681 Shares 8211 views

Nadmuchiwane koło SWIMTRAINER: Opinie opis, rodzaje, producent i właściciel

Pierścień gumowy do pływania SWIMTRAINER – jest to najlepszy gumowy pierścień na świecie. Kup ten produkt – to dobry sposób, aby pomóc małemu dziecku, nie boi się wody i kształcić koordynować swoje działania w czasie podróży.


Nadmuchiwane SWIMTRAINER krąg. Historia wygląd, różnice kolorów i wzorów

Deweloperzy poczęciu koło SWIMTRAINER, Bierzemy pod uwagę specyfikę ciała dziecka – wydany trzech modeli. Dla najmłodszych (w wieku trzech miesięcy), a dla starszych dzieci (trzy lata) oraz dla dzieci od piątego roku życia, którzy są już przygotowane, aby nauczyć się pływać na własną rękę. Modele te różnią się kolorem i rozmiarem.

Zaprojektowanego gumowej

Koło było SWIMTRAINER wynalezione ponad piętnaście lat temu w Niemczech. Niemiecka firma FREDS SWIM ACADEMY GmbH otworzył szkół specjalnych dla dzieci uczy się pływać. Własne programy szkoleniowe zostały opracowane w oparciu o koło basenu SWIMTRAINER Classic. Produkty są testowane przez długi czas, a ponadto zarządzanie firmy, zdecydowano się wypuścić na rynek dla szerokiego grona odbiorców. Wkrótce SWIMTRAINER modele zyskały popularność nie tylko w Niemczech, ale także w wielu krajach Europy Wschodniej.
W 2011 roku gama modeli zostały ulepszone. Pedantyczny niemieccy programiści przemyślany projekt w najdrobniejszych szczegółach. Ponieważ w bezpieczeństwo dziecka, każdy drobiazg może być bardzo znaczące.

Struktura gamy modeli nadmuchiwanych

Nadmuchiwane koło SWIMTRAINER classic – otwarty kształt. Korzystanie z nich jest łatwe i wygodne do dzieci w każdym organizmie. Niezwykle produkt oraz fakt, że dzieci są w pozycji półleżącej, pochylony do przodu. Prawie tak doświadczonych pływaków. Ten zakres pięciu niezależnych komorami powietrznymi, są numerowane i każdy pompowane oddzielnie. Poduszki zapewnić stabilne położenie pływaka w wodzie. Okręgi odznaczają koloru. czerwony wodoodporny aparat fotograficzny, pomarańczowy lub żółty, i wykorzystuje kamerę, nie dają dziecko spadnie, zawsze zaznaczone na biało. Różne kolory okręgów reprezentuje limit wiekowy. Produkt wykonany jest z polichlorku winylu. Ten materiał nie pali się w słońcu i ma wymaganej wytrzymałości i trwałości. Pięciu niezależnych komór powietrznych zapewnić stabilne położenie pływaka na wodzie. Biały pasek ochronny nadmuchiwany ustala położenie, bez ograniczania ruchów.

Dolna część pasa jest zaprojektowany w taki sposób, że dziecko otrzymuje wsparcie, jak w ręce rodziców. Wolne i wygodne dopasowanie nie ograniczać ruch nóg. Miękkie szelki nylonowe zamocowane na plecach. Pasy trzymają dziecko, tak, że przypadkowo (lub celowo) łyk wody mu nie uda. Nagle wypaść z kręgu jest też niemożliwe ze względu na system zapięcia ochronnej. Opatentowany system blokowania posiada pokrywę, która zamyka top. Pokrywa nie pozwoli szansę blokady rozpiętą z aktywnego ruchu. Paski mają regulowaną wielkość.

Różnice kolorów i wzorów różnią się kolorem i rozmiarem

Model Zakres czerwony. Czerwony jest znany jako sygnał niebezpieczeństwa. On zawsze przyciąga uwagę. I to w taki deweloperzy mają kolor malowany model, który został zaprojektowany dla bardzo młody i niedoświadczony. Ponadto producenci myślał też, że dzieci uwielbiają jasnych kolorach. Tak, sporty wodne powinny być zabawne, jeśli dziecko ma SWIMTRAINER.
Klasyczny czerwony okrąg jest przeznaczony dla dzieci, które mogą jeszcze nie umieją chodzić i uczyć się zmienić pozycję w wodzie, stosując się ulubieńcem wszystkich dzieci vzbrykivanie nogach. Starannie przemyślana konstrukcja sprawia, że produkt SWIMTRAINER najbezpieczniejsza. Młodzi pływacy nie dostanie żadnej albo falę lub przypadkowym przewróceniem.

Rodzice mogą pływać razem z ich dziećmi w głębi i nie bój się, że dziecko będzie włączyć licznik lub falę poprzeczną. Czerwony wzór poduszka ma największy wymiar szerokości. Stabilizuje produkt i niezatapialną na powierzchni wody. Koło SWIMTRAINER czerwony, ze względu na jego szerokość, ograniczają ruchy rąk małej plovtsa.Takim sposób, dzieci wolne i silne nogi i może poruszać palcami lekko dotykając ręce powierzchni wody. Wykonywania podstawowych czynności, dzieci uczą się poruszać po powierzchni wody w kręgu i zmienić jego położenie. Poczucie bezpieczeństwa, dzieci, którzy lubią pływać otrzyma maksymalną radość. I rodzice będą zachwyceni nie tylko nauczycielami swoich dzieci do pływania, ale również korzystać z zajęć grupowych z dziećmi. Na szkolenie wystarczy stanąć w wodzie za dziecko i trzymać nogi. Dziecko będzie kopać i uciec z rąk trenera. I będą pamiętać te ruchy. A potem, kiedy trener będzie zbliżać się do przodu, dziecko, wychodząc, będą miały tendencję do pływania z trenerem lub rodzica. Jasne kolory koła, nietypowy kształt i uprzęży pasów przyciągnie uwagę innych i sprawiają dziecku w centrum uwagi wszystkich użytkowników do plaży, wybrzeża lub na basenie. Średnica koła o kolorze czerwonym – czterdziestu dwóch centymetrów.

