457 Shares 2483 views

Hasbro zabawki. Transformers: Opinie

Najpopularniejsze zabawki dla chłopców i dziewcząt w tej chwili są figurki Hasbro. Transformatory tej firmie w krótkim czasie udało się zadowolić wszystkich dzieci, i znaleźć jeszcze więcej nowych fanów do głosowania.

Tutaj będziemy patrzeć pięć najlepszych robotów, które otrzymały pozytywną odpowiedź ze strony klientów.

Transformatory Zabawki

Legendarny serial animowany przez dłuższy czas stanowią transformatorów Hasbro. Recenzje z nich, jak bohaterów kreskówek, a także o poszczególnych zabawek, chodzić wystarczająco dobre.

Każda postać może być przekształcona w samochodzie i kilka innych przedmiotów. Zabawki te są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, one przeszły wszystkie testy certyfikacyjne, więc bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska są gwarantowane przez producenta.

Wszystkie zabawki są podejmowane od słynnej kreskówki, powtarzają dokładnie każdą część ciała i mają takie same szanse. Okna wystawowe ktoś nie będzie trudne, aby dowiedzieć się swoją ulubioną postać, a następnie kupić je.

Trzmiel i opinie klientów

Pierwsza zabawka był ulubieńcem dzieci transformatora Bumblebee. Hasbro nie stracić ani przez budowanie figur, ani z jego koloru, jak i możliwości.

Jest to wspaniała postać, aby zapewnić dziecku radość i spełniać wszystkie marzenia dziecka. Od Transformers filmy o to chyba najbardziej popularne. Każde dziecko będzie bardzo szczęśliwy, aby otrzymać taką zabawkę od Hasbro. Trzmiel Transformatory posiadają wiele funkcji i ciekawe funkcje.

Opinii o tym charakterze jest zróżnicowana. zabawki Hasbro (Transformatory) podbił serca nie tylko dzieci, ale także ich rodziców. Najważniejszą wadą jest cena, ale mimo wszystko, to wielofunkcyjny transformator i koszty powinny być odpowiednie.

Pomimo tego małego minusa, dużo rodziców zidentyfikowali główne zalety: wysokiej jakości składniki materialne, doskonałe, wyraźne instrukcje montażu, gdzie wszystko jest szczegółowo opisane i obecnych obrazów, jak również ekscytujące transformacji robota do samochodu iz powrotem. Dzieci były zadowoleni z takiego prezentu. I kolejna pozytywna cecha jest to, że transformatory (zabawki Hasbro) mogą być przekazane na dzieci doskonale na każdą okazję. I będą zachwycać dzieci codziennie.

Dzhenereyshens

Druga wyjątkowa robota transformator Hasbro jest wrogiem Autobotów że podstępne i niebezpieczne próbuje zrobić coś źle dobry charakter. Zrobił genialnie, zaledwie kilka kroków, w stanie przekształcić z robotem w gigantyczny chrząszcza. Owad ten jest duży pistolet na głowie.

Razem 8 normalne ruchy robota włączyć straszną chrząszcz iz powrotem. Transformator trybie standardowym Dzhenereyshens to bogato zaprawy pistoletu, a szpikulec jest używany oraz chrząszcza.

Najciekawsze w tym rysunku – że transformacja może być przeprowadzone bezpośrednio podczas gry głównej. Taki przebieg wydarzeń jeszcze bardziej zainteresowany młodych graczy i dać im jakieś nowe pomysły do czynienia z wrogiem.

"Robots-in-Disgays"

Przedstawione przez Hasbro transformatorów tej serii mają zdolność do przekształcenia nie tylko pojazd, ale także w eleganckim dinozaura. Bojowych żołnierze tego typu emitują własne ręce do przodu, gotowy do ataku wroga. Nadają się do większości chłopców do 10 lat.

Podczas walki dziecko zdaje sobie sprawę z siły dobra i zła, a także być w stanie wymyślić bardziej interesujących gier. Wojna o dobrych i złych sił przeciwników może trwać przez długi czas, ale nadal zwycięzca musi pozostać sam.

Rodzice mówią, że dla fanów projektantów zabawek będzie idealnym prezentem. przyniesie wiele wrażeń i zapewni rozwój wyobraźni i logicznego myślenia.

"Dzhenereyshens Delyuks"

Ten rodzaj konkretnych parametrów jest podobny do konwencjonalnego robota Dzhenereyshens. Jednak istnieją pewne istotne różnice. Przekształcenie standardowego pojazdu bojowego robota, można bezpiecznie przejść do walki i odnieść zwycięstwo nad wrogami, podbijając ich ziemie i dążyć do większych osiągnięć.

Transformacja z robota do walki iz tyłu pojazdu odbywa się w ciągu kilku sekund, więc nie ma czasu do stracenia i trzeba iść do boju, tak szybko jak to możliwe, w przeciwnym razie wróg będzie miał czas na opracowanie złowieszczy plan.

Piękne małe szczegóły nie będą się nudzić małych dzieci. Będą mogli rozwijać własne logicznego myślenia i umiejętności motoryczne rąk zauważalnie poprawiła się wkrótce po zakupie. Zauważono przez wielu rodziców.

Kompletny zbiór Transformers pozwoli dzieciom zorganizować ten konkurs. Zwycięzcy godnymi będzie szczęśliwy w tej interesującej walki, gdzie będą wyświetlane nie tylko siłę własnego transformatora, ale także samą moc.

potrójne transformacja

A oto kolejna dobra zabawka z serii. Te roboty transformatorów opinii Hasbro nie są gorsze niż w jakimkolwiek poprzednim modelu. Triple transformacja jest dla dzieci uniwersalnym robotem, który jest w stanie przekształcić pojazd bojowy, a następnie samochód sportowy.

Co charakteryzuje te modele? Walka Fighter jest potężną bronią, a samochód sportowy dysponuje własną szybkość i zwinność. Poza tym, trochę wysiłku i obejmuje logikę, ponieważ robot może być składany zwykłego dinozaura, ale będzie potrzebował więcej czasu na myślenie.

Dla prawdziwych mężczyzn w młodym wieku, to nie staje się przeszkodą. Lubią bawić się z projektantem, więc zadanie to będzie to po prostu radość.

Zestaw 69 sztuk pomaga określić postać, która jest wysokość około 22 centymetrów. Obwody każda posiada specjalne oznaczenie, więc ich utraty jest po prostu niemożliwe. Te dzieci rodzice obchodzony jako niezaprzeczalny plus.

Recenzje produkcji

Ciekawe zabawki przekształcony innych figur w kilku prostych ruchów, które przede wszystkim, jak moi rodzice. Ceny są bardzo zadowoleni z większości kupujących, ponieważ dzieci mogą przez cały dzień obsessing stale współpracować z tej zabawki.

Rozbić dane jest trudne, ponieważ każdy kawałek jest wykonany z wysokiej jakości materiału. Nawet w najbardziej intensywnej walce, żaden z żołnierzy nie zostanie pokonany w postaci pęknięć lub zadrapania na sobie.

Większość rodziców powinni zakupić takie zabawki jako prezent dla chłopców i dziewcząt. Te dzieci, którzy są zainteresowani filmy i bajki o transformatory, będzie zachwycony.

Musimy jednak zwrócić uwagę na punkt, że zabawki obecne dane melenkie, więc bardzo małych dzieci takie dane to lepiej nie ufać. projektant licencjonowany szczegółowe i jasno pisemnymi instrukcjami montażu samochodów, roboty myśliwców i dinozaurów fascynuje zarówno dzieci jak i ich rodziców.