633 Shares 6417 views

wzór sukni z rękawami cap (foto)

Wiosna przychodzi, a to oznacza, że nadchodzi czas, aby umieścić na sukience. Wszelkie sukienka wygląda na rysunku jest bardzo kobiecy i wygląda spektakularne. Spróbuj dowiedzieć się, jakie sukienki są odpowiednie dla każdego.

Sukienka z rękawami cap

Ta sukienka zawsze będzie istotne, ponieważ daje specjalny kobiecość, co to jest. wzór sukni z rękawami cap różni się tym, że nie ma szew między tuleją a gorset szczegóły. Nie ma niezręczność, która tkwi w modelach z zestawem tuleje.

Ta wersja płyty nie jasno określić, gdzie kończy się linia ramion. Wykorzystując ten model, będzie można podkreślić delikatność i elegancję nadgarstków.

sukienka z dzianiny

Jeśli trzeba szybko zaktualizować swoją garderobę, najlepszym rozwiązaniem – to uszyć sukienkę z dzianiny. sukienka wzór z rękawy Cap jest prosta, a szycie zajmie dużo czasu. Więc zwrócić uwagę na tę opcję.

Na tej sukience nie musi robić Tuck w żadnym wypadku nie mogą zrobić, jeśli Koszulka jest rozciągnięta na tyle, takie jak olej z dzianiny.

Wzory mogą być wykonane bezpośrednio na tkaninę lub można wziąć kilka gotowych ubrań, i wyciąć wokół części. sukienka wzór z pojedynczego cięcia rękawa koszulki jest bardzo prosta i może być tworzone, nawet nie będąc specjalistą w dziedzinie szycia. Szew może być minimalne.

Podczas pracy z Jersey trzeba spełniać określone wymagania, lub sukienka wzór z rękawami cap będzie źle. Nie można naciągnąć tkaninę podczas cięcia. Zaznaczyć linię cięcia na tkaninie z kredy najlepszy. sukienka z rękawami cap wzór dzianiny kochany przez wielu krawcowe.

Mielenia części dzianiny najlepiej na specjalnym szycia maszynowego „lub” konwencjonalnych owerlokowych igłowej maszynie do szycia.

Sukienka z jedwabiu

Wygląda to bardzo elegancki strój jednoczęściowy z tulejami jedwabiu. Zazwyczaj tego typu sukni z rękawami „bat” lub z tuleją typu „kimono”.

wzór sukni z rękawami cap ( „Burda Moden” często oferuje takie) jest prosta. Ale tu krawiectwo ma swoje osobliwości. Jedwabny strój może być albo wyłożone lub bez niego. Wykładzina jest wymagane, jeżeli jedwab do szycia półprzezroczysty lub jeśli twój strój jest forma przylegające.

Należy zauważyć, że tkanina jedwabna zazwyczaj siedzi po umyciu, więc przed cięciem musi prodekatirovat, czyli przedłużenia. Jedwab być myte w zimnej wodzie szampon. Suchą szmatką takiej potrzeby w zacienionym i chłodnym miejscu.

Wyciąć też trzeba poprawić. Jeśli masz sukienka wzór z kapelusza rękawy 3/4, należy najpierw umieścić na powierzchni jedwabiu, który jest już ułożonym materiał włóknisty. Więc jedwab lepiej byłoby trzymać.

wzór sukni z rękawami cap dla dziewczynki w tym przypadku jest już ze szwem jak tektura przypinanie wzór do sprawy lepiej na marginesie strefy. Podczas szycia jedwabiu na maszynie najlepiej jest umieścić cienką igłę i upewnić się, że są nowe, nie były szorstkie. wzór sukni z rękawami cap, fotografii, z których widać, proste.

