469 Shares 4689 views

Rowery dla dziewczynek 5 lat: opis i opinie

Twoje dziecko wyrosło, nie chce tyle za rówieśnikami i poprosił, aby dać jej nowy rower? Trzeba tylko cieszyć się tym pragnieniem, ponieważ obciążenie sportowe pomogą dziecku prawidłowo się rozwijać, trenować mięśnie i kształt układu mięśniowo-szkieletowego. Ile szczęśliwych chwil można przypisać do nowego znajomego żelaza! Wyjazdy ścigać z przyjaciółmi, wizyty w naturze z rodzicami pierwszego ścieranie i upadki, emocje przed spotkaniem z prezent powitalny.


Cechy wybór rowerów dla dziewczynek

Pięć lat – to nie jest bardzo wielka epoka dla małej księżniczki, ale z drugiej strony, dziecko już wyraził opinię, że zazwyczaj chce mieć jakąś szczególną rzecz, ale chęć naśladowania dorosłych rośnie z dnia na dzień. Jazda na rowerze z uchwytami zniknął, a dziewczynka chce pokazać niezależność.

To jest powód, dla wyboru nowego konia żelaza byłoby lepiej zabrać dziecko ze sobą. Dziewczyna może zobaczyć, dotknąć, spróbować jazdy na rowerze.

Rodzaje i charakterystyka transportu dzieci

Rower dla dziewczynki 4-5 lat to lepiej wybrać konkretne koła średnicy. Fit model z dwunastu-calowych kołach. Wśród wielu prezentowanych lepiej wybrać rower z dodatkowych elementów wymiennych (np dodatkowe tylne koła) opcji. Jak rozwój nowych umiejętności dziecka rodzice będą mogli korzystać z nowych funkcji części, regulując obciążenie i bezpieczeństwo.

Dobry rower dla dziewczynki 5 lat muszą być wyposażone w dodatkowe koła. Są przyłączone do oparcia i pozwala zwiększyć stabilność. Z biegiem czasu rodzice będą mogli je usunąć, a dziecko będzie jazda na rowerze.

Rowery dla dziewczynek w wieku 5 lat mają własną cechę – jest zaniżone instalację ramy. Taka konstrukcja pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa roweru. hamowanie awaryjne i, jeśli to konieczne, dziecko będzie w stanie łatwo i bezproblemowo na nodze i skakać.

Inną cechą rowerowe dla dzieci, w tym wieku, jest obecność tych amortyzatorów umieszczonych zarówno w przedniej części wewnątrz i na plecach. Ponadto takie modele często zaciągnąć hamulec ręczny.

Dzielnica roweru na gatunki takie jak motocross, wyścigi drogowego i innych zdarzeń nastąpi później. Dlatego ta gradacja nie patrzy. Zaczyna się dla dzieci powyżej 12 lat, o średnicy koła nie mniej niż 24-26 cali.

Wybór rowerów zgodnie ze wzrostem dziecka

Wybór średnicy koła zależy od wzrostu dziecka i jej wieku. Ten parametr jest bardzo ważny, ponieważ pozwala rozłożyć obciążenie na rosnącym organizmem, a także przyczynia się do prawidłowego tworzenia się i wzrostu kości dziecka.

 1. Dla dziecka poniżej 3 lat wzrostu 90-100 cm dopasować średnicę TH 12.
 2. Rower dla dziewczynki 3-5 lat wzrost 100-115 cm powinny mieć koła o średnicy 14-16 cali.
 3. Dla dziewczynek 5-9 lat wzrost 115-130 cm, koła muszą osiągnąć średnicę 20 cali.
 4. Dziecko w wieku powyżej 9 lat, ma wysokość 130-155 cm, powinny jeździć rowerem o średnicy kół 24.

Jak wybrać rower dla dziewczynek 5 lat?

W celu uproszczenia zadania i wybrać najbardziej wygodny i niezawodny rower dla dziecka, należy wziąć pod uwagę pewne szczególne cechy.

