610 Shares 6018 views

Jak dżinsy, aby podarte szorty? Drugie życie rzeczy

Co zrobić, jeśli starych, ale najbardziej ulubione dżinsy są nie tylko z mody, ale również postrzępione na dole? Noś je nie jest już możliwe, a nie rzucać unosi rękę. Są tak ładne siedząc na rysunku … Pozostaje tylko jedno: aby szorty ze starych dżinsów! Pomysł, oczywiście, jest dobry, ale jak go wdrożyć? Wszystko jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka.

Jak dżinsy podarte szorty zrobić: co dżinsy pasują

Do starego, ale wciąż gorące ulubione dżinsy dostać stylowe i modne szorty, nie trzeba tak dużo. Aby rozpocząć spodnie praniu. Jeśli to możliwe, spróbuj zmyć wszystkie ślady starych i zanieczyszczeń. Nawet jeśli uważasz, że to miejsce będzie nadal poniżej linii granicznej. Po dżinsy wyschnięciu można przystąpić do tworzenia! Co najważniejsze, były one dobrze na biodrach i talii. W tym przypadku i spodenki są doskonale podkreślają kształt.

Jak dżinsy podarte szorty zrobić: gdzie ciąć

Jeśli nie masz dużego doświadczenia i nienaganną intuicji, nie jest lepiej eksperymentować! Jeśli nie chcesz być mylone z optymalna długość powinna podwinąć nogawkę i zobaczyć na jakim poziomie powinny być cięte optycznie wydłużają nogi i podkreślają najpiękniejsze w ich miejsce. W takim przypadku, jeśli plamy są nadal powyżej linii odcięcia, martwić się o to nie warto. Zawsze mogą być ścisłe aplikacja, haft, cekiny , lub po prostu aby to miejsce dziurę, symulując podarte dżinsy. W zależności jaki styl będzie szorty, można hem je lub po prostu zostawić krawędź cięcia. Jeśli planujesz mały otwór, krawędź może być ciasno. Jeśli produkt będzie bardziej zrelaksowany styl, a następnie uszyć to nie ma sensu. W wyniku prostych manipulacji można wyciąć stare dżinsy. Nowe życie dla nich będą teraz odbywać się w formie krótkich spodenkach. Pozwoli to znacznie dłużej, aby część z ulubionych rzeczy, choć w nowym przebraniu!

Jak dżinsy podarte szorty Producent: dziury

Teraz zaczyna się zabawa. Trzeba zrobić na otworze szorty. Na pierwszy rzut oka wszystko jest proste. Wyciąć kawałki niej. Ale takie otwory będą mieli do rozprzestrzeniania się w krótkim czasie. Aby „prawo” otworu wystarczy ołówek do rysowania oczekiwane otwarcie. Nie należy umieszczać je blisko siebie. Po narysowaniu szacowaną pozycję otwarcia, konieczne jest, aby je zrobić. Aby to zrobić, należy przetrzeć papierem ściernym żądaną lokalizację przyszłych dziur. Więc symitiruete naturalne tkaniny starzenia. Po tym trzeba precyzyjnie nożyczki do bardzo ostrożnie wyciąć mały otwór, starając się nitek osnowy biegnące w poprzek nogi. Cienkie szydełka wyciągnąć kolorowe nici, pozostawiając białą warp całość. Nie da się stan brzydkie otwory raspolztis. Wyciągnął gwinty obniżyć koszty lub w pobliżu tkanki lub pozostawiając niewielką grzywkę około 1 centymetra. szorty gotowe mogą być ozdobione cekinami, aplikacjami lub po prostu pomalować na kredki tkaniny. Cóż, to wszystko. Master Class „jak zrobić dżinsy podarte szorty” dobiegła końca. Jesteś teraz szczęśliwym posiadaczem stylowe i nowoczesne spodenkach wytworzonych przez przekształcenie swoje ulubione jeansy!