296 Shares 8635 views

Rosja. Przedsiębiorca Day 2013

Rosyjska firma ma swoją własną historię specjalnego, cierpliwa, pamięta czasy świcie i okresy całkowitego zapomnienia. W tej chwili jesteśmy na ścieżce długoterminowego rozwoju z „filarów Cave” z lat 80-tych, „gorącej rewolucyjnej czasie” 90 do dwóch tysięcy lat, oznacza rozwój sfery w kierunku bardziej cywilizowanego biznesu. Ostatnio rosyjscy biznesmeni uzyskały profesjonalną wakacje – Dzień przedsiębiorcy jest, który jest obchodzony corocznie w dniu 26 maja. Pomimo względnego postępu, nadal miały miejsce po usunięciu radzieckiego stanu gospodarki rosyjskiej, w porównaniu do zachodnich firm (Europa i USA), nasi przedsiębiorcy są jak pionierzy, których los jest stale sprawdzając na siłę ducha.


Jeśli konwertować rozwój rosyjskiego biznesu w liczbach, otrzymujemy następujące: w tej chwili w dziedzinie pracy produkcyjnej tylko 4%, działalność finansowa zajęte 3% przedsiębiorców, a lwia część wynosi 93%, konieczne jest handel. Oczywiście, aby kupować i sprzedawać o wiele łatwiejsze niż do prowadzenia badań naukowych, innowacji, rozwoju technologicznego, ale jeśli w tym samym czasie tego typu działalności prawdziwego przedsiębiorstwa? Handel, raczej można nazwać słowo „biznes”, podczas gdy przedsiębiorstwo – jest to coś bardziej twórczy, sztuka, że tak powiem. Ale sztuka nie jest tylko, aby zarabiać pieniądze i być innowacyjne, aby zrobić coś lepiej niż ktokolwiek inny, wpisując swoje nazwisko w historii. Jak wymienić działania, które są rosyjscy biznesmeni, dyskusyjna. Ale to święto, dzień przedsiębiorcy w Rosji już istnieje.

Dlaczego obywatele rosyjscy tak pilnie iść na uboczu, nie chcąc odkryć swoją własną drogę do wolności jest nieznany. Być może powodem jest złożoność, które stoją na drodze rozwoju biznesu. Według licznych sondaży socjologicznych i dziennikarskich wśród biznesmenów, jeden w sześciu z nich ma problemy z rozwojem przedsiębiorstwa, ze względu na otwarty presją władz lokalnych. Liczne stowarzyszenia i związki przedsiębiorców, skupia się nie tylko na Dzień pracodawcy, niech ludzie pomagają sobie nawzajem, aby dostarczyć informacji, pomocy prawnej i aktywnie komunikować się ze sobą, aby rozwijać stosunki gospodarcze.

W 2013 roku rosyjski Business Week poświęcony jest to święto jako dzień przedsiębiorcy. Planowane wydarzenia imponujące odbyła się w równie ważnych dziedzinach. Na przykład, okrągły stół poświęcony rozwiązywaniu problemów w dziedzinie własności intelektualnej w Rosji, która odbyła się 10 kwietnia 2013 odbyła się w jednej z klas Dumy Państwowej budynku; perspektywy dla rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych ludzi omawianych w budynku rządu Region Moskwa. Na większości planowanych działań można mówić w czasie przeszłym, wszystkie spotkania były równie pouczające i produktywne. Jednak najlepsze jest jeszcze przed nami, i to nie jest Dzień rosyjskiego biznesmena. Mówimy o różnych wystaw, forów i debat. Russian Business Week kończy się w dniu 26 maja w Dniu Przedsiębiorcy który będzie obchodzony specjalną skalę.

Ta szeroka i ścisła współpraca z władzami nadal daje nadzieję, że nasz kraj zostanie utworzony idealne warunki dla rozwoju biznesu, który nie ogranicza zakresu handlu, a Rosja w końcu pokazać światu wielkość jego mieszkańców.