267 Shares 6592 views

Tabletki karsil – odbieranie z opisem, a zwłaszcza

Choroby wątroby są bardzo powszechne w naszych czasach. Lek wchodzi w wątrobie grupę Karsil. Farmakologiczne działanie leku:


Działanie -gepatoprotektornoe;

– wpływ na metabolizm i innych procesów komórkowych;

– działanie antyoksydacyjne, poprawiając mikrokrążenie.

Warto również zauważyć, że ze stosowania leku jest związany spadek liczby skarg spowodowanych chorobami układu pokarmowego. U pacjentów z niskim asymilacji apetytu żywności występuje z powodu chorób wątroby, przybiera na wadze. Cera staje się lepsze, jak ogólny wygląd.

Farmakinetika. Dystrybucja i wchłanianie leku. Po Karsil lek jest wchłaniany w przewodzie pokarmowym, a następnie poddać go SKŁADNIKI jelitowo obrotu. U ludzi nie gromadzi. Metabolizm zachodzi w wątrobie sprzęgania. Tabletki Karsil pochodzących z organizmu człowieka: 80 procent do 5 procent żółci i moczu.

Dawkowanie: dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat w leczeniu ciężkiej choroby wątroby, lek podaje się w dawce dziennej równej 420 mg – cztery drażetek trzy razy na dobę; w leczeniu łagodnych przypadkach, jak również leczenia podtrzymującego jest przyporządkowana jedna lub dwie tabletki powlekanej trzy razy na dobę; zapobieganie wyznaczony przez dwa – trzy tabletki dziennie; całkowity przebieg leczenia – 3 miesiące. Tabletki należy przyjmować Karsil, picia vodoy.Pri przedawkowania wywoływać wymiotów, a następnie przeprowadzić pełną płukanie żołądka, przy użyciu węgla aktywnego środka.

Interakcje z lekami. Przy jednoczesnym stosowaniu sylimaryny z urządzeniami antykoncepcyjnych, a także inne leki są stosowane w hormonalnej terapii zastępczej natury mogą osłabiać działanie tych leków. Stosowanie leku nie jest zalecane podczas ciąży i laktacji. Efekty uboczne wywołane przez lek: reakcje alergiczne. Na przykład, w rzadkich przypadkach, wysypka lub swędzenie; w układzie pokarmowym mogą wystąpić: dyspersja, nudności, biegunka; czasami zdarza się w niektórych przypadkach łysienia, nasilenia zaburzeń przedsionkowych. Tabletki Karsil przenoszone są prawidłowo. Skutki uboczne występują rzadko i są krótkotrwałe charakter przejściowy, zanikają głównie po odstawieniu leku.

Warunki przechowywania preparatu: Karsil lek powinny być przechowywane w stanie suchym, a przestrzeń musi być dostępna dla dzieci dopuszczalnej temperaturze nie wyższej niż 25 ° C, Tabletki Karsil mają trwałość, która wynosi 2 lata.

Wskazania do stosowania:

– stan po redukcji przenoszonego wątroby;

-tsirroz wątroby, uszkodzenie wątroby spowodowane toksynami;

– przewlekłe zapalenie wątroby;

– Stłuszczenie wątroby (alkoholowe i bezalkoholowe);

-z przewlekłego podawania alkoholu i przewlekłych zatruć (profilaktycznego)

Przeciwwskazania:

-Zwiększona wrażliwości konkretnego komponentu, część preparatu;

-Dzieci w wieku dwunastu lat.

Instrukcje specjalne:

Przy stosowaniu tego leku może objawiać estrogenne działanie sylimaryny. Z tego powodu pacjentów z zaburzeniami hormonalnymi (hysteromyoma, torbieli jajnika, endometrioza) lek jest podawany z dużą ostrożnością. Karsil leku w postaci dodatkowych lub dodatkowych środków, stosując skrobię pszenną. Składnik ten może być niebezpieczne dla pacjentów z celiakią (celiakii). Innym składnikiem dodatkowym jest gliceryna, co może powodować bóle głowy i drażnią błonę śluzową żołądka. Warunki dostarczania leku w aptekach tabletki Kars całkowicie rozwiązany jako leków OTC w aptekach na wakacje.