Sukienka na otyłość

Jeśli opcje są dalekie od modelu i okolicznych czujesz pełny, nie spiesz się zdenerwowany. Dzięki umiejętnie uszytych ubrań, można ukryć wady i podkreślać godność.

sukienka wzór z kapelusza rękawy, aby tam zakończyć w specjalnym magazynu „Burda Moden”. Jeśli opcje trochę więcej niż w modelu, to jesteś idealny strój dla dwuwarstwowej, którego wierzchnia warstwa jest wykonana z satyny i dołu – z materiału koronki. To optymalna długość rękawów sukienka – trzy czwarte, można zbliżyć się do Cape, bolero lub ukradł.

Modele sukienki , które pracują dla Ciebie – przebranie shift dress-coat. Wybierz do szycia lekkich tkanin, prawie nieważkości.

Sukienka w stylu greckim

Dla porach letnich, można wybrać strój, który wygląda spektakularne, a mimo to łatwo szyć. W tym przypadku, to jest całkiem odpowiedni strój w stylu greckim .

wzór sukni z rękawami cap w tym przypadku nie jest konieczne. Potrzebne będą trzy lub cztery metry materiału, które jest nanoszone w fałd. To może być szyfon, satyna, jedwab, satyna, aksamit.

Najpierw trzeba zidentyfikować materiału środkowej kredy. Oto ramiona. Odroczyć piętnaście centymetrów w dół, nie będzie armhole do głowy. Pach powinny być wykonane starannie, może być okrągły, owalny lub może być prostokątny. Wyznaczyć miejsce, gdzie sukienka będzie pas i krawat pas biodrowy. Nie zapomnij, aby traktować krawędzie materiału, aby zapobiec ich wychłostać. Możliwe na maszynie do szycia, ale ręcznie można.

Skórzana sukienka

Skóra – to ciekawy materiał, z którego, w razie potrzeby, można tworzyć wyjątkowe produkty. sukienka wzór z jednego kawałka rękawa skórzanej pozwoli Ci stworzyć piękny strój, który można nosić na wieczór w świetle i nie tylko.

Idąc do sklepu, aby kupić skórę, należy pamiętać, że produkt jest oferowany sztuk. Więc trzeba obliczyć z góry, ile trzeba skóra. Aby to zrobić, trzeba przygotować wzór sukienki z rękawami cap.

Przed Szycie wyrobów ze skóry, szyć to z tańszego materiału. Dzięki czemu można zobaczyć, jak siada na rysunku. Kiedy szyć skórę na maszynie do szycia, zaleca się smarować skórę w tym miejscu w oleju słonecznikowym, bo twoja noga będzie przesunąć maszynę lepiej.

Skórzana sukienka nie musiałyby być myte. Lepiej jest dać go do pralni chemicznej. Wszystkie wskazówki odnoszą się również do sztucznej skóry, ale będzie łatwiej, ponieważ jest on sprzedawany na metry.

lniana sukienka

Len – piękny, naturalny materiał, z którego można tworzyć różnorodne produkty. Sukienka z lnu jest idealny do noszenia w okresie letnich upałów.

wzór sukni z rękawami cap lnu istnieje, ale musimy wziąć pod uwagę kilka możliwości cięcia bieliznę. Len może siedzieć źle w praniu. W związku z tym, konieczne jest najpierw nabyć tkanki przez dziesięć procent więcej i upewnić się, że musi być umyte i wysuszone przed cięciem.

bawełniana sukienka

Perkal – jest dobrze nam znany materiał, który jest tani i są w wielu różnych kolorach. Dlatego jest tak popularne. Z tego materiału będziesz mieć idealny strój na lato.

wzór sukni z rękawami cap perkalu jest bardzo prosta, a nawet nie trzeba go wyjąć z czasopism. Cięcie jest możliwe bezpośrednio na tkaninie. Możesz uszyć dla siebie długą sukienkę z bawełny w ciągu zaledwie jednej godziny.

Aby to zrobić, trzeba będzie: dwa metry tkaniny bawełniane, nici, odpowiedniego koloru, krawca kreda, nożyczki, linijki, maszyny do szycia i Serger. Krotnie tkaninę na pół, w końcu pojawi się kwadrat.