 • Przed wyjazdem na długo oczekiwany nowy przyjaciel rozmawiać z dzieckiem. Zapytaj ją o tym, co chciałaby rower (kolor akcesoria opcjonalne).
 • Aby wybrać odpowiednią średnicę i wysokość roweru kół, wziąć dziewczynę z. Ona może natychmiast określić, który model usiąść wygodnie, a co – zarządzać. Byłoby miło, zresztą widać wszystkie wizualne i dziecko posiadające przejażdżkę Zabawa na nabycie w przyszłości.
 • Jeśli zdecydowaliśmy się sprawić niespodziankę dla dziecka i nie chce zabrać ją ze sobą, trzeba będzie wstępnie przygotować. Do samodzielnego wyboru, trzeba będzie następujące dane: wysokość, długość ramienia (od łokcia do palców). Przekazuje te informacje do konsultanta, będziesz mógł wybrać odpowiedni model.

 • W żadnym wypadku nie należy brać rower do wzrostu. Dziecko będzie niewygodny do zarządzania nim. Ponadto wybrano niewłaściwy rower może być niebezpieczne dla dziecka. Trudniej będzie jeździć na nim, ryzyko upadku wzrasta. Rowerzyści nie nadają się do wzrostu, nie przyczyni się do prawidłowego tworzenia szkieletu dziecka.
 • Na półkach sklepów mają ogromną liczbę swoim ulubionym kolorze transportu dzieci. Nie częściej niż rower dla dziewczynki 5-6 lat kupił białe i różowe kwiaty. Ponadto, model jest często ozdobione postaciami bohaterów dziecięcych kreskówek. Twoja księżniczka będzie zadowolony, aby zobaczyć twarze kreskówek przyjaciółmi w nowej znajomego żelaza.
 • Jest jeszcze jedna ważna rzecz – wysokość ramy. Dla maksymalnego komfortu, musi znajdować się poniżej pachwiny o około dziesięć centymetrów. Z myślą o prawidłowym pomiarze wysokości, poprosić dziecko, aby stanąć do kół transportu, obie dłonie na uchwytach. W tym miejscu będzie można ustalić, czy wysokość ramy jest wystarczająca.

Cechy dziecko prawidłowego dopasowania

Aby wybrać rower dla dziewczynki 5 lat, warto umieścić swoje dziecko w nowym transportu oraz oceny poprawności i wygodne dopasowanie. Możemy wyróżnić podstawowe zasady:

 • Umieścić dziecko, nawet jeśli będzie się czuł, gdyby na tym siedzeniu siedzieć wygodnie.
 • Z tyłu nie powinien krzywa.
 • Należy pamiętać, że podczas meczu napędowego w zagiętym pozycji wygodnej odległości do pedałów. W przeciwnym razie wybierz inny model. Że wciąż duża.
 • Postoju ręce powinny być również wygodne. Szerokość kierownicy powinna odpowiadać szerokości ramion dziewczynki.
 • Nogi powinny być łatwe do pedałować, a kolana w żadnym wypadku nie powinny dotykać kierownicy i rąk.

Tylko docenić wszystkich powyższych cech, możesz być pewien swojego wyboru.