pomarańczowy okrąg

Pomarańczowy okrąg wskazuje, że urządzenie jest przeznaczone dla starszej grupy wiekowej. Model ten przeznaczony jest dla tych dzieci, które już wiedzą, jak zbudować na powierzchni wody w nogach i może monitorować swoje położenie w wodzie. Wielkość okręgu kolor pomarańczowy jest mniejszy niż czerwona. To daje dzieciom możliwość oparcia się na powierzchni wody, łącząc ruchy rąk. Ruchy te zachęcają dziecko do bardziej aktywnie – w celu utrzymania się na wodzie i płyniemy we właściwym kierunku. Dzieci w pomarańczowe okręgi są już wolne grabienie i nauczyć się pływać w sposób skoordynowany i ruchome ramiona i nogi. Oczywiście, obok dziecka musi być dorośli, którzy mają ich porady i praktyczne przykłady pomogat wyciągnąć wnioski szybciej. Średnica koła pomarańczowym – trzydzieści dziewięć centymetrów.

Żółty okrąg SWIMTRAINER

Żółty okrąg jest dla tych zawodników, którzy są już dobry w ruchu na wielkiej wodzie, ale czy strachu, czy czują się niepewnie bez koła. Pomoże to zrobić przejście do niezależnego nawigacji proste, gładkie i komfortowe. Żółty wzór można nazwać ostatni etap szkolenia do pływania po okręgu.
Najwęższy wszystkich modeli – żółty, to po prostu wspiera dziecko na powierzchni w prawidłowej pozycji, w połączeniu z białym pasem bezpieczeństwa. Można porównać żółte kółko do pływania SWIMTRAINER z kamizelki ratunkowej. A stopień ochrony, a na ruchach wyzwoleńczych dziecka w wodzie. Żółty okrąg SWIMTRAINER nie można nadmuchać zbyt wiele, aby dziecko miało motywację do aktywnego poruszania rękami i nogami, więc pomaga się utrzymać się na powierzchni.

Bądź bezpieczny w wodzie

Mówiąc o bezpieczeństwo, chcę powiedzieć, podstawowy wymóg: dziecko w kole musi znajdować się w głębokiej wodzie, więc nie był w stanie uciec z dolnej części nogi. W przeciwnym razie istnieje ryzyko przewrócenia. I, oczywiście, osoba dorosła powinna zawsze być blisko dziecka i utrzymać go w polu widzenia w odległości nie większej długości ramienia.

urządzenia do pakowania

Koło pływanie SWIMTRAINER sprzedawane w kolorowym kartonie. Pudełko z kręgu waży nie więcej niż pięćset gramów.
dołączony jest również jasne odrębne szczegółowe instrukcje w języku rosyjskim i we wszystkich językach europejskich. W swojej pisemnej opinii na temat wykorzystywania i bezpiecznego korzystania z prawego koła. Wraz z instrukcjami załączonymi jasny fotobuklety, które pokazują uczenie dziecka, jak pływać.
Pomimo doskonałej gamy produktów wysokiej jakości dla wszystkich SWIMTRAINER wydał gwarancję sześciomiesięczną z zakupu.

Obserwowani SWIMTRAINER dla dzieci specjalnej

Dzieci niepełnosprawne do poruszania się, a także dzieci ze specjalnymi potrzebami pomóc aquaterapia użyciu kółka SWIMTRAINER. aerobik w wodzie jest bardzo przydatny dla każdego. I osoby o ograniczonej gamie SWIMTRAINER pomóc poruszać się swobodnie i trenować mięśnie nóg i ramion. Wszakże w wodzie, każda aktywność fizyczna wydaje się trudniejsze niż w normalnym środowisku. Podpora postawa przy okrągłym SWIMTRAINER bardzo dobre. Wraz z trenerzy są specjalne dzieci uczą się rozciągnąć mięśnie, aby koordynować swoje ruchy dłońmi i stopami. Ponadto, działania wody przynieść radość dla wszystkich dzieci.

Liczba właścicieli

Recenzje właścicieli tego okręgu jest bardzo dobre. Ci, którzy kupili go dla swojego dziecka, zwrócić uwagę na doskonałą stabilność w wodzie, łatwość użytkowania oraz elegancki design. Prawie wszyscy rodzice są zadowoleni, że mogą teraz swobodnie pływać z dzieckiem bez obawy, że okaże się w kole lub okręgu fali zdenerwowany. Dzieci również bardzo zadowoleni z możliwości free-floating obok rodziców na wielkiej wodzie. Koło pływania SWIMTRAINER nie ogranicza swobodę działania dziecka, podczas gdy mocno trzymając go i nie pozwalając poślizg.
Lekkość i jasność produktu w połączeniu z jego wygody i trwałości. Koło pływanie SWIMTRAINER łatwe zakładanie i zdejmowanie. Dzięki specjalnej formie, jaką niezamknięte dzieci będą wygodne z dowolnej wysokości i wagi. My musimy tylko pamiętać limit wieku dla różnych modeli.
Z około SWIMTRAINER znalezieniu dziecko będzie bezpieczne w wodzie i pływania lekcji będzie zabawne, łatwe i przyjemne.