Mel narysować okrąg na tkaninie w formie do dekoltu. W rezultacie, należy uzyskać z dwóch części, które przypominają stożek z wierzchołkiem ściętego. Musi posiadać dwie boczne szwy.

szwy boczne są starte do maszyny do szycia lub owerlokowych. Należy pozostawić z każdej strony i 27 cm dla pach. Bilanse materiałowe trzeba zrobić pas dziewięćdziesiąt centymetrów długości i szerokości dziesięciu, które można narysować talii. sukienka z rękawami cap wzór, zdjęcie, które znajduje się w magazynie, i nadaje się do perkalu.

Ten strój można nosić sandały, a na wysokich obcasach. Jest ona odpowiednia dla prostych spacery, a na wieczór w świetle.

szyfonowa sukienka

Szyfon – tkanina bardzo dość cienkie, z których można tworzyć wspaniałe sukienki. Ale jeśli nie masz dużego doświadczenia z tej tkaniny, to lepiej, aby zacząć szyć z jej wolnych modeli, jak szyfon ma tendencję do „rozproszenia” szwy. sukienka wzór z kapelusza Rękawy garnitur szyfon na 3/4.

Jeśli kroite szyfon, należy użyć wzorów. Przed cięciem jest pożądane, aby położyć na stół flanelową szmatką lub ciężkiego koca, więc będzie łatwiej wyciąć. Aby ułatwić cięcie może posypać szyfon lakieru. W tym przypadku, igły, która będzie podlać szyfonu, powinny być gładkie i nie mają zadziory.

wzór sukni z rękawami cap jest bardzo korzystne dla szyfonu i uszyć strój nie będzie trudne. Szyjka strój będzie w kształcie litery V, a to muszą być traktowane z pomocą rurociągów.

Szczegóły przodzie i oparcie spasować ze sobą, a następnie ściegu boczne szwy i ramię. Należy zauważyć, że gwint w tej pracy są cienkie, tak, aby nie rozdarcia materiału. Jeśli chcesz, aby traktować je do owerlokowe, to będzie wystarczająco trehnitochnogo szew, trzeba będzie użyć nici cienkie jak 40 pokoi.

Początkowo szwy i cięcia są przetwarzane w celu owerlok. Następnie brzegi rękawów i na dole sukienki szyte przez maszynę do szycia. Możemy określić, gdzie na naszej talii i uszyć strój do gumy. Wskazane jest, aby uszyć go w dwóch liniach.

wzór sukni z rękawami cap

Uszyć sukienkę, można postępować zgodnie z instrukcjami magazynu „Burda Moden”. Aby uzyskać odpowiednią opcję wieczór, trzeba wziąć cztery metry tkaniny jedwabnej o szerokości 140 centymetrów. Przydatne stożkowym odcinek zamka błyskawicznego 60 cm.

Zestaw wzorzec zawiera przednią ściankę, która jest cięta razem z rękawami, z powrotem z tulei, części bocznej i rurociąg do tyłu szyi. Na przodzie tam owczarni, chcesz położyć i zamiatać ją prasować i złożyć notował na maszynie do szycia.

Z rogi trzeba przed powrotem ściegu i części bocznych, dodatki jednocześnie nacięta w rogach. W dolnej części tulei są przyszyte do podcinania tulei i ścieg w częściach bocznych armhole od rogu do rogu.

Strój jest odwrócony twarzą do wewnątrz zakończeniu krawędzi wewnętrznej części szyjki przewody forehand. Pojedyncza linia wykonywać szwy ramion i szwy na ramionach. Po tym strój wywrócone skierowane na zewnątrz. Odpisy prasować rąbka do niewłaściwej stronie, a następnie mogą być obszyte ręcznie.

Średnie kawałki tylne części są obsługiwane: te pritachivaetsya tajną zamek. Końce tajnym zamek błyskawiczny pozostają wystające.