Porady dla rodziców

 • Wybierając rower dla dziewczynek 5 lat, wolą lżejsze modele, ponieważ dziecko będzie czasami chcą pokazać niezależność i przynieść do domu nowego przyjaciela bez twojej pomocy. Aby ułatwić to zadanie, wybierz rower z aluminiowej ramy. Ponadto, lekki rower dla dziewczynki 5 lat będzie mieć mniejsze ryzyko. Jeśli spadnie on powoduje mniejsze uszkodzenia dziewczynki.
 • Należy zwrócić uwagę na położenie ramy. Dla dziewczynek ciężarówek wyposażonych w ramce zainstalowany jest znacznie niższa niż dla chłopców na rowerach. Poprzeczka musi być nie mniej niż dziesięć centymetrów od pachwiny dziecka.
 • Wybierz model z regulacja wysokości siedzenia i wysokość kolumny. Pomoże to uczynić rower bardziej wygodne dla dziecka.
 • rowery dla dzieci od 5 lat dla dziewczynek powinny być wyposażone w ograniczonych kierownica elementów. Jeśli nie jest włączone, a następnie urządzenie można kupić oddzielnie.
 • Rower dla dziewczynek w wieku 5-7 lat musi mieć wysoką jakość i dobre opony. Wybrać model z szerokim bieżnikiem. Będą uczynienia transportu bardziej zrównoważony, zadowalający i pomoże w pierwszych dniach podróży.
 • Należy zwrócić szczególną uwagę na łańcuch. Powinna ona być pokryta specjalną pokrywą. Taki szczegół może chronić stopy dzieci przed urazami w razie upadku.
 • Preferują modele wyposażone w dwa rodzaje hamulców: dłoni i stóp. Podwójny mechanizm będzie dodatkowe ubezpieczenie dla swojego dziecka. Jeśli ona nie jest w stanie poradzić sobie z trudnym i ciężkim główną przeszkodę, to zawsze będzie to okazja, aby skorzystać z opcji ręcznego.
 • Nie zaniedbuj dodatkową ochronę. Kask na głowie, nakolanniki uniknąć urazów pierwszy i pozbyć się negatywnych wrażeń.
 • Dodatkowo można zakupić i akcesoria, takie jak błotniki w postaci skrzydeł, światła reflektorów, reflektory i inne.

Jak pomóc dziecku, aby szybko opanować umiejętność jazdy na rowerze?

Nowe pojazdy dla dziecka może być najlepszym przyjacielem, jeśli prowadzenia procesu uczenia odbędzie się szybko i bez poważnych obrażeń. Należy mieć na uwadze następujące zasady:

 • Poprzez dar, starają się zadowolić dziecko. Rozważmy widoki córką i jej życzenia. W tym przypadku będzie to samo próbują szybko opanować nowosci. Wszystko wyjaśnić i pomóc jej pierwsze kilka razy, dziewczynka szybko zapamiętać zasady komunikacji z nowym przyjacielem żelaza.
 • Umieść dziecko w foteliku i wyjaśnić zasady postoju stóp. Wcisnąć rower i pokazać, jak zachować odpowiednią równowagę. Spróbuj powtórzyć procedurę kilka razy, Dziewczynka ma opanowane zasady.
 • Następnym krokiem powinno być uczenie się hamowanie. Rowery dla dziewczynek 5 lat są często wyposażone w dwa rodzaje hamulców (ręce i nogi). Wyjaśnić dziecka na przemian zasady korzystania oba typy. Dopiero po opracowaniu wyposażenia hamulcowego można przejść do następnego kroku.

 • Ostatnim i najważniejszym krokiem – szkolenie solowy jazdy po ulicy. Bądź cierpliwy. Za pierwszym razem, trzymać rower. Pomoże to dziewczynka się komfortowo i pewni swoich umiejętności. Dla dodatkowego ubezpieczenia, można rozpocząć naukę najpierw jeździć na rowerze na cztery koła, potem trójkołowy i dopiero po tych krokach, przejdź do dwukołowy zarządzania transportem.

Stworzyć grę procesu uczenia się, próbują zniewolić dziecko, wtedy będzie w stanie osiągnąć ten cel znacznie szybciej.

Wybór marki nowych samochodów

rowery dla dzieci od 5 lat dla dziewcząt są reprezentowane na rynku pod dostatkiem. Nie warto oszczędzać, dawać do sprawdzonych marek. Czołowe firmy dbają o ich reputacji, produkty przechodzą szereg testów, zanim pojawi się na półkach sklepowych.

