109 Shares 2286 views

Munchkin cat-kot kangura lub opłata

Munchkin – kot, wyhodowany przez nie hodowli, a „znaleziono” przez przypadkowych mutacji. Gen odpowiedzialny za najważniejszą cechą tej rasy, korotkolapost, objawia się w przeszłości. Nawet w okresie międzywojennym w Europie, a nawet w Rosji zostały opisane miauczy są zbyt krótkie. W Niemczech te śmieszne zwierzęta zwane koty, kangury, ponieważ zwierzęta mają tendencję do siedzieć na tylnych nogach i stać tak długo, „kolumny”, powołując się na masywnym ogonem. W tym przypadku, krótkie przednie kończyny komicznie wiszące wzdłuż ciała i zakończyć podobieństwo do australijskiego torbacza. Podobieństwo z powierzchnią Munchkins taksówek, jak u psów, z wyjątkiem krótkich nogach, także nieproporcjonalnie wydłużone ciało, natomiast u kotów organizm nie różni się od innych ras.


W czasie II wojny światowej nie było wszystko na koty, Munchkin i zniknął. Korotkolapov ponownie w amerykańskim stanie Luizjana w 1983 roku. Sandra Hokenedel podniósł bezpańskich Shorty i nazwał ją Blackberry (Blackberry). Sandra Uważa się, że charakterystyczną cechą BlackBerry podobne do choroby lub urazu, i był zaskoczony, gdy kot przyniósł kociąt z dokładnie tych samych krótkich nogach. Jedno z kociąt, Tuluza, Sandra przyniósł do Blackberry, a para stały się przodkami całej rasy. W 1991 roku te zwierzęta przedstawione Międzynarodowe Stowarzyszenie Cat (TICA), aw 1995 felinologists rozpoznał w nich niezależnej rasy Munchkin, zwany kot po karłowatej narodtse z „Oz”. W tym samym czasie został opracowany i opublikowany standardy rasy.

W Europie, a mianowicie we Francji, pierwszy korotkolapy hit w 1993 roku, ale znacznie furore nie jest produkowany. Ale w Japonii, gdzie kot Munchkin się trochę później, zaczął się prawdziwy boom, który nie ustąpiły przez kilka lat. CIS kot i opłaty zostały wprowadzone dopiero w 2001 r. Pierwszy nagrany specjalna stal Mimi Mi Pocket Hercules przywiózł z Afryki Południowej. W chwili obecnej w Rosji i na Ukrainie istnieją tylko trzy munchkins przedszkola. W celu zwiększenia puli genów zwierząt zostały przywiezione ze Stanów Zjednoczonych wiele szkółek i wiele rzadkich kolorach – zaznaczone pręgowany, cynamon, Sepia, norek i innych.

Ale Munchkin serca kot rastoplyaet nie tylko dotykając wygląd. Istoty te są bardzo łagodne, towarzyskie i inteligentny. Nie są one skomplikowane z powodu jego niewielkiej postury, dać decydującą znęcających odpalenie yard lubią chodzić na smyczy jak pies. Nie czują dyskomfort przeprowadzce do nowej lokalizacji, łatwo nawiązywać nowe znajomości z ludźmi. Dobrze żyć z innymi zwierzętami. Z dziećmi, są one pełne cierpliwości, stoicyzmem tolerować „pieluszki” zaszczepić w piaskownicy i siedzi samochodzików. Te koty są wspaniałymi towarzyszami dla ludzi, którzy lubią podróżować.

Munchkin-Cat mogą być całkowicie różne kolory, krótko-, średnio- lub długowłosy. Cechą charakterystyczną tej rasy są skrócone kończyn, które jednak nie są związane z uszkodzenia lub deformacji. Zaczepy muszą być mocne, proste. Podkładki powinny być kierowane wyłącznie prosto, nie na zewnątrz lub do wewnątrz. Kręgosłup jest taka sama, jak w przypadku większości kotów. Tail – mocny, lekko zwężająca się, idąc w górę. średniej wielkości głowy, płaskie czoło z szeroko ustawione trójkątnych uszu, telefony i alarmowych. Oczy duża, szeroko oddzielone od siebie. Standard wymaga, łokcie blisko ciała, a nie wystają na zewnątrz.

Munchkin kot rasy nie wymagają specjalnej opieki. Uczesać potrzebę opartego na długości włosów. Koty są podatne na nadwagę, więc trzeba obserwować ich diety. Oczywiście, należy podjąć wszelkie niezbędne szczepienia i regularnie przedstawiają zwierzę do weterynarza. Taca toaleta musi mieć wysokie zderzaki. Koty tej rasy jest jakaś kleptomania: chcą wziąć swoje ulubione rzeczy i grać z nimi w domu.