254 Shares 4586 views

Wentylatory dymu funkcje aplikacji:

Wentylatory dymu są urządzeniami, które są powszechnie stosowane do tworzenia systemów wentylacyjnych. Ponadto, są one stosowane w ogólnym wymiany układów wentylacyjnych dodatkowo wyposażania konwertera bezchastotnym pozwalającym na regulację prędkości wentylatora. Urządzenie Aplikacja pozwala palaczom normalne powietrze, bez instalacji dodatkowych urządzeń.

palić wentylatorów wyciągowych kontrolowane przez specjalne panele. Tak więc, automatyzacja sygnał ogień pojawia się na panelu sterowania, który włącz system wymiany powietrza.

Zgodnie z miejsca montażu wentylatorów, istnieje kilka typów urządzeń. Konwencjonalne urządzenia są montowane na specjalnie przygotowanym fundamencie, a na ich mocowania wykorzystuje specjalną konstrukcję ramową.

Wentylatory dachowe Palacz zamontowane na dachu, a kanał działa bezpośrednio na przewodzie.

Inna jednostka może być skonfigurowana urządzeń. Są one wykonane z spirali, prostokątne, kwadratowe i okrągłe kształty.

Szczególnie popularny model dach. W porównaniu z innymi rodzajami urządzeń danych fani mają wiele zalet. Ich montaż odbywa się na dachu, który jest na ogół mało używany. Instalacja ta pozwala zrezygnować z korzystania z budynku dodatkowych udogodnień, które czasami zajmują się wyłącznie dla systemów wentylacyjnych. W ten sposób, oszczędzając cenną przestrzeń podłogową, co jest ważne dla nowoczesnych biurowców.

dym wentylator dachowy montowany na kopalniach – to unika r ścieżek pionowych. Podczas używania urządzenia nie wymagają dostępności dodatkowych urządzeń do usuwania produktów spalania, ponieważ wyrzucania powietrza odbywa się bezpośrednio z wentylatora do środowiska.

Urządzenia te są również podzielone w zależności od konkretnych warunków roboczych. Są modele, które są przeznaczone do pracy w temperaturze do 400 ° C i od 400 do 600. W pierwszym przypadku, mechanizm wirnik jest wykonany ze stali węglowej, w drugim – z materiałów ogniotrwałych.

wentylatory oddymiające z wyrzutem pionowym mają niskie zużycie energii. Są one przeznaczone do montażu na dachu w bezpośrednim sąsiedztwie kilku urządzeń. System nie wymaga instalowania zaworu zwrotnego i jest zabezpieczony przed opadami deszczu.

dymowe poziome wentylatory zamontowane na dachu o niepalnego powłokę. Podczas instalacji systemu zaleca się, aby zapewnić uwolnienie dymu do wysokości nie mniejszej niż 2 m od poziomu dachu.

Do wytwarzania obudowy wentylatora na stali ocynkowanej, który umożliwia niezawodną pracę z mas powietrza ogrzanego do wysokiej temperatury. Urządzenia silniki dachu umieszczone w specjalnych kapsułek mających indywidualne zawory odpowietrzające, który pomaga chronić mechanizm przed wnikaniem wilgoci.