Najbardziej popularne są modele, takie jak:

 • Stels Joy 12;
 • Stels echa 12;
 • Stels pilota 120, 16;
 • Olbrzymia Adoruje c B 12;
 • TREK Mystic 20;
 • STARK Tanuki Dziewczyna 12.

Rower „Stealth” dla dziewczynki 5 lat będzie to doskonały wybór. Jest niezawodny, bezpieczny i tani. Działania komunikacyjne dzieci znajdują się na terenie Federacji Rosyjskiej, a sprzęt jest używany tylko marki europejskie.

Giant jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów. Modele na rynku od ponad czterdziestu lat. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości i lekkich ram dla rowerów dziecięcych. Ceny produktów Giant całkiem do przyjęcia.

Rowery Trek produkuje amerykańska firma. Specjalizuje się w produkcji profesjonalnego transportu dla sportowców.

Firma Stark – Połączenie inżynierii rosyjskim i niemieckim. Stark specjalizują się w kolarstwo do skrajności.

Merida – to firma znana ich jakości i niezawodności. Produkcja jest na Tajwanie.

Ceny na rowerze dla dziewczynek 5-9 lat

Ceny dla rowerów w sklepach i na rynku różnią. Można znaleźć nie bardzo drogiego modelu, na przykład Stels radość, która będzie kosztować 4500 rubli. Jednym z najbardziej pomysłowych opcji Treck Mystic koszt rodziców dziecka do 17 mln rubli. Średnia cena dla modelu transportu dla dzieci, takich jak Stels Echo, pilot, Stark Tanuki są w rejonie 5,5 mln rubli.

Czego nie robić, coraz transportu dzieci

 1. Nie kupić rower na rynku. Pragnienie, aby zapisać może prowadzić do zakupu towarów o niskiej jakości. Sprzedawcy nie są wyspecjalizowane szkolenia, więc nie będzie w stanie dać ci dobrą radę i polecam najbardziej niezawodne i wysokiej jakości modelu.
 2. Nie pokonać dodatkową ochronę. Kask, nakolanniki, rękawy, osłona łańcucha – wszystkie te elementy pomogą chronić swoje dziecko na jesieni.
 3. Nie należy przyjmować najdroższe i czubatą model. Często na wzrost cen towarów producent stara się zapewnić go o dodatkowe funkcje. Porozmawiaj z konsultantem w sklepie. Pomoże to zrozumieć wszystkie zawiłości.
 4. Nie kupić rower do wzrostu. Może to spowodować dodatkowe obrażenia lub deformacje szkieletu dziecka.

opinie klientów

Rower dla dziewczynki 5-9 lat to wspaniały prezent. Entuzjazm i miłość do tego rodzaju transportu jest oznaczony przez wielu nabywców. Rodzice są zachęcani do zakupu lekkich modeli (na przykład, „Jaguar”), że dziewczyna była łatwa do zarządzania, oraz, jeśli to konieczne, aby przynieść do domu. Należy zwrócić uwagę na wygląd roweru. Zatem korzystne są modele głównie niepomalowane, o ile są one w stanie zadowolić oko. Farba na tym rowerze nie jest oblezet. Częste znalezione w modelach firmy Treck pozytywne opinie. Kupcy mówią jego doskonałą obsługę, pomimo dość dużej masie.

Niektóre mamusie i tatusiowie martwić się o zdrowie swoich dzieci i kładą nacisk na konieczność korzystania z dodatkowej ochrony, takich jak kask i kolan. Więc rodzice mówić o niechęci dziecka kontynuować naukę jazdy na rowerze po kilku bolesnych upadków i kontuzji.

wniosek

Zatem zakup nowego konia żelaza dla swojej małej dziewczynki, nie zaniedbuj jej jakość, bezpieczeństwo i łatwość zarządzania. Wybór niezawodnego modelu można spokojnie obserwować radość pierwszego chodzenia i opanowanie nowych umiejętności.