W rezultacie, dedykowanych najnowszy singiel datę w kalendarzu.

Co data drogowiec dzień w Rosji?

Data ta uległa zmianie dwukrotnie. Początkowo, kiedy zacząłem historię tego święta, a mianowicie w 1996 roku, to również oznaczone ostatni dzień października. Zgodzono dekretem ówczesnego prezydenta Borysa Jelcyna. Wtedy też święto połączono z obchodami kierowców. Ale w przyszłości zmianie daty. Teraz trudno jest powiedzieć, co wpłynęło na decyzję rządu. Jest prawdopodobne, że powodem było bardzo popularne w tym dniu kierowców – i wszyscy drogowcy zapomina pogratulować.

Dziś to święto obchodzone jest trochę za wcześnie. Co Do Dzień drogowiec obchodzony jest teraz w Rosji? Nie rozprowadzać je też z kierowców w kalendarzu, zdecydowano się przesunąć obchody tydzień wcześniej, a teraz jest on obchodzony w trzecią niedzielę października. Decyzja ta była w 2000 roku, już ogłosił Vladimirom Putinym i jego dekret pod numerem 556.

Kto jest najlepszym terenówka?

I dlaczego zajęło im odrębną wakacje? W rzeczywistości, prawo to specjalność nazywa się „pracownikiem Zarząd Dróg”. I w tej kategorii jest przedmiotem wielu zawodów – od liderów odpowiedzialnych za stan asfaltu w miastach i wsiach, do pracoholika, który jest najbardziej naprawy nawierzchni.

Ponadto, zgodnie z tą definicją często dostać budowniczych mostów, mimo że jest źle. Ale ogólnie rzecz biorąc, około 750 tysięcy osób w dziedzinie budownictwa drogowego kraj robocze, które zgodzą się, dużo. Dlatego, aby wiedzieć o rodzaju dzień drogowiec, że będzie użyteczny dla wielu – być może ktoś znajomy pracuje w tej dziedzinie.

warto wiedzieć

I pomimo tego, że tradycyjnie w Rosji istnieją dwa problemy: głupcy i dróg, aby pogratulować pracownikom tego sektora gospodarki powinno być obowiązkowe. W każdym razie, jak powiedzieć, jaki numer drogowiec dni, do tych, którzy nie wiedzą o ich profesjonalnym wakacje. Będą zadowoleni. I nigdy nie wiesz, nagle wpłynie to najlepszy stan jezdni w kraju? Oczywiście, to zależy w przeważającej części nie od tych, którzy osobiście kładzie asfalt, ale kto wie, może od rodzaju pokrycia słowo potrwa dłużej i nie razmoknet od pierwszych deszczach, jak to często bywa w naszym kraju.

wniosek

I niech Dzień drogowiec za – datę mało znany i rzadko publicznie obchodzony w Rosji, pracownicy tego sektora powinny być przestrzegane, ponieważ często muszą pracować w każdych warunkach pogodowych.